Minus vienas

Lauke snyguriuoja, gražu. Aš kiek tai įmanoma ramus, stengiuosi nesukti FB išrotėjusių lietuvių srauto vaidinančio informacinį karą, liūdna man tai, kad ėdam savus už kažkokias klaidas. Cancel culture stipri, užsirovė jau ne vienas. Manęs beveik nėra kaip cancelinti nes ir taip aš užribį. Viską ką turiu užsidirbau pats, darbo neturiu, soc mediją man mesti tik į sveikatą būtų. Norisi ramiai sau plaukti per dieną paryškintą kofeinu ir nikotinu. Gaila pavasaris neateina, taip tai būtų reikalų sode ir būtų ramiau. Tyliai dūzgia dalinimosi mašina, viskas paprasta ir aišku – pasaulis visada buvo visiškai išprotėjęs ir kurie tai tik dabar supranta, bus smarkiai nuvilti kaip tai gilu ir be galo.

Jei norite prižiūrėti savo psichinę sveikatą, reikia tiesiog kuo mažiau sukti žinias ir soc mediją, suprasti kad tai darydami virstat į durnus amerikonus kurie tiki kad skiepai blogai ir žemė plokščia. Taip skiepai nuo coronos neveikia beveik, ir taip žemė imant iš geodezinės ir paprasto žmogaus perspektyvos geriau laikyt plokščia, nebent daugiau nei 5 kvadratinius kilometrus nori aprėpt. O aprėpti sau savo kambario dulkes sunku, tai palikim kas ne mūsų nosiai inžinieriams ir mokslininkams.

Laukiu trečiadienio – tada susileisiu cisordinolio, gal daugiau atstatys miegą, nes dabar miegu po 5-6 valandas, kas gan mažai. Miegą reikia prisižiūrėti visiems, arba bent eiti pasivaikščioti kasdien prieš jį, kad sumažinti neigiamą sėdėjimo ir nemigos poveikį.

Džiugu kad nurimo feministės supratusios kad jų kova buvo pasiekianti beprasmiškumą. Man ir keista matyti policininkes, apšvietimo sceninio montuotojas, karo akademijos studentes moteris – ne jų tai nosiai ir visada taip bus. Yra stiprių moterų, bet tai nereiškia kad tūkstantmečiai vyrų kastruoto genomo neturi savo pliusų. Mano mm bendrai pats stipriausias žmogus kurį aš pažystu – ir jinai dirba su kurčneregiais ir dabar jau galutinai pripažįsta, kad mes kaip buvom gūdi biurokratinė provincija taip ir likom ir viskas tik blogiau. Autistai – pisau, tą dalyką Norvegija ir kitos normalios šalys praėjo prieš keturiasdešimt metų ir daugiau, čia US bulshitas, aš bl šizofrenikas ir kas? Aš galiu viską dirbti ir viską daryti tik kartais nuplyštu ir tenka atsistatyti durnyne, o autistai bendrai liūdna tema. Jei galvoji kad tu esi ale autistas tai plaukis galva ir eik šakos ieškot auka tu informacinio karo. Pasiskūsk dar kad šiki spirom ir kaire ranka sunku dročint -px vapšče visiems. Čia užuojautos paieškų šitam pasaulyje nereikia, čia stipriųjų pasaulis kur LT žymi savo silpnumu, nepalaikymu vienas kito ir ėjimu kartis ir taip toliau. Išėjimo nėra, jei tau atrodo kad įmanoma nusižudyti tai esi dar viščiukas šiam pasaulyje, nebandyk to – pamatysi kad tai nejuokinga, ne išeitis ir bendrai blogiausias beveik įmanomas variantas.

PBB groja vėl naują ir gerą muzikutę. Viskas įrašinėjama ir dalinamasi tinkle. Anoniminiai tinklai apkrauti pilnai, torrentai per kelias dienas terabaitus išsiunčia, visiems reikia to informacijo fix. O aš kaip dalbajobas brokeris tai duodu.

Gražios dienos, nuotaikos nekarinės, arba pavasario karo laukiant, kada amžina gamta šaus žalias salves į mūsų suvokimą. Nesek, neieškok, nesidomėk tuo kuo domisi dauguma – tai beprasmiška, tavo psichikos auka to neverta, arba tiesiai eik pas psichiatrą legalių narkotikų ir psisimink kad tada tu jau pažymėtas kaip kitoks, o kaip žinia kitokių niekam nereikia.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Mastodon