Knyga perskaityta, alaus negerta, nerūkyta

Perskaičiau:

https://www.patogupirkti.lt/knyga/zmogus-aukstoje-pilyje.html

tikrai keistas skaitymas, tikėjausi kažko išgirtai gero, gavau labai vidutinišką plaukimą per laukimą ar pagaliau kažkas nutiks, tikrai kartais liaupsintos knygos nuvilia. Persiskaitė žinoma greit ir neskausmingai, bet jokių minties perlų ir šiaip gerumo smarkaus nepajutau. Kaip mm sakė ji gal žymi savo fantastiniu išmanu kad nugalėjo naciai ir ne vienu pagal jo kūryba sukurtu filmu, serialu. Tikrai nerekomenduojamas skaitalas.

Kišenėje čirškauja purvinasis piniginis resursas, norisi kažkaip dar patobulinti savo buitį ar kompiuterį. Žiūrinėjau čia casio laikrodžius, tai jie pigu.lt net pigesni nei ebay, gal užsisakyt dar vieną 18TB diską HDD iš skytecho? Nežinau, noras atsikratyti skaičiaus didėlesnio sąskaitoje amžina mano problema, tik kur protingai jį padėti. Laukiu dar vienos storos angliškos knygos cyberpunko naujos, kasdiena žavi savo paprastumu. Šiandien jau mintys kirba kaip išgert alaus, ar parūkt žolės, ar kokio neaiškaus kristalo pašnioti, bet tai varoma šalin ir norisi būti patenkintu mažu ir ne narko alkoholiniu, skani mms virta sriuba, vitaminai, kava arbata. Pls klausiantis ar žinau kur gaut kristalo ale kristės, aš žinoma nesiveliu į tą beleberdos mišrainę kuri užverda jei aš kažką patraukiu į šnervę.

Jei turėčiau daugiau vietos kambaryje turbūt nusipirkčiau kokį kasetes ar plokšteles grojantį įrenginį. Pažiūrėjau HDD kokio norėjau nebėra pardavime.

interneto liūdnuma

Reikalauti iš mašinos ir laido pasitenkinimo, vis labiau nebesuprantant ar tikrai šitam absurde verta likti sveiko proto. Norisi tvirtos komandos būt ir nei per žingsnį neatiduoti savo suvokimo. Likimas šiepia dantis primindamas kad tu tik peška, braškantis per siūlus realumas. Net muzikos naujai geros neberandu, vis kažkas sukasi bet neužsilieka sąmonėje kad paieškot daugiau. Mažiau laiko beprasmiškai sukant ratuką, FB ištrintas, Insta irgi senai ištrinta, Twitterio tai pat nėra, mastodon lėtai tekantis srautas tik su keliais pažįstamais. Kažkas turi kisti, kažkas turi leisti tau būt naujai ir dar kažkiek pasimėgauti paribėm kurios mastodon su mažom pieštom mergaitėm vis kiša snapą.

Jei paprastai pagalvojus reikia pripažinti buvo daug ir dabar galėtum pasigaminti dar vieną ribinę patirtį su dūdoringu ir kristalolingu bet net netraukia tas keistai tirtantis pasaulis kai jau per daug narkotiko jame. Labai žinoma būt faina įprasminti dienas kokiu ritualu. Rūkyti tai žiauriai norisi tai užsidegiau smilkalą. Kasdiena žada vis tą patį bet kitaip, nuplėšus šydą ten tiesiog lėtai greita kelionė į pabaigos nežinomumą.

Kažkas bus išrasta naujo, kažkas verks kai jį pirmą kart paliks, kažkas trauks pirmuosius saldžius marichuanos dūmus, kažkas ragaus neaiškias meilės tabletes. Ir viskas suksis keista spirale į amžiną pragaištį ir norą susirinkti daugiau taškų realumo. Kaip pavydu kartais tiems kurie marichuanos dūmą kasdien prisijaukinę ramiai sau plaukia. O tu žinai kad tau negalima, kartais įtraukt gali, bet su tuo leistis kasdieniai odisėjai neverta. Vat dabar susimetu burnon dar dvi cikladolio, iš ryto buvo dvi dabar dar dvi ir ne per stipri arbata, nenuoramiškas judrumas greitina ritmą ir nestandartinė muzika jungia šešta pavarą į naktį.

https://rawculture.bandcamp.com/album/ping-pong

o tu tiki kad yra kažkas aukščiau ir daugiau?

kartais atrodo kad supranti viską, kartais atrodo kad diena bendrai nesuvokiama ir neatspėjama. Tikrumas būvio akina savo noru būti teisingu visiems, ir jis teisingai dėlioja kortas kad ir kas bebūtų. Noras suprasti ir gal gabaliuku patikėti kad paskutiniai momentai ištįsta į begalybę kuri nuramina. Pamenu tuos aukštesnius ir kai jie savo niekada nesijuokiančiais veidais duoda komandą kurios negali nevykdyti. Keisti sutapimai, keistas miesto tikslumas būvio kai esi arti pilno synchronicity, dabar toli nuo jo, bet žinau kad galiu prisigaudyti nuotykių ir ramiam kambaryje prie kompiuterio su dar keliom ciklo tabletėm. Ne šiandien nereikia, geriau ilgiau panerti in naktį ir džiaugtis pačiam sau suteiktu laisvu laiku. Bet žinai, mes nematom kas mums neskirta, o kaip toje knygoje rašė ✒ suvokimas kai pateikiamas aprėpiantis daugiau nei įprasta yra labai baugus ir loverkraftiškas. Taip tie keisti dievai ir tas bėgimas mūsų visų nuo suvokimo, kad tikrai ne mes čia valdovai, o senos ir nesuvaldomos jėgos kurios čia siaučia tūkstantmečius kurias nušvokščia tos kurios siaučia milijonus.

