Pabaigiau knygą, pradėsiu naują (round <---and---> dnuor)

Miestas teikia anonimiškumą, neprašytą bet privalomą, tikrai kiekviename troleibuse ir pastate neturėsi draugų ir pažystamų. Krizė tikriausiai posūkis atgal į žinomumą, gal pagaliau daugiau žmonių norės gyventi ne mieste, o užmiestyje, gerti tikrą gyvą alų ir mažiau nervuotis dėl to ko pakeisti negali, bet dantimis ir nagais kovoti už savo aplinkos grąžinimą ir išlaikymą tokios nuostabios kokia ji yra.

Lietuva viena pačių pačiausių valstybių nes:

Joje gyvena pačios gražiausios merginos

Kurios kalba nuostabia, gražia daininga senoviška kalba

Gamta visur net Vilniuje visada šalia

Jai bažnyčias statydavo šventose vietose tai Vilnius šventas miestas

Pigiausios pasaulyje mašinos

Daugiausia švento mineralinio geriamo vandens

Nuostabus klimatas

Draugiški ir labai geri žmonės

Gaila kad daug darbščių žmonių jau užsienyje, bet kai kurie iš jų grįš, pasisėmę patirties, padėti lietuvai.

Aš džiaugiuosi, kad gyvenu tokioje nuostabioje šalyje ir ruošiuosi pradėti kovoti su tais kurie nejaučia atsakomybės už savo veiksmus, vagia (kaip žiurkės) iš savų, meluoja ir išsisukinėja.

Niekaip nesuprantu kodėl Lietuva neįsileido rusų juokdario, tankų tranzitą leidžia o juokdario ne (ar ne keista). Rusija Gruzijos konflikto metinių išvakarėse ir per jas aiškiai rodo savo nagus ir kur jie nukreipti, nafta družbos dujotiekiu nebebėga, mašinos irgi į Rusiją ir Kazachstaną keliauja sunkiai. Manau kad Lietuvai reikia pamiršti pono Landsbergio nesveiką rusų baimę, nustoti priiminėti įstatymus dėl kažkokios žalos gražinimo ir pamiršus senas skriaudas pradėti kurti naują santykių lygį, Lietuva tikrai turi ką pasiūlyti Rusijai kaip ir Rusija Lietuvai, tik deja Lietuva yra maža ir Rusija gali ant mūsų spjaudyti ir mindžioti arba visai užmiršti ir nutraukti santykius, Lietuvoje dažnai pamirštama kad męs daugeliui esam labai labai maža valstybė, apie kurią dauguma, net nieko nežino, galima sakyti maskvos priemiestis, mūsų tikrai negins nuo Rusijos nei Nato nei EU, o jai ir gins tai tik liežuviu.

Paskutinės skaitytos knygos: Max Frish (maksas frišas) Homo Faber. Suradau šią knygą dar gulėdamas ligoninėje, mažoje jos bibliotekoje, užkabino aprašymas knygos gale. daktaras iškarto pastebėjo ir pagyrė ją (man net keista buvo kad jis ją žino), kita daktarė užėjusi norėjo apžiūrėti “kas gi tai per knyga kurią daktaras gyrė”. Ligoninėje jos perskaityti nespėjau bet pasirodė kad namie turim ją pačio pirmo leidimo, pasirodo močiutė jos ieškojo per visą lietuvą.

Kas tai per knyga? technologinio žmogaus kritika, susvetimėjimo ir tuštumo aprašymas. inžinierius įsimyli savo dukrą apie kurios egzistavimą net nežino, o gal nenori žinoti. Autoriu leidžia sau daryti labai ilgą ir vaizdingą įžangą į veiksmą, dabar retai kur tokias sutiksi, visi skuba apšaudyti skaitytojus visokiom grožybėm. Trumpai tariant knyga tikrai labai gera. Net labai. Rami, tekanti ir niekada nepaleidžianti ir reikalaujanti.

Antra knyga: Don delillo kosmopolis Šios nepabaigiau. Autorius puola visomis savo jėgomis nuo pirmo puslapio, romanas pasakoja apie vieną multimilijardieriaus kelionę niujorku, knyga irgi tikrai gera, greita, aštri, pikta, amerikoniška, greito vartojimo, apie greitą vartojimą, greitą seksą, greita praturtėjimą ir greitą praradimą.

Klausiau daug muzikos, bet supratau kad nelabai verta muziką aprašinėti ir vertinti. geriau įsijungti http://www.deepmix.ru/ ir pasinerti į technologinės muzikos vienodumą. jau perkopė kolekcija 600GB ir jos darosi visiškai negaila, nebent poros Vy sudarytų rinkinių, visą kitą susirinkčiau iš naujo.

Pagrindinė visa ko kaupimo priežastis: kitimo baimė, kad tai ką turiu išnyks ir to nebebus galima susigrąžinti. Berods ir ją nugalėjau. Jai kam įdomi mano muzikos kolekcija, užeikit paklausyti ir pasiimti kas jums patinka ;]

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

4 thoughts on “Pabaigiau knygą, pradėsiu naują (round <---and---> dnuor)”

Mastodon