Nesibaigianti banga

Vis greitėjanti ir greitėjanti, vis lekianti. Kažkada autobuso vairuotojams duodavo 15-20 minučių maršruto gale pailsėti, dabar nebeduoda, duoda berods penkias. Pasaulis vis greitinamas ir keistinamas, atrodo tam kad tu neatlaikytum. Žmonės nebemoka atsijungti, palaukti, nešneku jau apie jaunimą kuris gyvenimo be telefono ir interneto net nematęs. Aš kartais bijau jaunų, kartais juos niekinu, bet niekada nepavydžiu. Visos sistemos pertemptos, o tie kurie valdo jau nebežino jokių naujų triukų – tik seną gerą – vogt, sukt oficialiai. Bet padaryti nieko negali, tai kaip ir reiktų mesti tai iš suvokimo.

Mastodon tinklas sujudo nuo perbėgėlių iš Twitter tinklo, žinoma dauguma ten pabus savaitę ir parsiras atgal. Tas begalybiškumo suvokimas žiūrint į ekraną su tinklu, man net užtenka ekrano be tinklo, muzikos viduje daugiau nei galiu perklausyti per visus likusius man metus, tai neklausau visiškai kas ten gyvena. Kaip ir ant kokio žaidimo gali kibti ilgam, bet fainiau su gyvais oponentais, vat po dviejų savaičių eisim into the MTG turnyrą-naujų kortų pristatymą su Vt.

Šiandien su mm užraugėm kopūstus, tai darom kasmet, tikrai faina turėti savus padėtus balkone. Namui vėl žada renovaciją, kieme trinasi tas dalbajobas aktorius kuris tai užjudino, norėčiau jį atjungti vienu smūgiu ir užmušti – nes dabar nuolat mokam už planų perdarymą, dabar ale mums darytų renovaciją jei pridėtume milijoną prie bendros sumos – eina nx, plius balsavimas dėl to milijono bus visiškai neskaidrus, nes mus valdo buvęs komunistinis antakalnio ūkis – šlykščiausią įmanoma tvarkymo įstaiga. Prisimenu kaip Vts gal keturis ar penkis metus organizavo savo namą kad pereiti pas kitus namų priežiūros specialistus iš senamiesčio ūkio. Ai kiek žinau dabar baisiausią baikę kurią gali padaryti tai lūpdažiu nupiešti Z raidę ant priekinio stiklo, bet kaip jau minėjau taikus aš gyvis realiai. Žinau kad sistemos krumpliaračiams nepasipriešinsi.

Apžiūrėjau kaip dabar reikia laužti autocad’ą – šlykščiai sudėtingai, kaip būdavo su AutoData – bet svarbiausia kad įmanoma, reikės važiuoti pasiimti tą kompą iš kliento ir bandyt. Vis kainą kelsiu kaip infliacija 50+50 reinstaliacija ir laužimas. Dar gavau pasiūlymą versti tekstą už 5ct už žodį irgi pabandysiu.

Miegas vis tiek išsibalansavęs, bet jau prasisuka link vakarinio labiau, ir šiandien dieną nusnūdau, tai vakare arbatinsiuosi, gal net pu-erh mandarine šausiu. Vakar išgėriau olanzapino – tai šiandien toks sunkokas, bet kelios cikladolio ir kava arbata atstato į normalią būseną – bet kai pagalvoji kokie tai realiai šlykštūs vaistai tai baisu. Koja tepama patepimu žaizdom su hormonais ir antibiotikais laikosi ramiai, bent nedvokia, gruodžio 6 į santariškes pas III lygio traumatologą, gal užrašis eilei operacijai, arba bent paaiškins kaip tą atvirą žaizdą prižiūrėti. Rūkyt mesti niekaip negaliu, nors ir žinau, kad metus žaizda geriau gytų.

Kompas berods nustojo kibinėti, tai fig znaet kas padėjo ir kaip visada dar neaišku ar galutinai padėjo. Gaila su AMD plokštėm nesigauna daryti AI paveiksliukų, gaila kad kambaryje realiai nėra vietos kur padėti nešiojamą PC, reikia sukonfigūruoti remote desktop ant jo ir jungtis taip, kad turėti antrą sistemą bandymams. Vis prisimenu visokias smulkmenas kurios man atrodė neįmanomos ir po kiek laiko paaiškėjo kad tai tiesa ir taip galima. Čia tiesiog tas reikalingumas lėto pagalvojimo ir pasiknaisiojimo.

