Lėtas sekmadienis

Nueita vakar miegoti buvo labai anksti, jaučiausi visai be jėgų, išmiegojau link 12h ir pabudęs lyg jaučiausi nieko, bet po kelių valandų vėl nuėjau slėptis po kaldra. Nieko nesinorėjo, tik atsijungti nuo iš kažkur kylančios įtampos. Pragulėjau keistuose sapnuose ilgai, atsikėliau vėl tik prieš penkias. Vėl kava iš moka aparatuko, arbata pigi kuri stipri nesigauna, ausinėse dnb rinkinys, 1/4 xanaxo kad nekaukti iš nerimo.

Tuštumas, nerimas, nejaukumas. Apsitvarkiau kažkiek stalą, išsimaudžiau, kažkiek gaiviau jaučiuosi, vis galvoju apie praeitį, atrodo ateitis nieko gero nežadanti. Tikėjimas turi likti, turi likti pasitikėjimas mylinčia šeima. Kas belieka, kai net vaistai nepadeda jaustis produktyviai. Kasdiena gražiai nutrintai pilka, balkone balandžiai vis bando susisukti lizdą. Rūkau jau mažiau, gal atsistatys būsena į normalią. Nuo nerimo ir nejaukumo net pykina.

Ankstyvas pirmadienis

Vakar vakare išgėriau 10mg olanzapino, senai buvau jo negėręs. Miegojau ryškiuose sapnuose, pabudau tikrai anksti 0600 nors užmigau tik link 0200. Atrodo vaistas padėjo, jaučiuosi ramiau, tiksliau, darbingiau. Lauke tikrai gražu, aš lėtesnis savyje ir mintyse. Ryt skambins psichiatrė, nežinau ką sakyti, tik kad išrašytų xanaxėlio, gal dar kokių benzodiazepinų.

Tuščiai sukant srautą darosi baugu ir keista, viskas, kas bent kiek geriau, atsispindi daug kartų įvairiose grupėse, net keista kaip turinys dabar staigiai tampa populiarus ir nučiulptas. Tinklas kaip aidų dėžė skambanti vis vienodžiau ir paprasčiau. Akys vis bėgioja parašytu tekstu, prašo tikslumo ir naujumo.

Pagrindiniai raminamieji, mažoji žemė, didysis dangus. Kol turi tablečių tol viskas gerai? Suvokimas bauginančių tiesų, vienišumas minioje, atsisakymas prisidaužti alkoholiu, daug kofeino skanina ir ryškina dieną.

Atsirinkti tai kas veikia, vis ieškoti naujos muzikos, žinoti ko negalima. Lėtai tipenti rytu į dieną kuri gali būti paskirta bet kam. Nuo pasirinkimo blokuojasi schema, kam tau tiek? Apsirinkti prisiminimų šukes ir apsivalyti suvokimą nuo vertinimų. Likimas būti vienu ir paprastu. Noras susirasti idealų dienos ritmą, idealų kadrą, muziką kuri paveiktų visus. Noras pažado, pačiam sau – būt kiek tai įmanoma protingu chaosingos pasaulinės beprotybės akivaizdoje. Akys smeigia kiaurai ekraną, nori būti dirginamos naujumu. Išrašytas leidimas būt. Tyliai sau galvoti apie kūrybos šokį, keistumą suprasti, apčiupti giją kuri veda tolyn.

Patirtis niekur neskubėti, leisti įvykiams vykti ir žmonėms patiems atsirasti suvokimo lauke.

Tikra lyg paliesta, ausyse skamba Com Truise

https://comtruise.bandcamp.com

Su naujom ausinėm net jaučiasi skirtumas tarp flac ir youtube. Keistai nuaštrinta diena, kažkada gi pabaiga, lėtas ėjimas link tikslo pasiruošti išėjimui. Šiandien jaučiuosi lyg galintis palikti viską. Negaila turinio, kelionė buvo nuostabi. Alkoholis praskaidrina jutimąsi savo depresyvumu. Kada tikrovės atspindžiuose keisti viražai per realybės dykumą, kada leidimas sau tiksliai smeigti į tikslą. Galva pati linksi pagal muziką 🎶

Skaityti tekstą, ieškoti paveiksliukų, tikėti kad galima kisti link geresnio. Perbėgant akim ekraną 4k siūlantį tiek daug, bet baigtinių variantų. Kas link tikrumo, ryškumo.

