Kristi lėtai

Naujai atrasti save, vakaras kai gera, gaiva viduje. Kofeininis džiaugsmas su dviem raketinio kuro. Atrodo viskas atlikta, gražiai sutvarkyti namai, kompas kapoja link 0,5Gbps srauto aukštyn. Vis galvoje sukasi praeities nuzulinti atminties momentai. Įkvėpti giliai ir leisti sau būti kitokiu šią akimirką. Muzika džiugiai kelia nuotaiką. Jokių planų, tik išmokti iš naujo džiaugtis interneto begalybe.

Pasirinkimas būti ir mėgautis, pasirinkimas leisti sau klyst. Kiek daug galima, ir tie dalykai kurie gali išmušti iš realybės. Atrodo atsirado kažkoks atstumas tarp manęs ir supančio pasaulio, keistas jausmas būt kažkiek nutolus. Likimo vingiai kurie atvedė prie šios akimirkos kai esu dėkingas už galimybę būti ir jausti.

Dienos alus

Ausyse skambant rusiškam romanui pridaviau tarą, nuėjau iki bibliotekos kuri pasirodo dėl darbuotojų susirinkimo nedirba, apsipirkau parduotuvėje ir norėjau šiandien dviejų Vilniaus alaus. Baigiu susiversti antrą ir jaučiuosi kažkiek teigiamai apzulintas buvimui realume. Skanuojasi iš naujo praplėsta soulseek’o garsoteka. Noriu kažko svarbaus iššokančio kompiuterio ekrane.

Stingdanti nežinia laiko praraja
Kasdien vis greičiau prabėganti diena
Noras gulėti lovoje
Kažkada pažadėta pabaiga
Tikrumo galia, išplaukęs vaizdas, muzika
Kada tikrumo smūgis, svaigus dūmas
Kada vėl džiugus draugų juokas
Neįpareigota atleidimo gaida
Tiesioginė nuosaka, neįvykdyta priesaika
Ir laiko tiksėjimo pliūpsniais užgaida

Nori būti nesvarbus, nori ir skambančio telefono
Nori galėti susikaupti ilgai ties vienu
Apeiti galvos spąstus, atsigauti naktyje
Bauginantis tamsus metas, šviečia du ekranai
Pasimetęs internete
Likti nesvarbu kas ir tikėti amžina kova
Kasdieninė kava arbata
Man atrodo kad kartais aš jau ne be čia
Likti norinčiu rakinti keistas spynas pasąmonėje

Akimirka čia

Naktyje, paskaitomos knygos, permetami akimis automatiniai laiškai. Nuobodžiai nejauku, stingstu dabartyje. Ryt nesvarbu kada keltis, gal šiandien įsilieti į naktį ilgiau, kad ir skaitant knygą. Dėmesys šokinėja. Norisi išnirti iš šių beveik depresyvių dienų. Jau tiek save suvariau į kiautą kad atrodo net baisu tvarkyti namus ar nueiti į parduotuvę 🛒.

Nesukant socialinės medijos dienas bando užpildyti tuštuma. Svarbu nevartoti žolės, nors jau norisi marichuanos dūmo, atrodo jis kažką naujo pasiūlys, kai žinai kad geriausias variantas – klinikinio lygio paranoja ir išbalansuota trapi realumo sistema. Alus nuveja tik į lovą miegoti kažkiek pakėlęs nuotaiką. Ranka suktos cigaretės struktūruoja dieną. Kas link keistumo šių dienų – miegu tikrai labai daug, o atsikėlęs be atsigėrimo arbatos ir kavos atrodo neturiu ką veikti.

