Nebesugebu

Nebesugebu miegoti daugiau nei reikia. Susidėliosiu nedidelius darbelius ir juos atliksiu. Labiausiai norėčiau kasti sniegą kur jis dar nenukastas, jai tik kas duotų kastuvą ir užduotį. Sapnuoju keistus košmarus, kurie kuo toliau tuo darosi panašesni. Viskas susilieja į vieną tašką. Kažkoks piktas malonumas apima matant griūnančią Lietuvą, ir besikeičiantį pasaulį. Kartais man tikrai atrodo, kad visus lietuvius nori išmesti iš čia, ir tada čia apsigyvens žydai (kažkuriame sarmatijos gerbėjų psl skaičiau). Neturiu nieko prieš žydus (tik pora smulkmenėlių).

Vėl pradedu rasti gerą muziką, nors kuo toliau, tuo tai daryti sunkiau. Visada malonu žinoti, kad dar laukia geros muzikos, niekada neskubu klausyti to ką žinau būsiant aukščiau nei vidutiniška. Nebesugebu tikėti nuolatiniu naujumu ir jo kažkokiu mistiniu pranašumu. Gal dubstep žemo dažnio bangos užkabina griūnančius sistemos pagrindus, bet mano nuomone tam reikia gero vokalo. Tokio kaip DM kaip Mamontovo kaip Knife. Reikia atrasti dar nenuvalkiotą kodinį žodį, kuris dar nenaudojamas reklamoje, jai toks beliko. Reikia tą žodį kartoti tol, kol jis praras savo prasmę ir pradės įgauti naujas. Reikia tiesiog groti ir kuo toliau, tuo daugiau žmonių tą daro.

Jai man duotų pasirinkti ar dabar imti naują mašiną, ar seną. Aš pataupyčiau nesančius pinigus ir imčiau seną, joje daugiau auros. Ji gaminta, kad gyventų ilgiau nei dabartinė. Vienintelį dalyką, ką imčiau beveik visiškai naują tai kompas ir idėja. Ar dar būna naujų idėjų? Mes visi susiję nematomom gijoms ;] žaisdami kompiuterinius žaidimus męs ištiesų kovojame su ateiviais ir zombiais. Zombiai tai męs patys, nes valgom lavonieną (gražiai įpakuotą). Žemė šneka, tik reikia suvalgyti stebuklingų grybų, kad ją išgirsti (šita sena kaip pati žmonija).

Kartais norėčiau staigaus pasikeitimo. Pūgos kuri truks mėnesį. Staigaus pasikeitimo nebus, viskas po truputį pradės grimzti į viduramžius, nes sistema neturi tvirtų pamatų, didžioji dauguma individų netgi džiaugtųsi jai ji žlugtų. Sistemoje nėra vadovų, sistemoje nėra atsakingų, tai tiesiog keistas elektra naftinis darinys.

Labai įdomu galvoje žaisti žaidimą – ką dabar daryti jai sistema žlunga? Užimti senukus? Sėklų parduotuves? 4×4 mašina? Ginklai? Chebra?, gal užimti ir saugoti tiltą (strateginė vieta). Welcome to CybeR PunK! Visi klauso žlugusios sistemos, o kas jai tu išmestas už sistemos ribų: nebėra jokios prasmės jos klausyti. Elektros generatorius varomas malkomis, vat čia tai būtų super.

Nuo rugsėjo 25 kada paskutinį kartą siūliau pirkti amd akcijas kilimas iki šiol 63 procentai. Neblogai kaip krizei ;]? Gaila kad aš neturiu kiaušų ir resursų tapti Sorošu/
Siūliau investuoti pakete su Intel ji kilo 7 procentais ;] microsoft 17, google 20.

Visi mano finansai: kišenė 50lt lengvai atsimamos skolos 60lt sunkiai 180lt.

Savaitgalį turėsiu darbo, o tai natūraliai šaunu.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

2 thoughts on “Nebesugebu”

Mastodon