Vėl per dieną plaukia https://en.wikipedia.org/wiki/Synchronicity ir nieko nepadarysi kai esi bangoje. Paklausai kažką – atplaukia FB žinutės apie tą atlikėją, pagalvoji – vėl internetas atspindi. Keistam būvyje, kviečiančiam užpoliruoti viską narkotikais, kad pasijausti bangos pursluose. Geriau nereikia, jau trys tabletės raketinio kuro ir keturi alaus. Leidau sau šiandien. Sėdžiu ir galvoju, kam skirta man ši diena. Jaustis tikriausiai savu, jaustis tiksliai čia, neapleidžiant suvokimo kiek gali išprievartauti realybę su medžiagom. Olanzapinas + raketinis kuras + alus = sprogstanti tema, dar muzika taip kokybiškai ausyse.

Nesigailėti, neleisti sau seilėtis dėl praėjusių kaifukų. Viskas tiksliai dabar, šią akimirką, nusmailintą iki visiško aštrumo ir smeigiamo paspaudimo į tinklą. Lėtas tikėjimas būviu, lėtas ėjimas link kasdienio bėgančio realybės šaltinio. Realybės gaiva ant veido. Gera jaustis gyvu.

Tikrumas kaip atspindys informacinės beprotybės, kai reikia suvokti realiai kad nieko nevyksta, tik šuršulai aplink tai kas toli. Medijos judinamos masės, aš noriu pasilikti savo mažam kambaryje besidalindamas muzika. Čirškanti realybė laukianti tavo akių apvartymo. Kam visa ta beprotybė, Dievui norinčiam jausti save?

Likimas leidžia būti nepardavinėjant savo laiko kitiems, vis padedantis resurso į sąskaitą. Kaip viskas paprasta kai atsiriboji nuo įtakų, nesprendi galvoje globalių problemų, leidi sau būti savimi. Varantis iš proto naujumas, siekis pakeisti viską kityn, net nežinant kaip tai įtakos regeneruojančią sistemą. Diena nuleista iš juostos besisukančios jau beležin kiek kartų su pridėtais efektai, kad tau neatrodytų kad sukiesi rate. Išeiti negali – yra saugikliai, o jei ir juos nulauži būna iš naujo 5×5=25. Pabėgti nėra kur.


Vakaras kaip durklas

Išrašyti sau leidimą nakčiai plaukimo skaitmeniniais srautais. Padarytas pu-erh mandarine žada skanų ir stiprų kofeino šuorą. Dažnis tamsai už lango. Lakstymas ieškant ko nepametei, vis kartojasi žodžių sanplaikos primindamos apie ribotumą išsireikšti tekstu. Voratinklio gijos sujungimas, virpėjimas per jausmo siūlus. Sapnai keistai stiprūs, nejaukūs ir išblaivinantys nuo džiugesio. Kaip ta turboreanimacijos daina: ateis diena -einu į plotą ir yra laikas kada išeinu.

Plotas mažas, paduodami terabaitai tiems kurie ieško. Neužklausti savo vidinio balso, kas ryt, kas po metų? Atsakymo lyg ir nėra, yra nuolatinis ♾ čiuožimas išmintu, įrėžtu takeliu. Nenori net žinoti kiek apsisukimų aplink saulę ir žemę tau duota. Kartais viena diena, vienas pojūtis įstringa kaip barškutis prisiminimų rūsyje, apatiniame stalčiuje. Trauki jį net nenorom, barška vis keisčiau, o tu nori to aštrumo būvio kurio nejutai tais momentais. Aplanko sąmonės vaiduokliai, primena apie kitus, kad nepamirštum žaidimo taisyklių. Nekelk bangų ir taip kažkam jau teliūskuoja skystis ties nosim. Kai galvoji, kad kitiems tu labiau problema nei turtas. Būti naudingu.

