Kiniška arbata, katik sumalta kava, kelios parkopano ir teisinga rudens diena

Buvau pamiršęs kokia skani ir gera kiniška pu-erh mandarine. Stipri, kelianti, bet nedirginanti skrandžio, užpilama mažne septynis kartus. Kambarys žiba nuo dviejų lazerių, girliandos, ir krūvos pagal garsą mirksinčių lempučių. Nuotaika aukštumose, net kažkiek baisu, kažkada gi kris į depresyvią. Jau pilnai paleistas puslapis ant raspberri pi 4. Reikia tik apipavidalinti, sukonfigūruoti ir pradėti ten kelti dienos srautą. Nugludinta maloni realybė, šūsnis galimybių, tikėjimo kalnai. Reikia mažiau balandžio šokio per internetą, daugiau koncentruotis į naujumą ir kūrimą. Laukia dar ilgas pilkas laikas lauke. Tas valandų persukimas tikrai sujaukė mane. Cisordinolio injekcija pilnai nuraminusi, pakelia krūva arbatos ir kelios tabletės parkopano. Ryt sodan, duobių kasimas, paskutiniai pasiruošimai žiemai.

Kompiuteris vėl duzgia dalindamas informacijos lobius, norisi tikėti kad naujumas pakeis viską į kitoniškumą. Visiškai pririštas prie realumo, džiugus, laukiantis, tikintis, guvus. Viskas tiek gėrybiška, nesinori niekur bėgti 🏃 kas yra tikrai gerai 👌 Sutvarkytas kambarys, mažiau netvarkos stelaže daiktų ir ant stalo. Po stalu krūva diskų ir du raspberri pi, vienas su puslapiu, kitas su pihole. Būtų faina pamatuoti kiek elektros visas setupas ima, tikiu kad nemažai, mano indėlis į kitokį pasaulį, kur informacija laisva 🆓

Kokia paslaptis jutimosi puikiai? Tikriausiai blaivumas, dabar net nenoriu nei alko nei narko. Jaučiuosi pakylėtas ir tvirtas. Kai buvo užėjęs sunkumas užteko kelių tablečių olanzapino, kažkiek pagerto depakino ir cisordinolio injekcijų. Toks bailus galvoje kirba tikėjimas, kad išmokau apsisaugoti nuo vasaros g. džiaugsmų, bet dar reikia laukti ilgai ir nuobodžiai, prisižiūrėti save, neleisti nuklysti nuo teisingo takelio. Su pagalbiniais vaistais tikrai įmanoma išbūti be psichozių, gaila neturiu klonazepamo tik 1/4 likęs, anas tikrai yra padėjęs atsigauti nuo visiško realybės suvokimo praradimo ir patekimo į nesvetingą mitą.

Muzika skamba sena ir gera

PBB Radio – (T) UR – high tech jazz UR

Man taip keista, kad tiek ilgai aš kankinau save tuo kas man visiškai netinka, žinau kad esu priklausoma asmenybė, labai greitai pasirišu prie cheminių džiaugsmų ir užsididinu dozes. Galima gyventi ir vartojant, tikrai daug turiu pažįstamų kurie ir vartoja ir yra visiškai darbingi ir našūs visuomenės nariai – man tai niekada nesigavo. Aš iškrentu gan greitai 🔜 į psichozes, kartais atsigaunu be psichiatrinės, kartais ne. Suprasti ko negalima atrodo lengva, o vat eiti blaivumo keliu jau sunkiau. Kai nevartoji ir pinigų lieka daug daugiau kitiems dalykams.

Išėjo nauji Intel procesoriai, pagal pirmuosius testus dabar jie tapo galingiausi, tik žinoma elektros ima daugiau už AMD, o ir jei dedi į juos DDR5 RAM ir perki geresnę motininę tai tikrai didelė suma susidaro. Lauksim ką AMD atsakys, turi ir jų procesorių kainos kristi kad išlikti konkurencingom.

Kelios nuotraukos mms kambaryje žydinčių jau gėlių:

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Mastodon