Logas 11 15

Viskas teka taip nuostabiai ir su tokiu pakilimu kad jau turbūt reikėtų jį stabdyti vaistais, gal Jums ir keista, bet nuotaika sergant psichine liga gali būti ir per gera ir per aukštai, žinau kad ji luš į depresuchą kažkada, čia kaip dabar populiaru nesivadinti šizofrenikais o vadintis bipoliniu sutrikimu, bipolikais, visi ties skyrstymai ir pavadinimai yra beleberda USA ir kitų gan durnų mokslininkų sugalvota. Jei tau būna psichozė tu psichas jei tau būna depresija tai tu depresikas, tiek ir tų skirtumų, visa kita šakėm ant vandens rašyta. Jau negeriu pagrindinių savo vaistų, nes jie manęs tiesiog neveikia, arba veikia paranormaliai, pasilikau tik depakiną ir cisordinolio injekcijas kas dvi sav (tik nekopijuokit mano vaistų, kiekvienam savo, ypač pradžioje).

Kažkada V paklausė kodėl aš ne influenceris, tai dabar ant pakilimo pagalvojau kodėl gi ne – jau virš 2000 draugų fb, tuoj reikės reklamuoti buttplugus 🙂 Bet tai taip nervuoja, FB visiškai neskirtas meaningfull santykiams, ten yra šlykščiausia pasaulio ale socialinė sistema, kuri ir sugrovė pasaulį galutinai, man dar juokingiau, kad šiek tiek jaunesni už mane sėdi instagramoje – visiškas šūdas ten to pačio fb, vemt verčia ir dabar visi labai mėgsta dalintis savo storys ant fb ar instagramos, jo jo viskas dings eteris nejautrus LOL, plius jau lindo gal 5 gėjai – dabar gi jų laikas, nes jie kažkodėl prieš prostitutes eina, lietuvoje kaip visada viskas per antrą galą. Man dabar iš vis juokinga šitą turtingųjų užkurta sistema kad gauti pasipisti iš kuo daugiau bobikių, o bobikės jau visiškai traumuotos vienos bijo namie likti (dažna) ir ėda psichoaktyvias medžiagas lyg duoną. Užjaučiu tuos kas per gyvenimą neparagaus DMT arba nepateks į psichozę, čia kaip be sekso gyvenimą nugyventi. Žinoma dabar jau su DMT sunku, privatumas ir darknetas praeitas dalykas, taip prekiauja dar ten, bet aš jau gavęs teistumą už kontrabandą to tikrai nedarysiu, nors ten viskas greitai ir paprastai, tik btc ar monero nusipirk.

Kaip visada soc tinkluose: mastodon, twitter ir fb esu gan aktyvus, kasdien per visus tris supostinu aktualias hacker news naujienas, o fb dar minią dalbajobų pašeriu geru contentu iš diskų, nekenčiu kai rodo man laikus žmonių kurie man neaktualūs, influenceris yra pats dugnų dugnas, kaip ir streameris – jo dabartinė karta nei kalbėti moka, nei skaityti, susikaupti ir vėliavą jiems griūnančio pasaulio į rankas, apie fizinį darbą iš vis nešneku, vargšai – aš savo atsportavau atitampiau ir atkentėjau, galiu dirbti sunkiai galiu nedirbti ir sėdėti prie pc savo reikaluose, kaip sako moku kasti duobę moku ir nekasti. Vis pastebiu sekimo kapitalizmo žiedelių – pašneki su V apie darbą jau FB siūlo man dirbti testuotoju – galėčiau ir sugebėčiau puikiai, kompas man surenkamas išrenkamas ir pilnai suprantamas, win sistema mano arkliukas, dabar žinoma jinai tokia baisi kad pizdec, bet kol kompas veikia tol ramu, plius scenoje išvystytas pilnai šeštas jausmas ant laidų ir sujungimų, kas pareina jaučiu tiesiog, tegu Ai virškina paspaudimus ir šitą jam niekada neįkandamą tekstą. Orų atspėti nesugeba super kompai ir nesugebės dar labiau per kitimą klimato, taip laukiu sniego, noriu išvežti lazeriukus pjaustyti per snaiges. Tas pats per skytech parduotuvę – pigu lt pirkau batareikių, užeinų į skytech ir ten jau jos pagrindiniame reklaminiame lange – patogu? FUCK