Išprotėjas profesorius nori paklausti, vidinis teisėjas atsakyti: tik tam kad nupiešti kuo tikslesnį vaizdą virpančiais lazerio veidrodėliais. Ateitis jau čia ir jinai daug liūdnesnė nei atrodo, tik kad gali žvengti ir mirties akivaizdoje, bet nutilti negali.

Šiandien olanzapinas panardino į tą nemalonią medityvinią būseną – kai negali galvoti, mintys pačios miršta galvoje, ir tu tiesiog sustingęs stebi savo pakeltą pulsą ir negali galvoti. Tada vėl pliūpsnis minčių ir prisiminimų, kelias iki parduotuvės ir vaistinės. Atgal. Tada kas? Kas tada rėkia vidinis klaustukas, aš noriu žinoti tavo planą. Lėtai susidėlioja atsakymas – plano nėra. Yra tiesiog vykdymas užduoties būti sveiko proto kuo ilgiau, ir atlikti visus beprasmius veiksmus kuriuos jau tiek metų atlikinėji.

Ausyse toliau elektronikos perlai. Kartais supranti audiofiliją – tą norą pajusti tiksliau ir geriau tai ką jau girdėjai, išgirsti naujų smulkių detalių. Lysti į triušio olą, ieškoti mistinės kokybės ir tos natos kuri sujaudintų. Viena plokštelė jau nupirkta, klausyti, tiesą sakant, nėra per ką. O vat skaitmeninis frontas papuoštas virš milijono variantų, ir knisasi anonimai juose vis dėkodami už neribotą padavimą ir teiraudamiesi kas tu. Aš esu įprasmintas tikslas pirato – atsakyti į kuo daugiau užklausų, kuo daugiau pateikti to ko reikalauja tinklas. O reikalauja dažniausiai naujo, šviežio, tik iš įrašų studijos audio kaifuko.

Vidutinis 🕃

Gali leisti sau būti keistam. Gal to net nori gamta. Pakisk, būk neformalas, Už regos lauko ribų vyksta magija, tu ją nujauti ir gali kažkiek kontroliuoti. Kompas veikia trūkčiodamas, kasdien nauja kova tarp visų pilkų sutvėrimų. Nėra nei visiškai blogų nei visiškai gerų. Greičiau parašau tekstą nei jis atsiranda lange, bet tai gaunasi tik kartais.

Laiko kilpa

Žvilgt į laikrodį: 2245 – o man jau atrodė kad kokia 0200, taip keistai šuorais eina laikas ⏳ Siunčiasi nauja torentų krūva, kažko kimba nicotine slsk klientas. Reikės perkrauti PC 💻

Jei tu pažiūrėtum pats į save iš šono ir pagreitintai atrodytų klaikus gliukas, vis kartojasi tas pats per tą patį – nikotinas, kofeinas, rytas vakaras diena. Norisi išsiveržti iš sūkurio traukiančio tave prie instant gratification.

Keistas dabar ryškumas proto, toks visiškai vaiskus. Atrodo dėl tokių laiko kilpos momentų ir gyveni, kai pamiršti laikrodžio diktatą.

Šiandienos hacker news:

https://knowablemagazine.org/article/health-disease/2021/how-noise-pollution-affects-heart-health

https://kiwiziti.com/~matt/timberlake/

Turtingi gyvena kitaip

Vieni nori prisidaužti ir nejausti, kiti jausti stipriau. Groja Beastie Boys – Sabotage. Ar tu gali atsakyti į klausimą, sau, verta kelionė tikslo? Kol dalyvauji pasaulinėje bachanalijoje tol kelionė verta kuro. Tapti minios auka, terorizmas prieš turtinguosius, kylančios raketos, kalenantys automatai, viskas už regos lauko ribų. Tau tik atspindžiai leidžiantys nujusti visa ko džiugesį ir tikrumą jausmų. Būti savu kitaip. Apsistačius krūva elektroninių prietaisų, rėžiančios visos bangos per tave. Likimas tavo delne.