Patiklumas tos žiemos nakties paslapties, to ėjimo tiesiog kad būti ėjime, tos akinančios dangaus ☰ grožybės ir supratimo kad esi realiai beveik vienas, ir jei ne keli artimi šeimos žmonės ir keli draugai tai išlėktum į laukus ir niekada nebesuprastum kas tu ir kam.

Pragariškas greitis žavi savo akimirkiniu stabilumu – vat čia ir dabar, atrodo amžinai, bet ne nė velnio 😈 užsipildo diskai, genda vamzdžiai, renovuoja namą ir tu palinkęs prie pc sau ramiai tiki kad rytdiena išauš ir putinas nenuspręs atidaryti dar vieno fronto, arba kiniečiai pasigalinėti su USA. Bet ar tai svarbu? Šiemet 40 – išmokau turbūt tik vienos paslapties – jei kažkam paskolinai 100 jis to neatiduos bet su tavim susitikęs sveikinsis. O kažkas už tavo bedalijamą muziką perves 50 tau. Tikrumas būvio matomas lūžtančiuose žmonių santykių pursluose, vieni ateina, kiti išeina, kiti lieka ilgam ir noras būti kartais iš kasdienybės išmuštu paprastuoju kafkos telefono skambučiu turbūt nesuvokiamas devyniolikto amžiaus žmogui. Žmogus pamiršta, žmogus svaigsta, ir galų gale prisimena ne įvykį ne faktą, o jausmą kurį jis sukėlė. Tuo galima naudotis, tą galima išnaudot.

Kaip nustatyti ar tau malonu. Man pavyzdžiui būna malonu kai beveik klaiku nuo paranojos žolės, keistas kaifukas ir siaubo. Bet tuo pačiu ir malonu kai švelniai čiupinėja šalūcha, pirmas antras buteliai alaus malonu, vėliau jau pilka teritorija kuri dažnai priveda prie miego ir bendrai neveiksnumo. Noras įkišti galiuką visada gajus, bet žinia kad tai drambliuko svajonės nuteikia tik greitai masturbacijai prie košerinio USA porno. Tikslas suvokti, kad tikslą kuri pats, įsiprasmini, įsicentrini ir nelipi ant aukščiausios pakopos, ten nejauku. Vakaras padeda tikėti nakties stebuklu kai prasuki 36h be miego ir realybės kitimai matosi aiškiau ir kampuočiau.

Likti ir tikėti

Aš tikiu kad darau įtaką, nesisprendžiu spręsti ar gerą ar blogą, tiesiog savo kompiuteriu dalyvauju sistemoje dalybos tiems kurie neturi daug. Paprastumas viso to biznio naiviai klaikokas, bet ten užtarnautas legendos statusas leidžia sau patapšnoti per petį. Aš tikiu kad realybę kažkiek generuoji ir pats, čia gal ir velnio žolalės ilgus metus trauktos atspindžiai. Bet ar gali įtikinti tą kuris netiki? Nė velnio, čia reikia bendražmogiškos gijos ir nusiteikimo vienas kitą suprasti ir palaikyti. Mane kartais lanko tie nejaukumai kad galvoji, o kas jei mm dingtų, o jei brls, o jei tie keli draugai. Kartais pats tiesiog jautiesi beveik skydu savo artimų nuo negandų. Ryšiai yra, yra ir kažkokia likimo juosta kurios prievartauti nereikia. Visiems galutinis vaistas išrašytas tas pats.

Kada mastai raštu

nori atskleisti paslaptį kurią pats tik apčiuopom kelis kart bandei suvokt, bet ne paslaptyje esmė, esmė pačiam plaukime ir užsiėmime dėmesio nukreipimo nes išprotėtum nuo žinių žinučių siaubų siaubučių.

Ilgas miegas ir antradienis

Kėliausi sunkiai, vakare skaičiau:

https://www.patogupirkti.lt/knyga/isto-e-rija-apie-soferi-sofija.html

keista knyga, tikrai iš nepopuliariųjų. Šiandien turbūt ją ir suvartosim.

Užėjo pažįstamas iš vasaros g. daviau olanzapino nes jam pasibaigęs, pora raketinio kuro, bo jis serga diskineze ir atrodo tikrai nekaip kaip jam tampo raumenis ir jis negali nusėdėt. Nuėjau iki mažosios parduotuvės, kažkiek apsipirkau, ko prašė mm, jei skanaus alaus to brendo kaip vakar rasta puiki stiklinė prie šiukšlių konteinerių.

Vakaras

Tikiu paprastumu, dienos pabaiga ir nyriu in naktį džiugiu. Vakare pasnaudžiau tai dabar miegoti tikrai nenoriu, vis pavartau katalogus skytecho ir skelbiu.lt skelbimus, kažko ieškau, nenujaučiu pats net ko. Atsirado vėl norimas HDD skyteche. Aš paprastai sukuosi su Fell Good Supermix iš music.youtube.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Mastodon