Nostalgija

Kažkodėl užėjo peržiūrėti per youtube Vy filmą – visai kitoks įspūdis nei pirmą kart, dabar vėl norisi trintis dar labiau iš FB, o youtube kaip ir slaptas googlo ginklas, bet jau ir jis neša tik nostalgy, aš taip ir neperėjau nei į soundcloud mixcloud ar kitokias beleberdas. Kažkokia nutrūkusi nata, prisimenu kai klusė Vy – ar nori mažų Žygimantukų…

Norėti būt, užpiltas juodas pu erh. Tinkle pamesta gija, prisiminimai apie nieką. Jausmai, prisimeni jausmą. Keistas suvokimas kitų žmonių visatų ir tu niekada nežinantis kur pradžia kur pabaiga, kažkur kabantis viduryje, tuo momentu amžiname.

Jau šiandien bandysiu be olanzapino, vitaminai išgerti, melatoniną kalsiu tik prieš gulant – jei prisiminsiu. Kojai universiteto vaistinėje nupirktas tepalas, kažkas išbraukta iš darbų sąrašo, iš ryto verčiausi alaus, nejauku kai reikia alko kad jaustis online, Dar ne depresijus bet ateis ir jis, numato šalčiau po kelių dienų be kritulių, stebėt prognozę, vasarą stebėti internete audras ⛈.

Pas močiutę užėjo dešimčia metų jaunesnė draugė, padariau kavos, bandžiau šnekėtis ir tikrai įdomu, bet jau kažkur esmė tarp eilučių, reiktų sėst ir kalbėti visą dieną. Jo rūšis kuri serga amnezija, nepamenam kaip ir kas, tik jausmus, net ne spalvas. Kiek žinai kokių spalvų akys pas draugus? Aš žinau kad šeimoje berods mėlynos. Baltaplaukis mėlynakis – idealus nacis. Nacismas lietuvoje gajus, nors iš visos EU gal net europos šalis kur daugiausia šnekančių rusiškai, bet svetimas čia svetimas, mačiau vėl kelis besidarbuojančius negrus, gal reikėjo fotkinti? Ėmiau kažkokius kadrus bėgdamas telefonu, bet nežinau ką iš jų gaminti, pagaminau tik mozaiką iš prezidentūros, kur viena mėlynos spalvos dekoracija dingusi. Mm važiavo į dzūkiją, sakė keliai siaubingi, brls pridėjo kad turėtų tvarkyti už kuro akcizą, bet kaip visada pinigai nuteka kažkur kitur.

Tikrumas aštrinamas šiuo synt ambient:

https://fornaxvoid.bandcamp.com/album/cyberspace-database

Atrodo reikia leisti sau tekėti kaip gaunasi, dabar viskas idealu, atidarytas langas prie lango 10 toliau kambaryje 17 laipsnių. Rūkau tiesiai kambaryje, rūkau nebe tiek daug, psichinė būsena pagerėjo. Duosi kitam savo vaistų? Kodekso pataisos – priimtos ar tik priimamos iki dviejų metų? Ar reikia žiauriai? Net nežinau. tie kurie turi gali sau leisti, kita visata, kosmosas.

Laukimas rekomenduotas žaidimas

https://www.gog.com/game/control_ultimate_edition

parsisiunčiu iš Linkomanijos piratų, seedų keli, įsiinstaliuoju net framework prieš paleidžiant kažką siunčia sako reikia perkrauti, pažiūriu into the alpha trackerį – ten GOG variantas, linko jo nėra. Nežinau ar gausis panirti, skaitau kad žmonėms su gerom GPU stabdė…

Gal kam arbatos? 20€ šios vienas blynas kaip reklamuojuosi skelbiu LT jums paskaičiuosim kainą beveik tiksliai pagal pardavimo (nu netiksliai nes valiutų kursai važinėja), visa žalia, yra ir keturi blynai juodos.

Reiktų įveikti ir Koką klausyti, jau kaleime jį aplankė mama. Ir pabandyti perskaityti Jeff VanderMerr Susitaikymą. Koką šiandien sukdamas pėškom ratą nuo namų per centrą klausiau, tiek hiptnotizavo, kad net pamiršau užeiti į skonį ir kvapą tabakėlio. Gerai kad rūkau mažiau, raketinis kuras vakare irgi netraukia, ciklas realiai į niekur, gi ne ant tiek sunku kad reiktų keltis haliucinogenu nuo parkinsonizmo.

