Paprastumas gliuke

Beveik nuo kūčios plaukiu kažkokiam gliuke, kažkokioje haliucinacijoje, tiek daug nepaaiškinamo ir keisto smegenų paaiškinimo viskam. Į suvokimą susipina skaityti CyberPunk apsakymai, paskutinė Pelevino knyga, Sorokinas. Namie beveik paranormalu ir keista. Bet aš berods išlaviravau, kartais jaučiausi vėl visiškai įsidievinęs ir įsicentravęs, kas realiai blogai. Paskaičiau gerų straipsnių, kurie keistai rezonavo su mano mintimis. Mm apipyliau dovanomis, vėl rūkau per dieną tris cigariukus keturis ir pasipilstau keliom alaus, ryt atvažiuos barboros berniukas su krūva visko. Nupirkau dovanų dar tą knygą “Kaip veikia Japonija”. Norisi tikėjimo kad esi ne tik kad ribotas bet net labai smarkiai. Reikia pataupyti pinigėlį, vien barbora virš 100. Pinigus jau susimėčiau iš PayPal kitų sąskaitų ir t.t.

Jooo jei negeri alučio ir nerūkai lieka daug daugiau laiko ir pinigų. Koja jau visiškai beveik užgijusi bet atrodo klaikokai. Kompas persikrovė su errorsu senu geruoju IRQ not less or equal, Įtariu AirDC++, tai dabar jo neleidžiu, ten ir norėtojų krūva mano turtų. Bet piratavimas ir second line backup jau keistas biznis gaunasi, reiktų gal mažiau į tai veltis, nors tikrai malonu padėti žmonėm kurie praradę savo muzikutę.

Miegu trumpai bet nurezetina galutinai, pabundu ir aplinka kažkiek kintama. Smarkiai apsitvarkiau chatulką, išnešiau didžiulį maišą visokių elektronikos atliekų į elektroninių atliekų dėžę IKI parduotuvėje. Pardaviau nuplėšta apyrankute savo senąjį Casio laikrodį už 2€ – vis centai. Gerai kad nesivėliau su Sšs parkėm iš Rokiškio psichiatrinės, ale nueik paimk išsiųsk ir viskas tik į skolą kuri jau amžina tai faktas. Galvoju kiek pinigų praradau per metus nuo savo subrendimo visokiems apsimetėliams negražintojiems draugams tai darosi klaiku. Šikarnas PC gautųsi naujas. Kaip žinia dar su Svjn susipykuoklis dėl šaibų – vat tau ir priliesk prie pinigučio ir uždirbk 1000€ ant crypto valiutų 💱 vis tiek liksi kaltas.

Mčt jau visai nupušus – per dieną link 10 kartų paprašo citramono, kuris realiai jei nuodas ☠ ir nesupranta, gali tarčialinti net ant tokios chuinios.

Žinoma prie gliūkazoidizmo prisidėjo ir raketinis ciklas ir olanzapinas. Buvo klaikiai baisu ir kažkaip tuo pačiu jautiesi viso pasaulio energetikos centre. Haliucinacijas paaiškinti labai sunku…

Bet labai labai patenkintas kad prasimėžiau savo turtus. Man kažkaip atrodė kad reikia to tam, nes pasaulis buvo susitraukęs in minimumą.

Norėti būti dabar geidžiu visiškai. Atsigavęs ir patenkintas po tripuoklio dabar dar kažkiek kelionėje į pažinimą savo sąmonės. Kaip laukiu kada persikelsiu į didesnį kambarį, nors visas plokšteles naujai pirktas ir kasetes atidaviau mm su brl išvesti in sodą – ten ir taip krūva senų kasečių. Kaip ir rašiau kirba mintys apie kasečių ir cd dekas. CD – DVD skaitytuvą prie kompo kaip ir turiu, bet norėtųsi pasistatyt ir gal net geresnes kolonėles garso.


Naktis 2:40 kava 🍵 nors buvau migęs vakar tik link trijų h pilnas energijos dar vis.

Iniciacijos mechanizmai, kasdieninė kančia
Bėgu tolyn viduje ir išorėje
Kažkur miršta kitur gimsta dronai ir psichologiniai karai
Kelis kart nusispjauti per kurį petį
Kada sustoti kai matai ir raidžių simboliką keistą
Aš pasmerktasis už mirties nieko nėra
Kada pilka žiema, kada laido greičio elektronų šokio mada
Kastruotas suvokimas ir cheminė marichuanos dūda


Norisi būti tiksliam, bet realumas kinta staigiai ir keistai. Nemigos beprotybė visiškai šalia. Pasveikinimai žinutėmis ir elektroniniu paštu mano siunčiami. Kartais nežinai su kuo žaidi…

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Mastodon