Paprastas vakaras – Rugpjūtis, po lietaus

Viskas puiku bet norisi kažko, ramybės kurios nebus, kaltas pats, reikia daryti pagaliau išvadas, prisiminimai, baimės. Labiausiai bijau nemigos, jau ne pirmą dieną nesvarbu kada užmiegu pabundu ketvirtą ryto, velnio laiku. Bet sode giedantis gaidys ir saulės spindulys išgelbėdavo. Toliau testuoju win vienuolika, tikriausiai atsaką rusų cyber atakom, ieškojau namie seno tpm čipo bet neradau, dabar jis kainuotų. Mano kompas jį jau turi tiesiai cpu. Kol kas ši operacinė sistema man nepatogi, nėra didelių ikonų taskbare ir start meniu kitoks, nepatogus. Šiaip sistema jau sukasi neblogai. Reikia mažinti diskų kiekį nes jau užimu visas raides nuo A iki Z, viena iš windows limitacijų.

Vartojau vieną dieną, po to dar iki šiol esu prie beprotybės slenksčio, vaistų maksimalios dozės ir tai nepadeda. Reikia nelipti į liūdnąjį kalną. Norisi ir būti geru ir suprantančiu, bet vis prasiveržia pyktis, kontroliuot. Mieste nėra ne chemija stiprintos žolės, man jokios negalima, bandau atsisakyti kofeino – tikrai sunku, irgi baisus narkotikas, mums su jautria psichika nepriimtinas. Laukia karantinas, jau dabar džiaugsiuosiu juom. Ramiau geriau ir pikdžiugiškumas, kai esi ir prasirgęs ir skiepytas. Susirgo 18 metų pažįstama, apsikrėtė palangoje, pradžioje viduriavo – galvojo apsinuodijo, po to pradėjo dusti, dabar ligoninėje.

Visi mes keisti ir išprotėję, priklausomybių rinkiniai kaip sakė MC Mesijus.

Laikausi, tikiu, būsiu nesvarbu kas.

Jums linkiu nepradėti narkomano kelio, ar alkoholiko, ar darboholiko, ar atsidavimo chebrai – beprasmiška, kaip chain smoking.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Mastodon