Norėjimas nenorėt

Pasileidau vėl stable diffusion paišymą ir paišau “soviet hood” kažkodėl šitas raktažodis ant bing paišymo cenzūruojamas. Dienos bėga paprastai, namo renovacija varo iš proto nes griauna balkonus ir garsas tiesiog į sąmonę eina kai daužo su pneumatiniais plaktukais.

https://hannibal-rex.bandcamp.com/album/mind-whooshing

Vakaras, aš norėčiau būt ramus, bet kažkas kirba, kažko norisi ir tiksliai negaliu apčiuopt net ko

https://snakesofrussia.bandcamp.com/album/true-surrender

Kitas vakaras

Gavau užsakytą knygą:

https://www.penguinrandomhouse.com/books/700576/the-big-book-of-cyberpunk-by-jared-shurin/

Buvau visai pamiršęs kaip storos ir didelės knygos atrodo, matosi suteiks daug malonumo 🙂 Užsisakinėjau per kriso.lt knygyną kuris estijoje, bet labai patogu kad daug knygų ir kainos normalios, gali beleką užsisakyt jei palauksi kelias savaites.

Suskaičiau:

https://www.patogupirkti.lt/knyga/isto-e-rija-apie-soferi-sofija.html

perskaičiau bet vėl mažne bevertis laiko išmetimas, skaitoma bet verta mažne vieno dviejų iš penkių balų. Net keista kad perskaičiau ir nenumečiau, bet kartais prastoka literatūra parodo kad tą kur skaitai gerą tikrai labai gera 🙂

Pelevino vėl paklausiau naujausios, darosi įdomiau ir visokie apžaidimai dabarties problemų patinka.

Nesipilstau alučiu, nerūkau cigaretų nors tikrai norisi. Džiaugiuosi kad išlindau kol kas sausas iš kasdieninio alutinimosi.

Keistumas būt bendrume, keistumas jausti bendražmoniškumą, pasaulis verdantis kaip katilas, karai neramumai… Einamos naujienos, o tu raminiesi laido magija. Tikrai faina kad nebeturiu jokių socialinių tinklų be mastodon.

Pagalvoji, kad visi daiktai ilgaamžiskesni nei tu. Ant nakties karaliaus sosto, užburti miestai, tekanti šviesa iš lempų lempučių/ Pasaulis svetingas ar ne priklauso nuo tavęs paties, jauti kirbančią naują energija ⛮ naują šuorą keistumo, neatspėjamumo. Kitimas milžinišku greičiu ir per laikus bėgantis mitas apie tai ko niekas nežino, tikėjimas nežinomybe, pasislėpimas ir aiškinimai sapnuose. Noras nenorėt, taip taip, tas pats.

Keista naktis, su raketiniu kuru matoma stipriau, ryškiau. Suvokti savo ribotumą, džiaugtis teikiamais malonumais. tiesa gi: no body gets out alive anyway. Laukimas paprastumo, galinio taško 💦 Likimo neapgausi, bet gali apiplėšti, suvokdamas kad turi viską, ir turi svarbiausia jausmą kitų, Nesi vienas, ir niekada neturi būti. Gaujos kitam laido gale, visi ramiai siūbuoja į mėnulio ir saulės taktą. Gi kad tu gyvas tai faktas, laikrodžiai matuojantys gerumą būt. Susirinkę kiti, šlifuoti akmenukai ant stalo. Pralaida į kitas būsenas, būnant jau išsiveržusiam. Kultūra kuri mindžikuoja vietoje, pjaunantis peiliu esamas momentas.

Kažkada buvo bučiniai, dabar belieka chemija narkotinė smegenyse, tu išrinktasis kužda tylūs demonai viduje, tu turi sulaužyt sistemą, bet ne save. Patiko ta idėja iš pelevino – netikri guru bando tau parduoti esamą momentą kaip esminį ir nieko netrūkstantį, kokia tai netiesa būtybei priklausomam nuo vandens ir šilumos. Esamame momente tik keistumas ir siaubas nepaaiškinamumo, laukimas kito prisilietimo, arba lietimas savęs.

