Naujos ausinės, daužosi dnb jose

Neiškenčiau niekaip ir pasitaręs su Tamstos konsultantais atvėriau piniginę naujom ausinėm:

https://www.soundguys.com/audio-technica-ath-m40x-review-1494/

Pasileidau rinkinį tikrai neblogo dnb

https://togetherwithukraine.bandcamp.com/album/together-with-ukraine

Atsiųstas FLAC kokybe, per FiiO E10K DAC stiprintuvėlį ausinių

Dabar jų yra tikrai gera kaina ebay:

https://www.ebay.com/itm/304254202002?epid=3021597533&hash=item46d6f6b092:g:aPcAAOSwubthrcmq

Net kas klausyta su senosiom AKG K77 skamba daug geriau, žinoma bass boostas ant FiiO įjungtas, net juda ausinės kaip gerai jos reaguoja į žemus dažnius. Tikrai geras pirkinys, verta išleisti kažkiek daugiau kad pajusti daugiau to ką kūrėjas muzikos norėjo parodyti. Vertinčiau ausines 8 iš 10. Bet už savo kainą kaip man aiškino tamstos konsultantai nieko geriau gauti neina. Komplekte du laidai – spiralinis ir tiesus. Būtų faina pajungti prie šaltinio kuris mažiau nei 20Hz ir daugiau nei 20KHz gali atkurti. Aš kaip bebūtų keista dar girdžiu tikrai aukštus dažnius, kiek žinau su amžiumi pačių aukščiausių cirpimų pradedi negirdėti.

Rinkinys tikrai geras, daug jame tikrai neblogos elektroninio dnb tėkmės, jei norit paremti ukrainą ir dar gauti krūvą muzikytės nemindžikuokit 🙂

Pradžioje galvojau kad DAC bus per stiprus ausinėm, bet ant jų rašo iki 1,600 mW at 1 kHz paneša, o mano FiiO rašo kad tik 250mW paduoda ant 32 omų – tai kaip ir puikiai galiu atsisukti maks garsą ir džiaugtis tikra diskoteka ant ausų, garso izoliacija irgi nebloga, tik jautrumas 98 dB gan mažas realiai, bet aš su mob naudoju Xiaomi kišamas į ausis ir man jos pilnai patinka ir yra patogios, mačiau gan pigiai yra refurbished Fiio audio grotuvų, bet leisti dar 60 nesinori, plius mažai naudojamas daiktas bus, turiu ir taip sena sansa grotuvėlį kuris labai gerai ir kokybiškai garsiai judina ausį.

Atvežė nešiojamą kompą atvedimui į protą, reikia iškopijuoti viską ir perinstaliuoti, nes sakė mažne penkias minutes naršyklė leidžiasi, kažkiek resurso bus užtarnauta 🙂

Nu negaliu atsidžiaugti ausinėm, taip ryškiai aiškiai giliai paduoda, žinoma ir šaltinis FLAC.

Mieguistumas pagaliau dingo, laukiu savaitgalinio pasikapstymo sode. Keisti laikai, o aš pagaliau stabilus, našus ir patenkintas esamu būviu. Neveikia manęs soc medijos pumpuojamas siaubas, nerimas ir šiaip žemesnių chakrų virpinimas. Kompas veikia galima sakyti puikiai, jei ne bredas su dviem 4k monikais, bet jau supratau, kad po išjungimo jų įjungti reikia pirma naująjį, kad nereiktų jo pajungti per nustatymus. Spalvų gerumo jame jaučiu ne super, gal kad HDR rėžimas neįsijungia niekaip.

Padarau kadrų, bet niekaip neužsiimu daugiau su jais kompe pamanipuliuoti, apdirbti, išprievartauti.

Atominio karo višta

Vis nebaigiu klausyti 12 kėdžių, bet jau tikrai nedaug liko. Kaip kartais faina suprasti kiek nedaug realiai pasaulis pakito per šimtą metų. Tie patys žmonės, su tom pačiom ydom, problemom, svajonėm. Stipri čefyrinė arbata pakelia pulsą, norisi tikėti ramybe būti sau ir šeimai. kasdien kažką perskaityti, sužinoti naujo. Leisti sau nebūti pelės ratuko vergu, aktyviai rinktis ką nori vartoti per ekraną, sąmoningai ciksėti klaviatūra, užrašyti darbus į užrašų knygutę. Laukti vasaros karšto atsipalaidavimo, kopti mistinės kokybės laiptais aukštyn.

Grls jau vasaroja ligoninėje, taip ir jutau kai paskutinį kartą mačiau, kad jam ne kas – ir kas kaip visada baisiausia – padėti niekuo negali. Pats turi išmokti nulipti nuo pakilimo kalno, neleisti adrenalinui bėgti laisvai, daužtis visom priemonėm ir tada gan greitai gali atsistatyti į normalų būvį. Skambinau jo mm, sakė neklausė patarimo didinti vaistų dozę, paskutinį kartą aplankant buvo labai piktas ir keikėsi. Šiandien nuėjau aplankyti – jau stebimoje palatoje, perdaviau du pakelius cigarilių ir pepsi kolos. Jau antra savaitė jis ten ir nei kiek negerėja. Šlykšti liga.

Narkotikai plius vaikai ir bus poxui pinigai. Galvoju apie dabartinę kartą ir kiek jos bus sulaušinta dėl vaikiško noro eksperimentuoti. Kiek medžiagų vis naujų, vis pavojingesnių, netirtų. Pasaulis kaip eksperimentinis triušis, pats aš nei kiek netikiu nei haliucinogenų nei kitų narkotikų gerąja puse. Žinoma yra tų kurie vartoja ir vargo nemato, bet kam pasirašyti ant kasiako, darožkės, neaiškios tabletės kai visa tai gali gryžti pasėkmėm nejuokingom. Aš kažkaip mistiškai šią žiemą pratempiau ir rūktelėjęs marijos (vos ne į durnyną nuo vieno parūkymo, kiek supratau irgi chemija stiprinto brudo) tiek nuo ale kokaino – net nepanašus buvo miltelis į tikrą, berniukai gi dabar tik miltelius ale kokaino nešioja, žolė nebe biznis, per maža marža navaro kad būt ko rizikuot. Kai pagalvoji, kad ant LT net negali nusiūsti miltukų ištirti, kas ten per velniava. Kad yra ir tų kurie fentanilį leidžiasi, rūko, šnioja ir vis bando atsimušti nuo priklausomybės skolos vis didėjančios.

Aš realiai negaliu išgerti net butelio alaus su senais draugais, nes tuojau pat atsipalaiduos vadžios ir aš čiupsiu dar alko ir tada jau bus paruoštas kelias narko, kuris tuojau pat gali nuvesti į durnyną. Norint pasijausti kitaip geriau keliauti, reiks pasiskiepyti trečią kartą ir pabandyt nulėkti į Rygą pasibūt pora dienų ir išpleškinti kuo daugiau su fotiku. Gaila realiai nėra su kuo, lgs neskiepytas, svjns tinginys, kiti dažniausiai neturintys tam piniginio resurso. Kasdiena svarbi savo tikrumu dabar, senai jaustu tokiu tvirtumu būt ir nebijot, jaustis stipriu savo pagaliau ne nerimaujančiu medžiagų protu.

Viskas tik tam kad kistų in mysterious ways

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Mastodon