Naujumas kytis ir amžinybės akimirka

Vėl dalinuosi srautais iš hacker news 📰 namai aptvarkyti, šiandien aš esu ramus 🌼. Man baisu kaip daug žmonių sėdi ant piginų ir jų gaili. Aš šiandien eidams su Grškvčm pamačiau benamį kuris seniau reziduodavo tarp mano namų ir iki, pats smulkių neturiu, sakau Grškvč – duok jam porą eurų – duoda spyriodamasis, po to liepia man juos pervesti jam atgal 🔙 nors man yra skolingas dvacoką kurio net nesiruošia atiduoti, sako ale aš tau pastatysiu kai tūsinsim – man tai žemiau nei žema, žinoma ko norėti iš alkoholiko narkomano labai mėgstančio tareną ir vis besiskundžiantį kad neturi draugų ir kad jam visi skolingi. Kartais tikrai supranti kad yra žmonių su kuriais bendrauti tiesiog neverta, arba reikia bendrauti nieko nesitikint.

Krv žadėjau kompą išvalyti nuo dulkių ir patiuninti OS – žadėjau per jo gimtadienį, jis vis nepakviečia manęs tam, net nemokamai!!!! Kas per debilų kraštas čia ta Lietuva? Net nemokamai neduoda padėt, irgi alkoholikas-narkomanas, išmestas iš armijos keli metai iki pensijos, realiai dvinutas čiuvas. Sutinku jį iki pardei, sakau galim užeiti pas mane, sako aš su l – sakau paimk ir jį ir nuperkam jam alaus, paimam pigiausio alaus soskę, nuvarom pas mane, aš pajungiu naujas mažas led bar lemputes, leidžiu pačią geriausią savo muziką, krvs kažkiek pasėdi ir išvaro palikęs man du alaus ir liepęs pervesti man babkių už jį ir už l alų. Aš jam ble nuotoliniu kompą tiuninau kai jau nevalino – buvo kaip tik laimėjęs kazike norma sumą – aš sakau permesk man kažkiek, aš nuo vaikystės prie kompų kad man kažką padaryti būtų keliolika klikų, žinoma negaunu nei cento. Susikūręs savo patrion prašau milijonieriaus Vtk – būk pirmas mano patreonas, užmesk po 1€ in mėnesį, man iš jų tik 67 centai liktų – kažką paparina kad jam ant firefox neveikia ir viskas. Aš laikau jo kažkokių giminaičių meilą pas save serve, nes jie dalbajobai ėjo į hostinger ar kur ten kur tas meilas berods 3€ in mėn, aš viską sukonfiginau ir paleidau chalevnai, man negaila – kažkada vieną ar du kartus davė kažkiek babkių kai paprašiau už tai, bet euriuko man neskiria, turi išsimušinėti kaip dalbajobas iš visų savo užmokestį. Kartais tikrai norisi visus mesti per bibį ir atsijungti nuo parazitinių santykių. Bet man reikia to bendravimo, aš bl pasveikinimus jam ir žmonai beveik kasdien parašau į chatus, man žinoma tai treniruotė – rašyt galvot nesikartot, palaikyt. Nėr ko pykti 💢 reikia mokytis pamoką – ne visiems reikia tavo pagalbos, ir tik kai dingsti prisireikia ir suvokia kiek tu blemba stengiesi kad būtų gerai ir linksma ir t.t. O tau kartais darosi nebejuokinga kokie visi su į save nukreiptais nagais 💅 Kažką reikia burti ir suburti sau, pajamų šaltinį papildomą. Žinau kad nuotraukų neparduosiu, kad ir sukursiu parduotuvę internetinę, per platformas pardavinėti nenoriu, kompų tvarkymas irgi slidus biznis, dabar realiai savo kamurkėje net nelabai tam sąlygas turiu, bet kaip rpisireikia tvarkau. Kaip programeriai ir kitokie IT’šnikai sako – jei padarai per gerai, tai gausi mažiau bendrai šaiboklio nei tie kurie tyčia ar netyčia daro chujovai. Pas mane trijose prižiūrimose firmose negenda bendrai PC – nei mano surinkti ir instaliuoti, nei kiti su laužtom programom. Ždž niekas tavęs nevertins, kol tu pats neišmoksi sakyti dvigubos sumos ir tada derėtis, bet kaip sakant aš pats žaidžiu daugiau ant karmos. Kaip Pelevinas sakė – 99% pasaulio sėdi ant babkių, likęs vienas procentas parinasi. Bet ne jose laimė tai tikrai.

