Palepinau save…

Šiandien save palepinau nauju prietaisu (žaisliuku). Nusipirkau http://www.fiio.com.cn/product/index.aspx?ID=37&MenuID=020301

Ausinių stiprintuvą kartu su išorine garso korta. Sumokėjau 260Lt ir esu visiškai patenkintas. Muzika atgijo ir skamba tikrai gerai, dar pirksiu naujas ausines, nes mano AKG K77 tik pradžia, to ką galima turėti. Tikriausiai pirksiu AKG K240MKII, išleisiu 500Lt, bet turėsiu daiktą kuris pagyvins mano vakarus ir teiks daug džiaugsmo. Atrodo daug pinigų tam skiriu, bet tai tik pradžia kelio į gerą garsą, žmonės išleidžia daug daugiau pinigų tam, kad išgirstų švaresnį ir kokybiškesnį garsą. Aš manau kad galiu sau tai leisti ir tuo džiaugsiuosi tikrai ilgai.

Jei kažkas vis dar galvoja ar tokie dalykai verti pinigų, tai aš drąsiai galiu pasakyti verti. Gauni tikrai daug, už salyginai mažus pinigus, nes gauni ilgam.

Klausau http://www.discogs.com/Fatboy-Slim-Dance-Harder-Bitch/release/3564840

Šokių muzika savo aukštume, šokdina ir kelia aukštyn. Yra linkomanijoje lossless kokybe, jei kas dar vis neturi linkomanijos tai pm arba comment ir įdėsiu čia ;]

Buvau šiandien NA, kažkaip keista man ten, nesijaučiu pilnai jų dalimi, kaip ir su pirmu žingsniu man sunku, dabar kaip sveikstu (jau nedaug liko iki pirmo mėnesio) man atrodo, kad kontroliuoju aš savo gyvenimą, nors pažvelgus atgal vieni pravalai.

Ko reikia gyvenime? Mylimo darbo ir kompiuterio, dar draugų. Turiu viską ko noriu ir kartais man darosi nejaukiai baisu, kad jeigu sistemą kurčiau aš, tikriausiai kurčiau kažką panašaus.

Šiandien mačiau gliuką: aplink vieną vaikiną iš NA lyg kažkokią permatomą šviesią aurą, net pačiam keista pasidarė, kad matau kažkokį aplink žmogų esantį pašviesėjimą. Žinoma sumirkėjus jis dingsta, bet vėl pradėjus žiūrėti atsiranda iš naujo, gal fonas kažkoks tam tinkamas, net pats nesupratau.

Ryt laukia darbai, ne nuo pat ryto, bet iki vėlyvaus vakaro.

Tikiu kad išsivaduosiu iš priklausomybių gniaužtų.

 

 

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

2 thoughts on “Palepinau save…”

Mastodon