Susilieti

Rytiniai du alaus, iki bibliotekos, parduotuvė. Norėjosi jau slėptis po antklode, bet du raketinio kuro ir kava arbata kilstelėjo iki būvio normalu. Jaučiu, galiu, tikiu. Noriu geresnių ne depresyvių dienų. Atrodo ko gali trūkti, o trūksta užsidegimo. Vėl nefotografuoju, kažko nejaučiu – nematau gero kadro, reiktų per nevaliu prasijudėti su vaizdo paieška. Kur link veda realumas? Atrodo tikslas tiesiog būti jausmo kempine, prisigerti aštrių jausmų. Nesinori tiesiog tuščiai spoksoti į ekraną, atrodo gali klaviatūros barškėjimu kažką pats sau išaiškinti. Apie tai kas buvo ir daugiau nebebus. Vakarai lankančios mintyse buvusios moterys, atrodo viskas pajusta, viskas išbandyta. Dabar reikia ramaus laikotarpio pajusti ko dar noriu. Likti ištikimu blaivumui, kad ir su keliom alaus kasdien.

Kada iškritęs iš sistemos pajunti laisvumo galią. Neįsipareigojusį čiurlenantį laiką, norą kažko užtikrinančio savirealizaciją. Skaitomos knygos veikia keistai stipriai, paneriu į jas giliai ir džiaugiuosi rašytiniu tekstu, jo magiška galia nunešti kažkur kitur nei mano mažas kambarys.

Paslaptis kad paslapties nėra. Noras išmokti išsiaiškinti priežastis, to nejudrumo kuris dabar apsėdęs.

Pasiėmiau iš bibliotekos:

https://www.kitosknygos.lt/knygos/Kalejimo-kriminalinio-ir-narkomanu-zargono-zodynas

Senai norėjau jį pavartyti ir paskaityti, net apie raketinį kurą – cikladolį parašyta 🙂

Pienas

Perskaičiau vieną keisčiausių knygų kokią esu skaitęs

https://www.patogupirkti.lt/knyga/Pienas.html

Keisti akcentai, kitokie požiūrio kampai, farsai ir paribinė literatūra tai tikrai. Net nežinau ar rekomenduoti, jei norisi kažko tikrai kitokio – tai šitie gabaliukai tekstų tikrai suteiks nejaukumo jausmą kartais.

Tinkamas laikas – tinkama vieta

Skanuoju akimis savo knygų lentyną ir galvoju ką rinktis skaityt toliau, yra ne viena pradėta knyga, bet norisi kažko ekstroordinaraus, kažko būtent šiai nakčiai, šiom dienom, šitam vidiniam nejaukumui užmušti ir patirti perskaitymo katarsį.

Savaitgalį šventės. Kaip leisti sau atsipalaiduoti? Panirti ar į knygą, ar į žaidimą. Kaip tik gavau dovanų Skyrim V.

1200

Šiom dienom visada atsikeliu tik apie 1200, nežinau kodėl. Būdamas lovoje visiškai nenoriu keltis ir sutekėti į dienos rutiną. Jaučiuosi kažkiek geriau, stabiliau, džiugiau.

Kai sujaudina iki ašarų

Kažkokie sąskambiai, kažkokie pilnai nesuprantami žodžiai, kažkokia nuotaika kurioje žinai kad buvau, o dabar esi namie prie PC 💻 Muzika atrakina užrakintą ir paslėptą dalį, gal todėl aš ir melomanas, jinai mane perkelia ir atgal į ir į priekį ir nuspalvoja dabartį ryškiai spalvotai. Vis dar randu, vis dar kartais verkiu, taupau geriausius, nesuku nuolat, ieškau, klausau naujumus, laukiu pasiūlymų iš soulseeko anonimų, draugų.

Vis pamirštu kad išsimaudyti labai dažnai padeda atsigauti iš visiško pasimetimo ir juodumo. Aš kažkaip vis taupau tą dušą 🚿

Cigaretė su kava vakare, kova. Pasinėręs giliai į savo supratimo netikslumą. Kažkada ateina dienos, kai nori tiesiog atsijungti nuo tiksinčio laiko, nuo įsipareigojimų, net nuo draugų skambučių.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Mastodon