Man keistai būtinas tas soc dopamino kilpų ➿ kaifukas. Labai sveika būti nuo jo atsijungus bent kažkiek, mano tel nepypsi kai kažkas kažką FB Twitter ar mastodon vyksta. Kas yra gerai, neblaško dėmesio ⚠ Norint atsijungti reikia tikrai daug valios, plius man kaip besidalinančiam nuo srautų hackerių iki pilno lygio šitpostinimo tai taip sunku pagauti, nors realiai dabar geriausias tinklas tai mastodon, tik ten servą pagal temą prisijunkit, aš tai su shadow banu sėdž mastodon.social berods. Ten daugiau reaguoja į gerą kontentą, sulauki net komentarų – anonimiškumas yra gerai.

Prisijungiau prie dar dviejų discordo grupių, dabar fantastų – Tolkinistų ir rašytojų fantastinių apsakymų. Gal šiemet nueisiu in lituaniconą, rugsėjo pradžioje jis. Mačiau filharmonijoje nemokamas koncertas kažkada simfoninis – irgi norėtųsi aplankyt. Čia kažkas sraute mačiau rašė, kad pasirinkimo gausa tiesiog stingdo, ka veikti su PC, ką veikti laisvalaikiu, kaip nuspręsti, kaip nurimti be vaitų. Dabar kaip tik plaukiu su trečia raketinio kuro ir dviem energetiniais (gėda man storam 115kg pirkti tokį brudą saldų) Namai tvarkomi, ryt parsiranda mm su brl. Grindis du kartus išploviau, buvo jau tikrai smarkiai nušnerkštos.

Visi nori naujumo, kitimo, stipraus smūgio į pasąmonę iš internato, arba alko, arba narko. Kai pats esu vartojęs tai beveik visi draugai irgi narkūšos, aš nuo jų skiriuosi gal tuo, kad mariją pats sau esu uždraudęs dėl klinikinio lygio paranojos (kuri man patinka) ir plius tik čiupęs vartoti beveik po 1g per dieną sutraukdavau.

Skuba visi, dėmesį naikina dar ir soc tinklai – realiai verčiantys mus bekikenančiais zombiais kurie nesupranta kad: prašo žmogus reikia duot, jau nešneku apie darbus kuriuos darai. Visos pardės lūžta nuo maisto nukainoto – perteklius realiai, net du kartus skambino iš maisto banko 🏦 eičiau, bet ta prakleta koja, gal nieko ir nenutiktų, bet aš blemba net praustis jau bijau su ja, ar inlyst į Nerį.

Į šitą blogą užeina paskaityt apie xnx ir pabėga, užkibtų jaučiu kas 500 tik kas iš to. Kaip man mm sakė, kai aš pilnai atsigavęs ir susistygavęs pasakau – gal mergina gerai būtų? – kam tau tos problemos. Aš tuojau pat suprantu ką per debilizmą aš šneku. Mane beveik visos sutiktos mokė kentėti ir nesisavinti. Išmokau kentėti ir baigti iš trečio smaukimo, kas iš to? Nieko, net neliūdna, tiesiog jau antra pusė mano gyvenimo ir kūryba neleidžia eiti iš proto.

Kada akimirka baigsis, vienadienės muselės krentančios į šulinį, jau kaip ir už horizonto juodųjų skylių, noras būti naudingu, juokingu, mandagiu ir tikinčiu kad teks pabūti visais variantais ir visų vietose, ir taip iki elektrono – tik staigiai, bet čia jau mąstymas už ribų – geriau jau nereikia.

Grškvč kažką girtas vapėjo – imk gl maišą techno dulkių, gerai kad neimam tokių dylų. Berods vakar grafas našarnikas klausė: ė gal žinai kur papešt.

Žmogus realiai yra prigazdintas ir bailus, taupus, kvailas ir užsiparinęs. Dar dažnai neblaivus – tam kad miegot, o aš iš namų stebiu 👀 kintančią gamtą, varną krapštinėjančią savo plunksnas ✒ ir vis apie tą patį tik vis daugėja jos tos debilumas tai didelis, skridimas vėl in mėnulį, keista USA parkė, jau gi kitajobai ten ant ašigalio, viską parduota, tai ir tu ateik ;

Kaip išmokt nebijot ir būti su savimi. mmmmm,,,,,,,,,,,,,Sako kad antrą laimėjo Žydai, ar tikiu kad galiu? Nesinori demonstruoti galias permiegojus.

Mano galvoje visiškai maišosi jau tekstas, pokalbių nuotrupos, realybės nuotraukos.

Gražios

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Mastodon