Xiaomi Band 7 pasirodo buvo skirtas rusų ir ukrainiečių rinkom, dabar 10 eurasikų brangesnis kabo skyteche jau skirtas EU rinkai. Pats laikrodukas tai prastesnis realiai nei penktas, tik didesnis ryškesnis ekranas, kitoks, bent man nelabai patogus valdymas, kita programinė įranga, jis realiai gi nei tiksliai jaučia kada miegi, net pulsą matuoja su gliukais, tas deguonies kiekio kraujyje matavimas irgi pusiau neveikiantis – ždž tradicinis bibis, bet ko norėti iš pigiausio dalyko beveik žymios firmos. Nes man vis praneša: pats užsistatęs: tu šią valandą nestovėjai, kai ką tik buvau rūkyt ir jis skaičiavo žingsnius, pranešimai apie žinutes ateina ne po vieną kartą, kas 5 ar 10 min jas kartoja, kas besina ir tam nustatymų nėra, žodžiu įnoringas daiktas, bet gi malonu turėti žingsniamatį nors ir jis gan gliūkus rodo, jau nešnekant kaip jis gali rem nustatyti miegą ir visus kitus fintus.

Susitaikymas su savimi būtinas, bet kaip įgauti proto ilgai nevartoti aš nežinau. Prasideda viskas nuo alko, o toliau jau bibis visiškas. Rašė bendravardis iš ispanijos, dirba bare nuolat kominis nuo THC dūdos visokiom formom, kad ir guminukais ar saldainiais, ten legalu – ateitis šlykšti realiai ir nesvetinga, tuo dabar ir užsiima postringautojai apie globalų atšilimą. Lakstantys negrai ir babajai Vilniuje, vežiojantys maistą, šiukšliastūmiai prie šiukšlių mašinų irgi negrai. Bendrai manau pamatyti negrą geras ženklas, bet kartais jų nekenčiu ir pavydu, ir gaila. Norisi būti ramiai tvirtu, traukia beprasmis ekranas, mirga marga pasirinkimo gausa, 35% grietinėlės 450ml – pist ir nėra, norisi ėst nuo olanzapino, šiandien trijų depakino jau nešoviau. Nuotaika berods stabiliai gera ir ne per gera, pagardinta kruopelyte žmogui būtino nerimo.

Mintys nušuoliuoja į spalvotų šviesučių apšvietimą, rami muzika sukasi per radiją, ir begalės to ką gali atlikti… Suspėti su minia, kaip tai tuščia ir beprasmiška, bet kažkuo malonu. Laužiant bangą į kitą pusę, nebijant būt nelegaliu ir kitokiu, viskas tik tam kad paprastai ir aiškiai jaustis čia ir dabar, ne keistoje netikroje praeityje, nei bauginančioje ir viliojančioje ateityje.

Atgal į ritmą, atgal į ramumą laukiant ateinančio pilkumo ne tik lauke bet ir blaivume būt, kuris realiai gąsdinantis savo suvokimu realybės tamsumo. lgmnts negeria jau link dviejų mėnesių, jo rekordas 4metai, norėčiau ir aš dar ilgesnio. Likimas būti pažymėtu suvokimu, bandau pasijungti remote desktop prie savo laptopo ir bibis neduoda, paswordas atrodo teisingas nu ždž – team vieweris į pagalbą, jau pumpuojasi m0nkrus autocadas in laptopą, paskaičiau kad žmonėm lyg veikia, reikia pabandyt, jei ir laptopas užsigliučins bus aišku. Interneto komentarai kartais auksas, gerai kad yra piratai ir laužimo scena, genijai matantys tikriausiai šešioliktainiu kodu 🙂