Ėjau namo iš IKI ir pamačiau vietinį benamį, daviau du eurus ir ėjau su juo šnekėdamas, pradžioje lietuviškai, po to rusiškai, prie namų sutikau Jn – ėjo kažkur skubėjo, ale sakėm reiktų kada pasiragaut inkalt arbatytės, sakė centre gyvena, antakalnį du butus nuomojamus pakeitė. Dabar centre ramu ir galima sakyti mano namai prie Sapiegų jau irgi centras, čia tikrai keista vieta ir energetika ir tas staigus posūkis ⤵

Galiu tik sau dar kartą pažadėti: thc dūda žolės marichuanos ne man, nors šį kartą musėt ir šnioksas su pagardais nepadėjo. Durnas aš vis ant to pačio laipto paslystu ir po to kenčiu. Bet kaip Andrejauskienė sakė – atkrytis sveikimo dalis. Kvietė gi čia kažkada daktarams šnekėti angliškai… nepasirašiau, ne būsena jau buvo. Realiai kartais pats sau leidi atleisti vadžias, gerai kad yra mm, nežinau ką daryčiau be jos – prasigerčiau tikriausiai ir patekčiau už kokią machlę in kaleimą, tiksliau gal net rokiškį – nors muni į rokiškį neguldis, gi pakaltinams, nors Dievo keliai nežinomi. Kaip žinia žmogus planuoja o visa gamta juokiasi.

Suprasti savo ribotumą ne rusiškai. Rusiškai būtų – visų bobų neišpisi, visos degtinės neišgersi, visų pinigų neuždirbsi – bet stengtis reikia. Mano paprastesnis variantas, kol komfortas leidžia: merginos tik svaja, degtinė primena aa tėvą (alus žinoma ir ne bizniovas reikalas, bet kartais atsibosta kavos arbatos, žinoma čia teisinu save, bet gi viskas kaip ir atleista?) Supratimas kad visi lekia, o tu reikalauji, noras atgalinio atsako iš kitų, dopamino kilpos kalneliai ir beprotybė. Visi išprotėję bet tik išprotėję tai žino? Kaip menininkai. Andrejauskienė kažkada sakė kad buvę narkomanai labai mėgsta fotografuoti. Aš ir – jei tu nori random kelių mano nuotraukų – rašai komentuose, išsiūsiu per kažkiek laiko.

Kažkaip galvoju apie pamiršimą – niekas tavęs neieškos internete, gali dingti ir būsi laikomas dingusiu, bet ding pilnai sunku, čia kaip prie selo namų nėra pašto dėžutės 📮 . Kažkada, kažkam skirta padaryti galutinį simbolinį judesį, bet jis nemąstomas, tik kartais pajaučiamas per blogus tripus. Sako ar jautei ego death? Nejaučiau ir nenoriu, gal mano ego per stiprus, dar gi super ego. Terminai tų kurie supranta… Gimęs su laimės marškiniais, kažkur tiksliai einantis ir tikintis galutine pergale absoliuto, negalvojantis ar jis geras ar blogas. Kiekvienam gėrį lašiukas blogio, kiekvienam blogį lašiukas gėrio – jin jan – laba diena.

Tikslas paprastas, būti ir leisti, pastatyt aiškias ribas. Daugelis žmonių internete jau jaučiasi kaip mašinoje eisme: gali keikti ir pykti, kaip patys ir yra eismas, kaip patys ir yra internetas. Nesenai vėl mačiau berods pedo kabliuką mastodon tinkle – viskas paprastai – gyvuliukai su aiškiom genetalijom, jei toliau puslapis, ar discord servas, keisti paribiai ir ten jau skausmas. Kaip ir aš beeg live negaliu žiūrėti. Svarbu neįsileisti to į suvokimą, gali gyventi savo svajonių pasaulyje, kaip pamenu pervargęs su busu galvodavau kad ne aparatą montuoju renginiams o esu kosmonautas ir skraidau tarp planetų. Kaip keistai atgal atsisuka ašmenys 🔪. Mms klausiu ar pagaląsti nenaudojamą šefo peilį – sako ne, vis tiek nunešiau ir pagalandau 1,5€, tada sako gerai, reikia gi bent vieno tikrai aštraus peilio namie?

Aiškiai matosi kaip mintys teka keista vaga ir liejasi žodžių pasikartojimai. Baisiausia kai pradeda žodžiai skilti į skiemenis, kai nori keisti vardą savo ar pavardę, jau apie lytį ir seksualinę orientaciją net nekalbu. Rusiškas anekdotas: klausia vaikas tėvo, kas tie pydarastai? atsako tėvas: pidarasnioš paimioš… yra labai neblogas Pelevino romanas apie gėjų rusijoje kuris pavirto fetišistų medžių, nepamenu tik pavadinimo.

Kažką subūriau su foto

Debilai gona debil

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Mastodon