Mylėk save, išpažintis be prasmės

Lėtai slenkant nakties laikui aš kartu su

https://www.youtube.com/watch?v=4WhimJiLg64

Norisi save patikinti. Norisi save apgauti, bet visi mes tarpgalaktiniai bomžai su kuprinytėmis sraigės 🐌 jei gilinsiesi su simbolika gali ir neatlaikys – gi galų gale nobody gets out alive anyway. Turėčiau rašyti apie Jį, bet niekaip nesuprantu kaip. Garbindamas save? Čia jau šėtono išmislas kaip žinia ausys dvi ir ant vieno peties velniukas, ant kito angeliukas. Žaidimai su pinigais, amžina tarpinė būsena, bandymas padėti draugam. Sako kai kažkas dega gan greitai viskas pasiskirsto po visą atmosferą rutulio. Bet nusišypsokim ir lovas pasiklokim, pasiknaisiokim namuose jei tokius turim. Kaip žinia lazdos, terbos, tiurmos.

Sako ale daryti daugiau tarpų, glušumas apkrečiamas gi kažkiek. Akys galvoje kaip ir ausys, pagalvokime apie save be jų, be kitų juslių. Gali tada pakliūti pabūti pas juodumą, bet baltoji pusė todėl ir kovoja kad yra mažesnė. Išpuošti miestai laukiantys išganymo, centrinės sistemos. Bankininkai kaip aštunkojai 🏦 ⛻ keisti emodžiai. Amžina vagystė iš ateities. Nebijok, žaisk, testuok ir prisimink kai dainavo rusai hiphoperiai – jokių kontraktų nėra -Jūs laisvi. Laisvė atnešta iš saulės, kankiniai praeityje. Amžina girtuoklių ir pisuoklių gauja. Sustok kompiuteri žavingas, pranešk man kad klaida. Kažkas mirs jaunas, kažkam amžino skausmo vieta. Realybės kontrolė tokia tema, leisk sau būti mažučiu kartais dideliu. Invektuota kalba, vaikai mojantys tau mirę, o tu dulki keliuku namo, plauku kaip voras pas Jį/Ją nekatrosios giminės. Atsiprašau aš pavėlavęs dar vėluosiu, kodo galia ⛮

Simbolikos gilios iki skausmo, caksi brangi klaviatūra, intel ar nVidia, pakabinti matricoje ir negalim išsilaisvinti. Kažkas ten ir čia. Liejasi lengvai tekstas, apleisti namai, nerami dūšia, ritmas skambantis galvoje, tikėjimas tikru ir tęsiantis savo tradicijas. Kultūra prieš chaltūrą, amžinas kasiakas (gabalas) amžina gauja. Piratui neapsimoka kad bent vienas išeina, amžina pabaiga.

Ln Lss blogai – padėti tiesiog nežinau kaip. Vėl XNX prakeiksmas ją čiupo su nikotinu ir kitom velniavom, šitam mūsų keistam bizantiniume. Lietuviai žiaurūs – į mokytojus, policininkus, seseles ir broliukus niekas nenori.

Galvoje suskamba apsitvarkyk namus, bardakas gi ir ten ir čia. Kovido nugalėjimas pyro pergale.

pakrausiu kažkiek medijos nes vietos serve yra

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Mastodon