Nuotaika 10 balų

Ir viskas čiki, svarbiausia neįsileisti baimės, viskas bus gerai, mumis pasirūpins tas kuris rūpinasi viskuo ir viską sukūrė. Kaip matai mašiną nekyla abejonių kad ji turi kūrėją, kaip matai žemę su savo begaliniu sudėtingumu ir begalinį dangų kažkaip kyla idėjos kad tai atsirado iš niekur, kaip tai?

Atsikėliau šiandien anksti ir viskas gerai, nuotaika puiki ir tikiuosi kad ir diena tokia bus. Šioje planetoje yra vietos būti laisvai, neįsitempus, man taip patinka kava ir arbata iš ryto, patinka ir rytinio troleibuso keliami garsai, patinka pavasaris ir patinki tu. Pilnai suprantu Dievą kuris nori kad visos mintys būtų apie jį. Aš dažnai apie jį galvoju. Galvojant apie Krišną darosi geriau, jis gi bet kada gali atsirasti čia ir padėti savo garbintojams atstatyti tvarką žemėje. Dabar mus valdo tie žmonės kurie turėtų dirbti juodus darbus, bet ne, jie dabar juodai valdo mus. Žmogus iš prigimties nori dirginti visus savo nervų galiukus ir matymo ir lytėjimo ir kvapo ir skonio. Vis pajusti kažką naujo nesuprantant kad sukasi kažkokiam verpete į pražūtį. Nežinau kaip išsigelbėti, bet galiu tikėti kad einu ne pačiu tiesiausiu keliu į pražūtį, dar lieka vietos šypsniui, draugams, ir senovės išminčiai.

Žmonėms sunku, nes jie neturi guru. Nebeliko pasitikėjimo kitu. Ar atsiduotum į kito rankas kaip vergas? Aš atsiduočiau, tik kad neradau dar kam, tai atsiduodu kuo daugiau draugams.

Vakar nufilmavau filmą.

Gyvenau vakar kaip didžiulės koorporacijos šefas, kaip viskas ramu ir eina į gerą. Buvau sandėlį, buvau pas draugą, buvau sode, atidaviau mašiną į autoservisą. Ir visą dieną buvau energingas, nenorėjau slėptis.

Man suteikta galia užvaldyti pasaulį. Savo tekstu, jei labai stengsiuosi. Bet man užtektų ir kampučio šalia valdovo rūmų, kai pagalvoji apie pačius pačiausius ir pats tampi kažkuo panašiu į juos. Fantazijos galia gali nukeliauti toli toli.

http://soundcloud.com/soidi/program-original-mix

Muzika. Visada šalia, vis naujai perdainuojanti maldą Dievams ir mums patiems. Suskaldyti ir atskirti. Ateis ir ji. Aš praeitį. Kur mano durklas kur kalavijas, kur slibinas kurį reikia užmušti ir nugalėti save kad į jį nepavirsti.

Garsas kaip krenta lapai, garsas kaip dygsta žolė
Garsas kaip tu į mane žiūri
Garsas kaip tu nusisuku
Garsas kaip darai gerai ir kitas kai darai blogai
Garsas kai atleidi, garsas kaip pačiam reikės atleidimo
Garsai pinasi į juostą kuri neša tolyn
Šviesa mano apakusioms akims
kaip pornografija mintims
dar vis tikiu kad yra vietos ateitį
kad vis dar myli
kad vis dar tiki
aš čia kartu su tavimi
bet kurią akimirką išsiskyrsim pusei amžinybės
Aš ir TU
Burnoje kartu
Nučiulpsiu kas skanu ir paliksiu tave be apvalkalo
tiesiog nuogą kaip ir esu
Diena kada švinta anksti ir būna gražu
Prisimink ta debesį, ryt panašų kursim kartu
Aš norėčiau iškristi lietumi
Skubėti susijungti ir atnešti givybės syvų
Diena bus paprasta
paprasta būti kartu
Paimk mane už rankos
eime
Bus šviesu

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

2 thoughts on “Nuotaika 10 balų”

Mastodon