https://music.youtube.com/watch?v=4SRwWE8xJgM&feature=share

Jausti momentus, šokinėti per stygų teorijos variantus. Klykia pasaulis 🌏 – imk mane ir žaisk manimi, tik prisimink – viskas turi savo kainą, kažkas gi kitam laido gale. Muzika paversti tave ieškotoju jaunystės ir pauglystės saldžių klaidų, tikėjimo neįmanomu, dėkingumo visoms ir visiems su kuriais dalinaisi savo matymo lauku. Kasnakt šauti aukštyn – į sapnų pasaulio užkaborius atnešti haliucinogeninio medaus ir sutepti gyvenimą savo vaikiškomis svajonėmis. Taip, kam man pinigai, aš fantazijos neturiu. Raktas nuo buto kur padėti pinigai guli pas kiekvieną, jei tai skaitai tu jau esi išrinktasis, gali matyti tinklo keistumus. Garantuotas išnykimas, pasipuošimas jam, arba tėkmė likimo linijos banguojančios. Visuma visiems, bet ar dažnai pagalvoji apie tuos kurių nežinai. Geizeriu besiveržiantis suvokimas – nakties tema, sistemos atsistatymas ir sudėliojimas į vietas. Nykimas, atsiklijuojančios nuo sienos nuotraukos, visa tai tik tam nostalgiškam grožiui, išsaugoti užkonservuoti jausmą, prisirišt prie cheminių medžiagų, realiai švarus būti jau negali, tavyje krūva mikro plastiko, net kraujyje. Iškeltas iš žemės gelmių prakeikimas, syvai lavonų, asfaltas, kaitra. Keistas suvokimas, vogta muzika, etika ir kančia. Taip gera maudytis ir nardyti realybės baseine.

Nakties pažadas

Ji žada tave išvesti iš proto, dėžutėje piktai laukia raketinis kuras – ne šiandien daugiau jo nereikia, jau ir taip viskas užaštrinta iki kruvinų ašmenų 🔪 Atrodo kas būtų jei turėtum knopkę trumpam išeiti iš proto? Šiandien atrodo ta knopkė čia pat, tik ją spausti baugiau nei nuleistuko gaiduką. Išplauti indai, antrą kartą užpiltas pu-erh, kava. Kodėl muzika man patinka liūdna?

https://music.youtube.com/watch?v=CEIBdiNW5gI&feature=share

Užkoduoti pavadinimai pragare, dingimas resurso.

Nerti

Antradienis

Vakar nirau tik iki 0300 pradėjo skaudėti galvą ir pagalvojau kad geriau gultis, apie valandą keistai prasivarčiau, ketvirtą dar užkandau ir smigau galutinai, bet pabudau be žadintuvo lygiai 0800 ir pilnas energijos nirau į dieną. Paskambino iš lg firmos, parėjo kompas kurį stačiau ten. Bl galvoju, jau ne kartą jis parinosi, sakau atvežkit. Atveža, bandau jungti, kabo ant bios, net neįeiną į jį. Man kaip ir aišku kad ssd problema, atjungiu viskas valit. Vat ir pirkti pigiausia prebuildą iš skytecho, diskas lexar nq100 – nerekomenduoju jau jo niekam ir niekada nerekomendavau 🙂 Pasiskambinu į garantinį – galiu priduoti tik diską, nes verkia firma kad reikia to pc kuo greičiau ir veikiančio. Dėsiu vidun savo seną testuotą samsungą, o iš garantinio parsiradusį jų diską pasiimsiu sau.

Skambina psichiatrė: sakau nedavėt teisių, buvo labai sunku ir bla bla. Rezultatas: 60 xanaxo dviem mėn ir 10 leidžiamo relaniumo. Jei aš tiek suvartočiau dar su olanzapinu ir depakinu ir cisordinoliu aš trubūt realiai iš lovos neatsikelčiau ir priprasčiau taip prie jo kad būtų nejuokinga. Nu bet psichiatrų vienintelė tema: išrašinėti narkotikus, tuo jie ir džiaugiasi.

Mčt vos nepadegė namų su vandens šildymo gyvatėle 🐍 žodžiu linksma diena.

Tai tiek.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Mastodon