Kiek miego yra mažai?

Šią naktį tik link 4h, bet dieną buvo nusnausta. Dvi raketinio, dviejų rūšių arbata, švyturio porteris ir šiokia tokia savigrauža. Jau jaučiuosi pasiruošęs dienai. Išplauti ir sutvarkyt velnio kambarį, tai yra mąną.

Vakar vakare jau 5mg olanzapino, atrodo bus išlaviruota iš priešpsichotinės būsenos, kaltas žinoma kaip visad arba pavasaris arba aš pats. Protingas kaltina kitus o durnas save?

Rūkyti noras žiaurus ir didelis, dabar jį tik apsomino arbata, dar kai supranti kad ramina ir užkuria tas velnio narkotikas. Laukiam barboros… kažkiek dar indiferentiškas, atrodo tą žodį panaudojau teisingai…

Prijungtas prie tinklo dopamino kilpų magija, tas pripratimas duot kitam neklausiant kas ir kaip. Pirato logika. Kažkada liks tik saulės šviesa. Padėk atkreiptį dėmesį į problemas, ne į save.

Žmonės kuriuos sutikai, gal dar pamena tave, mintyse lankai keistas moteris gėles, draugus beveik banditus. Patrauktas dėmesys į klykiančio paribio problemas. Adamkienės laidotuvės, kad ji jau ir taip buvo mirusi tik kad pajungta prie aparatų.

Pilvas jau toks didžiulis kad baisu, o dar koja, tai negali net pasivaikščioti ar su dviračiu prasilėkt. Atplaišos minčių, prisiminimų stalčius, laidai laidžiukai, pirichodai, adapteriai ir visa kita beleberda. Tris depakino makt – dabar reikia ir nereikia bijot tabletės magijos, kad ir kokia ji sunki bet dabar dar laisvėje, ją reikia branginti, susirast kamputį ir būt ten, netraukia iš namų. Žiūriu į knygų lentyną, kiek daug neskaitytų. Muzika liejasi laisvai, valyt dulkes persirišt žaizdą.

Likimo pirštas, trys verpėjos, mito galia

Kai viskas per daug įsisimbolina darosi klaiku, ar pasaulis svetingas ar klaikiai baugus priklauso didele dalim ir nuo tavęs pačio/os. Simbolika paprasta – visiems garantuota grabo lenta, negali to įsileisti į suvokimą, mirtis dabar patraukta toliau.

Likimas ar laisva valia, vis tiek gi renkiesi kaip slysta giliai įlindę peilio ašmenys į ažuolinį stalą. Kai kas nori žinot kas bus, kiek jiems skirta, aš ne – lai būna siurprizai.

Tona kofeino, debesis alaus, xanaxo trupinukas kad mažiau norėtųsi rūkyti. Leisk man pačiam rinktis, nepapulti į psichozės filmą ar spektaklį. Rėki į tinklą, tinklas atsiliepia, bet nevisada.

Barbora atvežė alaus 0930 prieš tai išsiuntusi žinutę ar galim pristatyti anksčiau, turėjo nuo 1100 iki 1200. Prakeiktas tas alus, sodina tik į depresinę būseną. Visi su savo slaptais juoduliais. Kažkiek baisiai nejauku, gal įveikus kambario netvarką bus geriau. Susitaikyti, mintyse bandyt atgaivint narkomanų anonimų maldą. Uždirbti pinigų iš skausmo – iš karo. Žmogaus likimas būt nepatenkintu nors viskas paduota, ir laukti globalios visus apimančios pasaulio pabaigos. Kiek aš sapnavęs jos variantų, sapne nuo pirmų akimirkų pajauti kad tai kitokia pabaiga, ištęsta ir tu jautiesi gyvas bet bailus, aplinka nesvetinga. Geri vaistus kad netaptum pranašu orakulu. Niekam išsišokėliai nepatinka, patraukt nuo vaizdo. Laukti kol jie vėl pripažins bendrai transliuojamą realybę. Triger happy – man dūžtančio stiklo garsas baugus, tada mane išgelbėjo nuo mirties, mačiau visą esmę, išaiškino visko prasmę, bet tai su vaistų pagalba buvo išvaryta iš mano suvokimo lauko. Mitas kad turi laisvą valią, pakabins tau makaronų per lolasklaidą ir tu patikėsi išdegęs akis, kare laimėtojų nėra. O mūsų karas yra pačių su pačiais/om.

Priklausomybė nuo kaifuko, ar kelenčio ar numušančio. Likimas kuris suverpia pats save, tu tik minimaliai kontroliuoji. Vienas neprabūtum reikia arba šeimos arba sistemos. Jungtis į kontrolės transliuojamą nerimą ir memų karas kuris tave iš paveiksliukų privers užversti internetą.

Viskas neskubu

Jei sau leidi būti pakeičiamu ir atsarginiu žaidėju, bet gyvenimas gena pinigų poreikių, kai pajungi prie to alko nikotiną ir narko – dievas tave pamilsta ir duoda visko. Kai bandai prabūti blaivus – dievas pradeda rodyti pilkumą ir tamsumą, akimirkos akinančio grožio, nebūtinai papuoštos THC.

Kaip rks sakė – susiverčiau butelį degtinės ir nieko, man tas pats su alum – be reikalo gaivinuosi juo. Tik įvaro į depresyvią būsena ir priverčia bėgti jo draugo nikotino. Susikontroliuoti eitų tik jei miegi, gerai kad nesikeliu dar parūkt. Pakabintas pasaulis.

Koją niešti psichiškai. Reikia tvarkytis arba nusnūst. Laikas sau ir malda kad būtu nebaisu, kad būtų ramiau.

Naujas albumas:

https://clark.bandcamp.com/album/sus-dog-2

Numigau tikrai daug, priveikė ir alus ir xnx trupiniai. Pabudau ne toks bailus bet dar neramus, jau jaučiasi xanaxo gundymas čiupti jo dar. Pakibęs su tuštuma galvoje, gal todėl aš ir nekenčiu olanzapino. Kava + buchala, 1621 liko dar gabalas iki tamsos išsivalyti langui palangei stalui ir grindim. Miegant puolė labai keisti sapnai, bet gerai kad greit užsimiršo – sapnuoji vadinasi gyvas.

Atsitraukt saugiu atstumu

Internetas duoda tą saugumo jausmą, bet gali ir labai greitai tapti nesvetingas. Kai pagrindinis kompas sugedęs man baisu kad jo neatstatysiu. Lai ilsisi piratai ir anonimai nuo šito tinklo taško. Noriu rašyt, kažką svarbaus, sau ir tau. Gaunasi tik verkšlenti. Reikia sukaupt jėgas, jau jaučiu ateina kofeino banga – išnaudot ją.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Mastodon