Laukia du koncertai

06 11 ir 06 19 dieną. Nupirkti bilietai 🎫 eisiu turbūt vienas, nes niekas iš draugų nenori arba pinigų neturi, vienam gros mano senas draugas. Pradėjo eiti užsakytos knygos in paštomatą, sudėjau ant palangės ir seniau gautų krūvą, tai jo visų neperskaitysi turbūt iki pabaigėlės šios keistos kelionės, nes dar gi Pelevinas ant rugsėjo išleis, dar laukia ir dabar skaitomos neplonos, dar naujos atsiranda, dar velnio klasika.

Buvau parduotuvėje, jau norėjau čiupt alaus bet susilaikiau, rūkyt dar patraukiu bet ir norisi mažiau, tik kai visą dieną nerūkai vakare visiškas nervuojantis noras.

Chebra šneka apie tai ką naudoti vietoi wordpresso puslapiui – tai keli pasiūlymai, žinoma migracijos tema neaptariama:

https://getpublii.com

https://getgrav.org

Aš tai bendrai piktas kad reikia mokėti mažne 10 eurasikų į mėnesį prakletai interneto vizijai už šitą ir mms puslapį, atrodo nedaug ir kartais panaudoju vietą internete kažką padalinti iš nuorodos, bet realiai vietos mažai, puslapis gan lėtas ir jei nebūtų sumokėta į priekį tai tikrai nebesinaudočiau šitu kažkada buvusiu geru hostingu ir eičiau į tą vokietijos, ir jei galėčiau tai bendrai paleistau pas save ant raspberri pi 4 ar pačio kompo, bet dabartinis pagrindinis rūteris to neleidžia, nebent į jį open source softą pūst. Šiaip visas internetinio debilizmo temas remiasi į:

https://www.gurwinder.blog/p/the-intellectual-obesity-crisis

https://petras.kudaras.lt/archyvas/2024-06-03/protinis-nutukimas.html

Aš labiau tą proto nutukimą turiu su muzika, vis ieškau, vis klausau. Žinoma tai geriausias priedas prie dar sukimo velnio srauto mastodone kuris nieko neduoda tik žinai einamas naujienas, kartais sužinai kažką naudingo kaip keičiasi kompų pasaulis. Bet realiai jau senai už tai save baru vidui, norėtau tiesiog atsisėsti ir skaityt knygą, tai beje gaunasi ir su ramia muzika. Bet noras liesti klavišus ir pelę, pažiūrėt kažką velnio youtube, reikia dažniau FOMO keisti į JOMO joy of missing out. Vat ir dabar nusprendžiau nebesekti šio blogo statistikos nes ji tik nervina. Bet patikrinti ar yra naujų muzikos packų kaip ir jaučiu pareigą prieš slsk bendruomenę, kas irgi velnio neštas pamestas mano įprotis.

Nejaukus cikladolis

Nebesinori cikladolio, kartais žinoma jis labai neblogai pakelia jutimąsi bet tik tam velnio protiniam nutukimo didinimui. Užtenka geros arbatos, vat kaip tik naują blyną pu-erh pradėjau, visai neblogas. Namie vienam būti keista, kaip ir vienam piltis alų ar ką stipresnio. Gerai kad neberašo antakalninis ir nesiūlo dūdmanto, kažkaip ir iš jo nebejaučiu jokio kaifuko. Taigi alko, narko – nebe tema. Reiktų keistį į knygas ir nuotraukų vėl darymą. Kažkas kai tau 40 pradeda lūžinėt suvokime, nejaukus suvokimas ribotumo, aplinkinės beprotybės ir tavo mažo indėlio į chaosą. Reikia nueiti nusikirpt, reikia apsitvarkyt stalą. Kažkas skuba viduje priminti bereikalingą pasilyginimą su kitais, pakviesti pažaisti kažką su PC bet noro tam ne iki galo.

Ilgas vartymąsis ryte

Ne pirmą dieną iš ryto tiesiog negaliu keltis be kokios 12:00, guliu, kažkas sukasi sapnuose, baladojasi statybininkai už lango. Tik kai paskambina kažkas išsijudinu, šiandien vat paštininkė siuntinį atnešė. Nuėjau pasiimti dar kelių knygų iš paštomatų. Kažkoks durnas ir turbūt girtas priužsisakinėjau visko iš temu nes ale gera kaina, gal kažką pavyks parduoti panašia kaina, bet tai užtruks laiko. Žodžiu durną ir bažnyčioje muša. Noriu tikėti kažkuo geru, bet ateitį be kremliaus šešėlio berods nieko nėra.

Lėtai

Vakar paskambino Krvs, išlindom prasieit. Gerai kad išlindau lauk, kažkiek prajudinau namų užspaustą sąmonę. Šiandien dar baisiau nenorėjau keltis, šiaip taip išsikrapštęs tik link 1400 nuėjau į parduotuvę ir balsuot. Žmonių balsuojančių visiškai nėra. Nejaukiai sėdžiu prie kompo su arbata ir tikiuosi pajusti galią laisvai tekančio laiko be nerimo. Ratas sukasi laisvai, tas aplink kurį mano mažas pasaulėlis sukasi.

Kažko svarbaus geidžia išprotėjęs protas 🧠

Sutvarkyta

Namai aptvarkyti, stalas irgi, šiandien nei vienos cigaretės jau dvi dienos be alaus. Išsimaudžiau, vis pamirštu kiek tai teikia džiaugsmo ir gero jausmo. Nueisiu ir nusikirpt. Šiandien pakilau daug anksčiau pagaliau ir su visai gera nuotaika. Patenkintas savo būvu ir tikiu galimybe. Rinkimai į EU parlamentą tikrai nustebino, minimalus balsuojančių kiekis.

Perklausiau Pelevino Relics – visai nieko prabėgo mintimis jo senų rašinių atspindžiai dabar.

Atrodo tiek.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

2 thoughts on “Laukia du koncertai”

Mastodon