Noras alaus

Kai kasdien kažkiek jo susiverti, užeina poreikis verstis ir toliau. Šiandien darau pertrauką ir tikriausiai ir po to labai smarkiai jo apmažinsiu. Nesinori vėl panirti į vartojimo liūną, plius jis linksmumo suteikia realiai minimaliai, dažniausiai mane tiesiog užmigdo, kad ir dieną. Visada vartojantys draugai primena kaip nefaina bendrauti su tikrai girtu žmogum, su geriančiais ir sunku susitarti dėl kokių reikalų – visada gali baigtis kad jie tiesiog per girti tam.

Sukasi:

https://hoganordrekords.bandcamp.com/album/hnrbox005-music-is-the-healing-force-of-the-universe-h-ga-nord-rekords-singles-collection-vol-4

Aš visai neblogai besilaikąs, nors nėjau šiandien gls kviečiamas žaisti stalo žaidimų, bet šiaip savijauta nebloga, kuo ir reikia džiaugtis. Dienos pratiksi gan vienodai ir paprastai. Kaip visada susiunčiami muzikos torentai, vartomas mastodon srautas, permetami akimis automatiniai laiškai. Viskas paprasta ir gera, arbata pakelia tą gabaliuką aukščiau.

Kelias dienas vėl nesiskaito knygos, muzika ramina ir džiugina savo naujumu. Norisi praktiškai “gerosios naujienos” kuri kaip ir jau paskelbta.

Mitas kurį sau pasakoji, įsimbolini veiksmus, bandai palaikyti sveiką suvokimą ir nepanirti į žiemos paniką. Reikia gaiviau, reikia giliau. Atsipalaiduoti ir leisti sau kristi į ateitį, nebijant net demonų ir paties šėtono. Kasdien tikėti nepaaiškinama galia, kuri teikia galimybę būt. Keistą, kartais karčią realybės patirtį. Neatsilikti nuo bangos lūžtančios, jaustis dalimi visko. Nuspalvotos dienos, lėta pragaištis, tokia kartais saldi. Gera būt, kai esi kažkur užribyje nuo reikalų, darbų. Tvarkytis namus, džiaugtis vis labiau tildomu internetu. Leistis laiką lėtai kaip per lašelinę ir nebijot.

Jokiu būdu neįsileisti tos kartais sapnuojamos pasaulio pabaigos paranojos. Viskas tik kitais variantais nei gali numatyti, bet kažkuo artimais, kažkuo panašiais.

Staigus šuolis atgal pas alų nieko gero neatvedė, kaip visada – alko prišaukia narko. Dabar sulėtėt, nusileisti nuo pakilumo keisto, jokiu būdu nepatekti į psichiatrinę. Kartais reikia mms šaukiančios kad primintų kuo aš žaidžiu. Atleisti sau už klaidas ir padaryt vėl išvadas – reikia pilkai blaiviai, nes narkotikai jau neša minimaliai džiaugsmo, o alkoholis galima sakyti visai neneša.

Tiksliai ten kur turi būti

Esi ten kur nusipelnai, keitimas, smulkiais dūriais baksnojant sistemą ir bandant išžaisti kažką gero ir naujo. Kiek daug pasirinkimo, kiek realiai mažai laiko. Dabar labai mieguistas man laikotarpis, reiktų įvesti aktyvumo, tikiu kad jo ir atsiras. Tik nereikia tų ryškių bepročio akių stebinčių aplinką kaip matomą pirmą kart ryškiose spalvose. Atsidėti savo sukurtai dienos trajektorijai ją tobulinant.

Hackeriai laužo, muzikantai groja, dailininkai paišo, paštininkai neša – visa sistema dūzgia ir kuria naujumą, juo dalinasi. Noras jausti realybės pulsą gajus ir norintis greičio. Leidimas sau būti paraštėje realumo, ramiai sau turškiantis mažoje draugų kompanijoje, primenant vienas kitam kad palaikymas yra ir jis džiugiai birzgiantis. Nereikia tik norėti jaustis kaip kiti, kitų naudojamom priemonėm. Geriau lėtai tyrinėti savo paties gerumo suvokimą ir jį pildyti smulkiomis dėlionės detalėmis. Leisti sau kvėpuoti giliai, svajoti, norėti, bandyti. Kasdien padėkojant už dieną vakare tikriausiai ir nauja aušta geresnė, kitokiu savo gerumu.

Antra diena

Praėjo be alkoholio ir ramiai, buvom su mm Gedimino pr. Lidle, apsipirkom. Užėjo Grškvčs atnešė du albumus

https://www.andrewmiksys.com

kuriuos reiktų sudėti į ebay ir pabandyti parduoti, abu jau išparduoti ir internete mėtosi nepigiai. Turiu būtent Baxt ir Disko – tikrai nieko albumai – faini.

Turi ir dar kelis sakė. Jis juos rado darbe: Mažvydo bibliotekoje padėtus kur knygos atiduoti ir bet kas gali knistis ir jas imti. O vienas albumas internete virš 200€ parsiduoda kainomis, keista kas juos atnešė ir padėjo ir kodėl.

Kaip neskubėt ir toliau plaukti ramiai ir užtikrintai per realumo raibulus? Vis pamirštu kaip gera išsimaudyti ir kiek tai atgaivina, ryt reikia apsikirpt. Norai paprasti – skaityti, klausyti, fotografuoti, rašyti, džiaugtis, gerti skanią arbatą vakarais.

Atrodo žvaigždės šiandien palankios ramiam buvimui prie kompiuterio.

Trečia diena

Nuėjau nusikirpti, gal kad apsirengęs buvau paprastai nuskuto nevaikiškai nors prašiau viršugalvio plaukus palikti ilgus. Paėmiau knygą iš bibliotekos mm, pasiėmiau siuntinį su maišiukais su fainais narkotiniais piešinukais. Ryt pas psichiatrę, kurią likus nedaug iki vizito pakeitė kita, mano senoji gal nebedirba, gal serga, dabar pateksiu pas savo pirmąją psichiatrę kuri gydė vasaros g., nu tikėsimės xanaxėlio išrašys irgi pakankamai.

Interneto laidas apkrautas nevaikiškai – vėl matau iki 800mbps kylantį greitį, jau įsitaškinom internete visiškai, kaip visada parašo per soulseeką, kartais net lietuviai. Vietos diskuose dar yra, noro dalyvauti piratavime irgi. Realiai jau reikėtų skelti dalinimą į du, galima būtų pajungti raspberry pi 4 vieną dalinimuisi, bet aš praeitą kartą nesugebėjau jo paleisti veikt, gal kad tas pats IP abiejų išėjimo į internatą.

Jau 00:11, aš pasidžiaugęs stipria juoda ir juoda pu-erh arbata, užsimetęs 3 ciklo tikriausiai trauksiu dar ilgai, pas psichiatrę reikia būti 09:30, reikia išsiūsti parduotą Sorokino knygą Opričniko diena į Klaipėdą. Šita tai tikrai gera, prisimenu kaip skaičiau labai gilus įspūdis buvo.

Sukasi breakbeat jungle rave rinkinys, aš išsiunčiau knygą, gerai kad paštomatas visiškai šalia. Ciklas šiek tiek ryškina aplinką, jau matau kad miegot eisiu tik dieną, arba visai kitą vakarą.

Vis papaišau su Ai:
https://playgroundai.com/

Greit kintanti realybė, bendros tiesos nebuvimas, atsipalaidavusi naktis. Reikia kažkaip paprastai.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

3 thoughts on “Noras alaus”

Mastodon