Noriu

Būti sveikas, ramus, susikaupęs, besimokantis, nebenorintis nei alko nei narko, kuriantis, besišypsantis, draugiškas, tikintis, nebelaukiantis, nebesikasantis praeityje, ieškantis, kartais randantis, nemeluojantis, nepriklausomas nuo daiktų, dėkingas už galimybes, dovanojantis.

Dienos eina pasišokinėdamos, bet laikas berods stovi vietoje, jau visa vasara dingo, aš per ją vis labiau išsilaisvinau iš priklausomybės, nuo pirmadienio lankysiu ambulatorinę minesotos programą. Tikiuosi ji dar labiau mane paruoš būt blaiviu iki galo. Sąmonė beveik laisva nuo neapykantos ir meilės. Interneto laidas paduoda galimybę: muzikos, vaizdų, filmų, serialų, galimybes mokytis. Dalinuosi savo sukauptu turtu su anonimais, kietasis diskas mirksi naudojamas. Noriu kažkokių daiktų, dar vis, lyg jie padėtų jaustis geriau. Kompiuteris džiugina, norisi užimti visus jo portus ir slotus, sujungti kuo daugiau įrenginių ir interneto kanalą apkrauti pilnai. Ar to reikia? Kažkoks noras pateisinti savo buvimą dalinimusi, pagalba gauti nemokamai kultūros, meno, įrankių. Laukiu kol sustiprėsiu, kol galėsiu daryti tai kas nelabai patinka, bet ko reikia tam, kad tapti kuo mažiau priklausomu (kas iki galo ir neįmanoma). Visos galimybės suteiktos, dabar belieka lipti į savo asmeninį kalną, kol vaizdas aplink bus gražus. Daugiau niekada nepanirti į beprotybės sekamus mitus. Gal kažkada išmokti aprašyt savo patirtis. Laukti ir sekti. Būt bebaimiu (kas daugiau belieka, buvus ir pragare ir dangui, išmokus iškęsti siaubą čiumpantį iki kaulų smegenų), tikėti aukštesne galia ir jos jėga viską laikyt per plauką nuo bedugnės. Prisimenu vietas, kurių neberandu, o gal jų ir nebuvo, kažkokios paralelinės erdvės susiliejimai su mūsų. Kasdiena nuostabi, blaivumas veža, suteikia galimybė jaustis gerai be papildomų pastangų. Noriu tikėt, kad tai tęsis ilgai. Noriu išmokt būt naudingas. Noriu nugalėt poreikį patikimo pingo iš interneto. Tyliai ramiai sau daryt.

Vis rašau ir kartoju tą patį per tą patį. Bet taip jau yra, kad jaučiuosi panašiai ir karts nuo karto noriu parašyt logą, to kas vyksta, pasitikrint kryptį, susidėliot mintis. Įtekstinti, sukristalizuot, ir laukt atsako, laukt komentaro. Perskaityti daug kartų, dažnai net nepaskelbt, palikt tarp draft.

Geros ausinės:

http://www.gearbest.com/earphones/pp_261864.html?wid=21

labai patogios, kaina is a steal, garsas tikrai geras.

DSCN4342edit1 DSCN4346edit1 DSC02146edit1 dream_638d2d27f9 DSCN4296edit1 DSCN4312edit1 DSCN4305edit1

Hisilicon Balong

http://www.red-fern.co.uk/blog/insights/history-of-the-internet-and-web-design.html

https://22tracks.com/par/relax/81065

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Mastodon