Keletas ⛴

Keisti variantai, kitoks supratimas ir gaudžianti styga niekas nenori tikslumo be kančios. Aš visai pasinėręs, in the flow, norisi tiksliau suprasti bet supranti tik kad esi ribotas. Baimės pavydo ir norėjimo kad būtų geriau sinteziumas, tikslumas norintis pabėgti pats nesuprasdamas kad neša viso pasaulio vėliavą pirmyn.

Ar tu iš medžio iškritęs, priekaištingas balsas pasirodo galvoje. Ne aš tiesiog šaudau iš kelių taškų, rašto kultūra irgi kastruota, ar ne?

Jau pilni generaciniai mechanizmai yra – kaip sako didžiųjų prietaisų agregatai.

Kompas su nauju GPU veikia puikiai, buvau pamiršęs, kad užsisakiau kelis ventiliatorius iš a1.lt reikia ale pilno faršo, bet tai gi visiška nesąmonė kad distractinti save nuo problemų, rašyti žiūrint į ekraną kaip ir cool, bet gali išsigasti savo paties atvaizdų jame. Vat dabar galiu priversti GPU prakaituot tik su užklausom AI ale neuroninio tinklo, gązdinimo technologija, ale siaubo ir košmarų mašina.

Kaip gyventi kintančioje takioje realybėje, paprastai ir aiškiai – pagal kvapą ir nuojautą, pinigų neprikaupsi. Kažkas pakviečia į Sistemą į Žaidimą ir tu čia, bet nesidairyk aplink čia potiomkino kvapas iš burnos ir liūdnumas tų kurie jaučia kaip lėtai šoka dulkės ore. Norėtum būt stiprus -bet iš stiklo. Susipykęs? Ar koks, kaip keliauti laiku nesuprasi, modern viduramžiai.

Pertraukėlė su technine

Juodas humoras juodas:

Kaip geriausia krauti negyvų vaikų lavonėlius į vagoną? Atsakymas : su šakėm

Laukimas kaip myžimas, pats esi vandens elementas beveik. Nauja Futurama, Barbės filmas, krauti daug nuotraukų negaliu. Žmonių būna su visokiom intencijom.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Mastodon