Labai atsikvėpiau kai išjungiau twitter, lieka daugiau laiko kitai pusei, keistąjai kairiąjai. Deda pažįstama internetinę nuotrauką kad gyvena jau kaune prie soboro, kažkoks dalbajobas pasivadinęs berods karas ukrainoje rašo: gaila kad laiku nenugriovėme – tai ble dalbajobe būtent komunistai viską griovė, tu ble fucking nacis baisiau už juos, kuo pastatas kaltas kad jis rusų stiliaus – jis gražus ir taškas ir simbolis ir tokių nacių naciukų pilna lietuva. Vieną žinau su automatu netoli mano sodo gyvena dirba mažvydo bibliotekoje, pučia kaip kaminas, geria ir labai myli Lietuvą ir nekenčia rusų, ir tokių daug. Aš ir myliu ir nekenčiu lietuvos, o rusija daugiau daugialypė nei mes tai milijoną kartų, kas ta rusija? šalta dykynė su mafijozų valdžia? kurios gale kita žopua vadinama kinija kur abortas ir 9mėn legalus, bet anie pasistatė savo kosminę stotį, su traktorium po mėnulį važinėja, mokslas aukštumose ir kaip skaičiau labai gaila kad labai daug iš jų pasiekimų pasiklysta vertime arba visai yra nežinomi.

Pasaulį suvoki apčiuopamiai, šeštu jausmu. Kaip ir jauti kiek ir kaip galima, ir tik peržengus plonytę liniją atsiduri kur ramiai būna neramu, vis pamenu tą marmeladinį laiką vasaros kai nuėjau su siuntimu atsigauti, kas iššaukę ligą visiškai neaišku, pamenu kai su Andrejauskienės pagalba plaukiau per vieną baltą žiemą visiškai ant ribos, ir ji man sako: matai net nevartojant tau stogai važiuoja, pamenu kai padėjo laiku suvalgyta kloniko tabletė, kai aš realiai visiškai kominis buvau kažkur su svj pas rk, realiai ne gliučit, bet jauti kad kažkas ne taip, jie pastebėjo – davė tabletę atsigavau. Kaip keista ir bijot tablečių ir jas vartoti dideliais kiekiais kai jau reikia.

Geriu vitaminus wellman, nusipirkau pagersiu kursą. Jau šių metų ale gripu prasirgau, sunkiau nei įprastai, kažkiek pasirguliavo ir kiti žmonės. Iš šito puslapio statistikos apie xanaxą matau kad neramumas tikrai eina bangomis, pasaulio susirišimai ir panašumas, visiškai kitaip jaučiančios ir suprantančios moterys ir laukimas buvimo kažkaip kaip pačiam baisu pagalvoti. Snuff vaizdai dabar varo iš proto daugelį, aš nežiūriu, jau užteko to rusijoje bepročio kuris nuogas stovi prie laiptinės kraujuotas ir rankose laikydamas savo bibį – kartais jauti kad tai ne suvaidinta, bet norisi galvot kad tai filmas. Negali į sąmonę įleisti viso skausmo, viso siaubo.

Matau vis daugiau benamių, vis daugiau žmonių prie katalikų valgyklos, realiai sotus alkano neužjaus. Matau kapstosi šiukšlių konteineryje moteriškė, pribėgu paklausiu ko ieško, sako maisto, duodu du eurus. Gal kažkada man reikės ir kažkas paduos, atiduodi sistemai nesitikėdamas atgal net, karmos dėsniai keisti ir jinai veikianti savaip, kai pagalvoji kad galas amžinam kritime ir laiko virtime begaliniu, arba greitas ir skausmingas. Reikia tikėti nesvarbu kas, ir savo dievą kurti su viena taisykle – jis turi būti mylintis. Manas chaotiškai išprotėjęs ir apiberiantis smulkiomis dovanomis, bet ne per daug. Laukimas būvio, kuo toliau tuo mažiau nervinantis, jau visdėlto link vidurio laikas realumo būt, bet kaip ir kažkada sakiau gązdina kad nežinai kaip kas ateityje, o gal ryt paskutinė tavo diena. Susitaikyti su visais variantais nesigaus, nes jų visų negali sutalpinti galvon, reikia kaip visada daryti tai ką darei prieš tai, vis lėtai vairuojant ir įnešant naujumo, neapkerpėjant.

Ačiū už Jūsų akis ir laiką – būnam ir džiaugiamės visokiu džiaugsmu, kartais net liūdnu ar nostalgišku, ar visai nepanašiu į džiaugsmą net, Svarbu su saiku ir su proto kruopelyte ir jaučiant kruopelę pasaulio.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

One thought on “Nesibaigianti banga”

Mastodon