Lėkimas ✈ į pirmadienį

Jaučiuosi puikybiškai toliau, šiandien susileidau cisordinolio, atrodo nusileidimas bus sėkmingas 🍀. Matau šiandien daugiau žmonių aplanko mano blogą iš googlo ieškodami info apie xanaxėlį (jo geras vaistas kol nepakimbi). Kompas jau tris kartus per šiandien lūžęs be jokio BSOD, dabar atrodo toliau gyvas. Labai sunku suprasti kas jam nepatinka, įtarimas kad pats naujas win feature updeitas bugovas.

Šiandien paskaičiau fantastiškų dalykų:

http://rawilsonfans.de/en/how-to-tell-your-friends-from-the-apes/

https://www.schneier.com/academic/archives/2021/04/the-coming-ai-hackers.html

Gerai turėti namus, gerai turėti kelis planus, kad ir kokie jie paprasti: išplauti grindis, wc, kriauklę, išnešti butelius ir aplankyti parduotuvę, nueiti į Rikį MTGA kortų naujų pasičiupt ir nusivilkti pas Vt sumesti keliom partijom.

Pardaviau knygų per bookswap.lt ir užsisakiau visokių, kam gi tie taškai jei ne leidimui, gaila kad pati platforma dar nuplešia nevaikiškai už anas. Norisi tikėti puikumu realumo dar ir dar kartą net nekvestionuojant buvusių siaubų, priimant juos kaip duotybę. Pabėgti nėra kur – tai suprasta per didelius dvasinius skausmus. Kažkada ir niekas nežino kada bus programos pabaiga, visų slapta svajonė kad visų kartu, bet aš nesu apokaliptas – pasaulis nesunaikinamas, ir net atominės bombos čia nepadės. Reikia tiesiog leisti sau atsiriboti nuo transliuojamo psichotinio nerimo visais kanalais, kokia mano įtaka pasauliu? Paprasta – namų tvarka ir kompiuterio pajungimas dalinimosi revoliucijai. Laukiu kažkokios užduoties, ir kai turiu (kaip šį vėlų vakarą) kelias rytdienai jaučiuosi laisviau ir reikalingas. Vis ta savirealizacijos šauka.

Kojos žaizda tiek psichiškai žiauriai niešti kad aš ją nevaikiškai aplink nukąsiau – šūdas, dalbajobas aš, bet ką daryti… Greičiau paskambintų ir pakviestų operacijai…

Youtube music tikrai atrodo kapoja geriau kai į aną įmesta pinigų. Nu bet taip gi ir turi būti. Noras tikslumo netiksliame pasaulyje gali įvaryti psichozę. 5mg olanzapino išgerti ir aš jų nejaučiu, bet kažką gi ana stiprioji velniava daro. Dls prašo 20€ – sakau kam, sako maistui, šūdas, negaliu remti tai tikrai, pats visada ant nulio gale mėnesio dažniausiai ir tai dabar PC atsinaujinau tik todėl kad išstūmiau mašiną 🚙. Sapnavau čia kažkokius keistokus sapnus, bet tuoj pat pabudus jie dingdavo ir aš kaip visada manijos būsenos beveik šoku kylu bėgu ir net neatkreipiu dėmesio į tai kad naktį vyksta stebuklingas galvos šokis. Vėl kelis kartus tik po kiek laiko supratau kad kažką sapnavau, dar vis kažkiek išsibarstęs ir nepilnai veikiančia ant atminties galva, reikia dar pagerti vaistus.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Mastodon