Neprisimint geriau

Vakar dienos nenoriu prisiminti, tai ir nebandysiu jos aprašyti tegu jinai greičiau nyksta iš atminties klodų.

DDR4 64GB RAM

parduota už 95€ – manau teisinga kaina, naujo 32GB virš 60. Atvažiavo paėmė, išsiunčiau garantijozen rastas skytech svetainėje. Bet kaip durnius iki lazdynų greitosios pagalbos ligoninė lėkiau su taksu, pirmyn ir atgal – viso 20€.

Po kelių dienų

Miegojau pagaliau puikiai, tik iš rytuoklio pabudau nuo šalčio bo miegojau atidarytu langu – tai ryte viduje buvo 14 laipsnių. Tai leido atsikelti jau guviam ir pamiršti sapnus tuoj pat. Mčtkns buvo lazdynų ligoninėje, bet palaikė labai trumpai ir šiandien vakare aną parsitempiau su taksi namo, užlipo tik su mano ir brolio pagalba, koja sudaužtą dar skauda, bet su mm dieną visiškai ištvarkėm jos kambarį išnešėm didžiules krūvas šlamšto, knygas perdėjom į spintą, žodžiu labai smarkiai viską sutvarkėm ir kambarys tapo tikrai jaukus ir fainas. Kažkada kai pakeis langą ir radijatorius aš kelsiuosi į jį ir mčtkn kelsim į mano mažą kambarį, vėliau keisiuosi kambariu su mm. Kad jei būtų didžiausias.

Kelių dienų tas prisiminimas jau apdulo bet vis tiek dar pykina, reikia greičiau mest aną iš galvuoklio.

Jei kas turit neblogą kompą tai galit didžiuosius kalbos modelius leisti per

https://lmstudio.ai

veikia ir ant intel ir ant amd tai pat gali naudoti GPU.


Trys raketinio kuro, stiproka kava ir arbata, Sukasi HOR kovo 8 mergaitės per youtube. Aš toks apzulintas bet ir mieguistas gan, nors link vakaro ir snūdau 45min. Laikas kažkiek marmeladinis, bet tiek noro priveikti visko su 💻 kad net nekyla rankos. Žiovulys jau vakarinis, bet žinau dar stiproka žalia arbata ir baltos raketinio tabletės gali pakelti in aukštumyną.

Rytas 0945

Pabudau aštuntą, nuo šuršulo namie kad mčtkns atsisėdo ant grindų ir visai neplanuoja keltis, teko pakelti. Padarėm valgyt jei, į wc ačiū dievams dar nueina pati. Vakar nei kiek nesigavo ilgiau prie kompo paneršt, nei trys raketinio, nei stipri kava arbata nepadėjo – link 2400 atsiguliau lovon galvojau dar paskaitysiu Simuliakrus pasiskolintus iš bibliotekos – bet deja po labai trumpo laiko gesinau šviesą ir tuo pat atsijungiau, dar žinoma pririjau visko neaiškaus iš virtuvės, aš kažkaip keistai pripratęs KKF sriubas tiesiai iš sloiko naikinti. Iš ryto viena cigarilė nusileidus į lauką, velniavotai bandysiu žinoma daug mažiau rūkyti. Jei susimažinčiau iki 2 per dieną tai būčiau super patenkintas ir jau tada galėčiau mesti, nikotininė guma nepadeda nei velnio.

Kaziukas kaziukas, bus nukaltas monetukas, įdomu kada brls ateis ir eisim. Reiktų anksčiau kol nėra dar didžiosios minios. Galvoju gal net sidabrinę monetą pasidaryt bet ji būdavo ar 20 ar 25€ tai kaip ir nebiznis, jau labai daug metų monetą pranešioju visus metus piniginėje, kai duodi iš rankos rinkti kasininkams dažnai ją čiumpa kaip 2€, tai tenka pasakyt kad ne ne čia proginė.

Geros muzikos

https://masaseries.bandcamp.com/album/masa-006

https://brutaldesign.bandcamp.com/album/big-room

ir hor miksai vakar buvo visai norma, nebuvo hard techno nei driving kuris man toks tuščias ir nefainas.

Kompo inputas lagina kažko, ir perkroviau ir viską, bet pats kompas valit, tai kaip ir nėr kuo skūstis. Siunčiuosi mp3 pakus dalinimuisi, supratau kad dalintis FLAC jau nebegaliu dėl vietos trūkumo. Pirkti naują diską už 300+ irgi nekyla rankos, lai aprimsta dalinimosi manija vis tiek niekas nebeaukoja ir čia amžinas debilizmas su laiku, visiems tik naujo, lai pakrapšto seną.

Visada būt pasitikinčiu ir galvoje savęs neteisint ir nesukt situacijų, labai gerai kad pagaliau apsipykau su tai narko barig dalbajobais. Labai gerai kad žolė visiškai netraukia, vakar trys bonkės alaus per dieną buvo idealiai, šiandien bandysiu vieną, kaziuke pirkti nesinori – ten žiauriai brangu visada būdavo ir alus žinoma nijasnas, nebent koks Pasvalio ar Biržų.

Kaziukas

Bendrai paėmus link trijų kartų mažesnis nei pamenu didžiuosius seniau, plius vien to pačio alaus mačiau dešimt vienodų pardavimo vietų. Nusipirkau kažkokio nijasno balto, namie su mm paragavom atrodo bendrai laipsnių nėra ir nei jis baltas nei koks, nei bonkė priduodama. Kaina pitakėlis už litriuką, moneta padaryta su vienoi pusėje skorpionu ♏ kitoje kaziukų mugės logo. Grįžęs namo tiek nuvargusiom kojom buvau senai virš 8000 žingsnių per gan trumpą laiką, guliau atpalaiduot jas ir nusnūst, miegojau kelias valandas, atsibudau jau pailsėjęs ir tikrai patenkintas. Skani žuvytė su salotom ir ryžiai uždengė bado šešėlį ir alus pridėjo kažkiek pilnumo. Kelios per dieną cigarilės.

Kompo GPU W leakas

parašiau mastodone taip:

Had to perform a clean reinstall of 24.2.1 drivers to solve a GPU leak to 90W and usage up to 30-40%, don’t know was caused a video codec always being used by the card even after numerous restarts. Clean driver reset helped, and now I’m seeing a GPU UTIL onf 0-6% and GPU PWR of 48W, I guess it happened after installing new AMD X570 chipset drivers. MY GPU is AMD 6800 CPU 5800X3D. So beware to check ☒ your GPU usage by pressing CTRL+SHIFT+O
task manager does not show it!!!!

tai sakau stebėkit savo sistemas ypač jei jos naujos ir atnaujinat driverius bios programas, niekada nežinai kaip 50w pradės eiti pro šoną ir kompas laginti fig pariši ko.

Skambina kalnelio vasarotojai

Čia ne per seniausiai skambino vienas kuris ilgai buvo neskambinęs ir nekeldavo tel kai skambindavau: duok man staigiai vaistų olanzapinčiko ciklo – mane veža į vasaros 5 man bloga, tai jam ir pasakiau nu nifiga – tau ir bloga kad vaistais piktnaudžiauji ir jei duosi kažkada skambinsi man ir triosinsi kad cizų neščiau tau in ligoninę, kaip jau yra buvę ir žinoma cizų iš mano kišenės. Tai sakau nežinau ar namie būsiu ir tu pats žiūrėkis, ciklo galiu duoti bet ir taip važiuoji į ligoninę kam tau dar vaistai, tai musėt suprato ir nebeskambino.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

One thought on “Neprisimint geriau”

Mastodon