Visiškai perėjau į baltą pusę ir atsijungiau nuo meilės, padėjo kaip visada aštrios kaip peilis Pelevino įžvalgos ir viso šito sekso ir išprotėjusių moterų supratimas, man geriau iš trečio smaukimo namie, nei po pirmo kišimo prisirišti ir būt paliktam ntajį kartą, gal kažkada vėl įsimylėsiu (nesenai ir buvau) bet to nenoriu visiškai – nereikia man tos beprotybės ligos, nors norėčiau turėti su kuo peržiūrėti 750GB filmų ir serialų kuriuos sukaupęs. Atsirastų partnerė atsirastų ir noras kalti babkes – kaip tai daryti man irgi gan aišku, kad ir birža crypto per tiek metų stebėjimo jaučiu beveik pilnai tik neturiu nervų prekiauti. Bet geriau neatsirastų ir aš toliau visas babkes kraučiau į kompą, arbatas, apšvietimo niekučius. Vienas gyventi irgi visiškai nenoriu, du kart bandyta: nieko gero, antrą kartą per du metus nuomojamam bute net merginos nebuvau atsivedęs kokios.

Gale metų laukia crypto pasiutpolkė – visos naudingos parametros (:) tam yra, stumsiu nelaukęs aukštumų ir kompą versiu visišku bleeding edge, naujausias amd procas 12 corų + naujas vaizdas amd (beprasmiška? – visiškai, bet aš kompu nuolat naudojuos ir jis man turi būti auksinis, nors ir dabar neišnaudoju nei 2700x nei rx590) dar norėčiau ekrano su HDR bet čia kaip sakant priklausys nuo kilimo, bet kaip žinia jis bus, dar labai gerai kad virusas, EU paskaičiavo kad ant LT tuoj 26 procentai bus ant skurdo ribos, bet čia kaip visada neįvertinus juodų – o taip vertinti beprasmiška, kol trūksta darbuotojų tol jasna kad viskas tik debiliška statistika.

Pasaulis einant blaivumo keliu realiai kinta in pliuso pusę, viskas tvarkosi taip greitai kad net keista, visko darosi pilna kai neperki kokso penktadienį ar dūdos kasdien. Babkių daugiau nei proto iš supistos mūsų savižudžių sostinės, tik žinoma reikia gyventi su tėvais, gal kažkam tai tipo nelabai patinka ir mane laikytų išlaikytiniu bet taip nėra – aš daug pinigų irgi atiduodu šeimai, moku už elektrą, perku maistą, močiutę seną prižiūriu ir matai kaip santykiai su šeima tuojau pat susitvarko. Kažkada tai sakiau –  priklausomybė yra visos šeimos liga, serga ja visa šeima. Atsisakyti pvz žolės labai lengva, paimi ir meti – jei kas nesugeba tai jie bevaliai visiškai, kaip ir rašiau norit rūkykit, bet thc yra narkotikas kuris supisa Jūsų reward mechanizmą plius miegą – jūs kominiai vaikštot ir prisimenat maks savaitę atgal. Kai atsisakai pradeda parsirasti atmintis ir puikus miegas su sapnais kuriuos gali išmokti kontroliuoti.

Googlas irgi pasidarė visiškas š – mano telefonas su android one -ale jau su updeitais ir geras yra visiška tragedija, pradėjo neberodyt naujų foto padarytų kol neperkrauni, kartais numerių kurie skambina vardų nerodo, dinginėja skambinimo sąrašo dalys, peristaliavau factory reset dar didenė tragedija, backupą atstatinėjau net to nesugebėjo – visa sistema taip greitai važiuoja šiknon kad baisu, welcome to cyber punk – tik blogiausiam variante kurio niekas nenumatė – tuo ateitis ir faina – jinai visada ateis kitokia ir beveik niekeno nenumatyta, aš tai ruošiausiu naująjąi pasaulio tvarkai 20 metų ir esu pilnai pasiruošęs ir bebaimis, nebijau nieko, nei kaleimo, nei rokiškio, nei mirties nei kankinimų, nei koorporacijų nei agentų lietuvos saugumo (kur kažkada grybovskos kgb šliūchos užsakyta pažyma net apie mane yra (galit galvoti kad kliedžiu, bet žinokit anonimai ir spec tarnybose dirba;)

Pradėjau dirbti Carito žvakučių manufaktūroje – labai patiko – patekau į sinkroniškumą kaip būdavo scenoje, tik su Jezaus haliucinacijom tekančiom kartais ir stabdomom ašarom ir pilna galia suprasti kad tu vienas realiai ir esi ant šito pasaulio – visa kita gliūkas su kuriuo tu žaidi) taip realiai ir būdavo ant scenos, gaila chebra nebeturi ta darbo, bet ir gerai, jau per kietai jautėsi – bet koks sukrėtimas yra gerai gamtai, gamta ir plastiko nori ir kančios, dar tie Aukštesni su savo vampyrine emocijų ferma.

