Logas. trys dienos iki gimtadienio, o jau save pats apdovanojau

Nupirktas 4TB išorinis diskas ir mechaninė klaviatūra. Dovanos nepigios, bet jau teikia malonumą. Klaviatūra tiesiog skatina daugiau rašyti ir džiaugtis jos rašymo mašinėlės kliksėjimu, diskas pildomas, seni jau buvo beveik pilni, net sunku pačiam patikėti kad prie pc pajungta jau 10 diskų. Visi naudojami, visi prisideda prie dalinimosi gėriu kurio reikia anonimams. Vienas jų šiandien net nustebo koks didelis mano upload greitis iki jo (apie 2000Kbs į amsterdamo dsl).

Viskas šiandien stojasi į vietas, pagaliau po vakarykštės cisordinolio injekcijos miegojau nuo 1045 iki 0600, tai miegas jau normalizuojasi. Buvau išėjęs su D pasivaikščiot, prasukom ratuką, padariau kadrų vingio parke.

Pulsas dar vis aukštas apie 90-100, nors geriau iš ryto vieną tabletę nuo jo, vėliau antrą, pasitikrinau pulsą – vis tiek link šimto, kai turėtų būt maks 80. Ryt eisiu nusivalyti dantų apnašų už 30€. Seniai tai dariau, dabar kai turiu atliekamo resurso tai reikia padaryt, dar žinoma bus skylių ir jau seniai vienas dantis nuskilęs, gal reiktų ir tai sutvarkyt, nors dantų N metų neskauda.

Šis ruduo nuostabus ir ilgas, kiek pamenu beveik visada per mano gimtadienį snigdavo, dabar bus puikus rudenio oras. Sodan nevažiuosiu, net nežinau kiek žmonių prisimins mano gimtadienį, kai išsitrynęs iš FB esu. Bet prisimins tie kuriems tikrai rūpiu, jokio netikro, apsimestinio nuoširdumo.

Naršyklės langų su naujienom, straipsniais dar nesuvalgiau, bet po truputį jie tirpsta, vis atidarant naujų kai suku soc tinklų ruletę. Buvo užlėkęs T atsiimti specialios pačio jo norėto dovanos už pašefavimą ant kalnelio (du pilni maišai gėrybių neprašius buvo pristatyti). Susitiksiu ir su D kaskadininku, turiu jo nešiojamą PC reikia aptarti jo gaivinimo planą ir nueiti pas N ant kalvos antro aukšto ją aplankyti. Nunešt sulčių, miau ir miroralinio.

Jau buvau pas N. Su D pripirkom pilną maišą gėrybių, kažkiek be reikalo, nes net viskas in spintelę netilpo. Tegu džiaugiasi N, taip laukiu kada ją paleis 🙂

Ramybė. Kažkiek įtempta dėl atėjusio brolio šaltumo. Jam atrodo kad būtent žolė vėl sukėlė man priepuolį, ir aš pats atsakingas ir kaltas. Kad būtų viskas taip paprasta. Kaltų ieškot visada labai lengva. Bet tiesa, šį kartą aš labai kaltas, būtent tuo, kad nustojau leistis vaistus kas mėnesį. Su vaistais tikriausiai nebūtų reikėję psichiatrinės ligoninės prieglobsčio.

Ryt sodan, parsiradus vieno pc konfigūravimas paruošimas darbui ir žmogaus pamokymas naudotis. Bėga dienos žiauriai greitai, bus 35, o pats įdomumas dar priešakį, reikia ruoštis.

Mexx Black kvepalai pasibaigė, noriu naujų, nors turiu dar vienus neblogus, vienus prastesnius saldžius, ir vienus labai pigius iš vaistinės.

Kažkaip šiandien mokėdamas pamačiau savo kortelės cvv kodą, ir man atrodo, kai jo buvo prisireikę užsakinėjant dovanas sau vedžiau kitą ir suveikė. Gliukas, nors gal ir glitchas, ar atminties spragos.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Mastodon