Nusiraminti perlaužiant nerimą. Nerimas gera būsena, kūribinga, ieškanti, bet tabletės jį mažinančios irgi gerai. Chemija kuri tave gali privesti prie to krašto už kurio nieko nėra. Žemė apvali, o kraštas jos vidinis. Nesutariantys, pykčiai ir nebesuskaičiuojami pinigai. Kam visa tai? Apipilta gėrybėmis, prisiminti ir sau pakartot: mirties baimė yra tiesus kelias į proto vergiją. Neturi lankstytis stabams, bet kažkodėl prietaisas, elektra bėganti laidais susiduria su žmogiškumu ir gimsta naujas bailus pasaulis. Vaikai durnesni nes mažiau savarankiškai žaidžia ir būna kartu. Mus realiai prievartauja ryšio priemonės per maumenėlį. Paprastai – pakviečia žaisti, būti joje toje realiai ribotoje ekrano medijoje. Nesuvokiamumas kai to nebuvo. Tikėt kitimu, bandyt atspėt kryptį ir leisti sau žaisti toliau, nebijant.

Kasdiena užfiksuota tekste, garbinamos knygos ir tekstai, išsiveržimas per skambančią muziką ir minčių dauginimąsis paslaptingas visoje sistemoje. Kada liks tik paprastumas, matant kas yra ilgaamžiškumas ir jo nenorint nei kiek. Jaučiant kūniškumą, kada tiesa perduodama sapnais, kai pasieki ilgą blaivumą. Daug kas nenori sapnuoti bendrai, tam ir THC žolalės magija. Man patinka sapnai, kaip mm sako košmaras tai nemokamas siaubo filmas, juo džiaugtis reikia.

Pranašų ir nepakeičiamų pilnos kapinės, varomos masinės psichozės, kastruojami ir cenzūruojami dirbtinio intelekto varikliai, kiek daug blogo daroma prisidengus gerumu. Galvos viršuje pasimetusios, nesuvaldyta ribota begalybė, dovana pačiam sau: kartais nuo beprotybės išgelbėja tas pats cukrus kad ir leduose, kito žmogaus mestas atsakymas, nuoširdumas būvio kartu. Ciktelėjimas rankų pirštais, ir svarbiausia neteist, bet laikytis pozicijos kuri kaip bebūtų gaila irgi kintama.

Reikalingas tau, ir tu man reikalingas, bėgimas tekstu kuris aukojamas išnykimui. Tiesiog bandymas perduoti būseną, svarbią, ne visų jaustą. Prisiminti kad viskas eina bangomis, ir jei tau blogai tai baigsis, kaip ir baigsis jei tau gerai. O jei tau labai labai gerai tai tikrai laukia didelė duobė. Kai kurie prabėga per visą gyvenimo ciklą juodai, kai kurie spalvotai. Išmintis yra bendra. Tu turi laikyti save ir savo šeimą ir draugus kaip nenugalimą gaują, tu turi spinduliuoti gerumą kiek tai gali. Pasaulis bendrai laikosi ant tų kurie aukojasi. Kai pagalvoji kiek skausmo ir nevilties slepiasi privačiai, ir kokie keisti kiti. Čia sapnavau keistą variantą – chata kurioje kankina ir transliuoja internetu kitiems už pinigus ir klausia kaip kankinti toliau, o ant galo paaiškėja kad tai tavo paties namai. Pinigai būtini ir humoras kad sutepti esamus momentus. O taip tokios chatos yra, bet negali būti atsakingas už kitus. Kultūriniai skirtumai ir bendra visuotinė šikna kurioje kartais būna gera. Ninado dumat, pakartot sau, perskanuoti muziką, susiųsti naują, paleisti alternatyvius tinklus, kovot priemonėm kurias žinai.

Išsigąsti gali greitai, bet nereikia, geriau tikėti neįkalbinamu ir tavo paties kuriamu Dievu, aukštesniąja galia. Dienos keistos ir kitokios, kažkiek kadrų šiandien atšaudyta, bet nekyla rankos jų apdirbti ir krauti kitų akių teismui. Magija kurios niekas nesupranta iki galo. Ar esi teisus būdamas įsitikinęs? Jei netiki nebus ir stebuklo. Kada tiesa tapo tik sąvoka? Kitoniškumas, tikrinant nakties ribas.

0215

Bandyti nusipirkti ramumą, daikto pavidalu. Suprasti kad esi geriausiam taške kuris buvo, nes turi laisvo laiko ir bėgti tekstu ir rinktis kažką ko nepametei.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Mastodon