Daug rašau, jaučiate kad energija maksimali? Ir plius mano kiekviena diena yra paskutinė – ir aš joje NIEKO nekeisčiau, aš gyvenu ir nugyvenau visą gyvenimą idealiai, nieko nekeisčiau praeityje ir su niekuo nesikeisčiau vietomis, visko ko išmokau išmokau pats, mokytojų kaip ir neturėjau nei scenoje nei su kompais nei krypto. Mano mokytojai yra suvokimo siaubas ir psichozės plius knygos visos kurias skaitau, jei kas neskaito pelevino ar murakamio ar sorokino tai labai daug prarandat, jei nesugebat tokių knygų įveikti tai iš vis liūdna – filmų iš jų nebus (vienas pelevino yra) nes tai tiesiog neįvaizdinama. Dar apie filmus ir vaizdo mediją: ji Jus ėda – jinai yra prastesnė nei rašto, filmai iš vis beprasmė beleberda nebent koks aronofskis ar cronenbergas, serialai iš vis mėšlas o apie transliuojamus žaidžiamus žaidimus aš iš vis nešneku – pats negaliu vartoti vaizdinės medijos nes psichoaktyvios medžiagos visiškai suėdusios tokio tipo dėmesį, ta medija yra lėta ir šalta – man geriau filmo sinopsis paskaityti ir ramu, apie anime debilizmą iš vis nešneku (nors princesė mononokė ir lain yra viršūnė), kas buvo gerai tai tarybų sąjungos multikai, paskutinius ką dar kartais prisiverčiu pažiūrėti tai south park (kuris irgi yra visiškas debilizmas liberalų dalbajobų, bet bent pažvengti kartais gali) ir Rick and morthy – šitas geras savo beprotiškumu ir multivisatų atskleidimu – bet tos multivisatos su manim ir aš blaivas net jas kontroliuoti moku, išmokta per stresą scenos su busiuku lyg futuramos herojui trintis po vilnių ar lietuvą – tik vienam, kad ir kaip aš mėgstu komandas, man nelemta ją surasti (gal dabar carite) iš katalikizmo galiu ir žvengti bet esu ruoštas ir pačio tikriausio šventojo iš katedros ir matęs gyvai jo aureolę, man tai yra mano, kiek apturėta haliucinacijų kad esu naujasis mesijas atgimęs šiaurės jeruzalėje – nuvarytos suvirškintos ir pasiimta kas geriausio: sugebėt įsiaukštinti iki Dievo ir susimažinti iki nieko, kas to nemoka vargšai Jūs – nemokate žaisti gyvenimo, tame esmė – tu gali iš situacijos išeiti su trenksmu, tiesiog pasirinkdamas nebūti, o gali pilnai situaciją valdyti jei esi tam ruošęsis: aš nenaudojau smurto jokio jau 20 metų, nebent psichologinį – kurį tiek gerai išmanau kad man baisu, ir nemėgstu nei kiek meluoti, ilgi metai praėjo kol išmokau nutylėti arba pameluoti baltu melu. Jei tu laikaisi savo moralės normų ir taisyklių tu esi nepažeidžiamas, tikriausiai nieko, nes nebijai mirties, dar kartą kartoju: mirties baimė yra pirmas žingsnis į proto vergiją. Kaip jos nebijoti? Būti ją pergyvenus ir suprasti kad esi čia visais variantai ir čia tiktai tu ir tavo žaidimo objektai, nieko daugiau čia nėra – tu vienišas Dievas žaidžiantis su savim pačiu. pačioje liūdnai gražiausioje vietoje kur paduota viskas ir išpildytos bus visos svajonės (tik pilnu paketu kurio nesitikėjote).

Ar kas tekstą perskaitė iki galo? Ar dar iš vis čia kažkas toje bedugnėje internete yra? Auuu Jūs bailiai sergantys tikrąją beprotybe prisirišimo prie šito pasaulio ir babkių? Norit atmeskit sąskaitą įmesiu babkių Jums, gi Jūs tik jas ir suprantate, o aš išmokau gyventi ir tekinti jas per save gyvu šaltiniu neišsenkančiu. Žinoma juokai, supirkinėju tik meną, užsakau, remiu ir t.t. jei piešiate, rašote, fotografuojate, ar tapote ir Jums sunku – susisiekit, ant cizų ir alaus (ar monsterio) tikrai sumesiu.

 

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

2 thoughts on “Logas 11 15”

Mastodon