Pats didžiausias

Vartojimu paremtoje visuomenėje mažinti vartojimą yra pati didžiausia klaida, nuo to nukenčia ne tie kurie vartoja, o tie kurie dirba. Gerai, kad bent maisto ir vandens yra, nors be darbo labai greitai galima pradėti slysti į beprotybę. Slydimas dažniausiai būna paskanintas alkoholiu ir narkotikais. Šiame pasaulyje kuriame galima susirasti tiek daug skirtingos veiklos, pačio pasirinkimo didumas apakina ir apkurtina, bandai rinktis nieką, nors aš manau tai pats sunkiausias pasirinkimas. Jeigu ne keli kompiuteriai kuriuos tvarkau pastarasias dienas tikriausiai būčiau vėl ėjąs kur akys mato į miestą ir rašęs vėjus. Kartais malonu rašyti juos.

Sunku nuolat vertinti ir galvoti. Aplinkinės sistemos beprotiškumas ir mistinis jos greitėjimas veda link beprotybės. Jai pradedi galvoti iš kur tiek brangių mašinų, didelių namų, bomžų valgančių likučius iš šiukšlių dėžių, kažkodėl nelegalių narkotikų kurių gauti lengviau nei alkoholio po 10, kažkokius mistinius kubiliaus žodžius (aš viską labai gerai moku, ir labai gerai suprantu, Jūs visi debilai čiulpkit b ir žiūrėkit į mano durna nupirktą galvą per tv, kaip aš mokausi būti toks nepajudinamas kaip vagis brazauskas). Ar aš bijau rašyti tokius žodžius? Ne nes matau viso šito dalyko laikinumą ir juokingumą. Jai man kas leistų aš įsikurčiau prie seimo pasileisčiau muzikytę ir šokdamas juokčiausi iš tų sielos invalidų (ne visi ten tokie). Per tiek metų męs nesugebame nusimesti senosios nomenklatūros jungo, krūvos valdininkų punta (tikrąja to žodžio prasme) mūsų krauju, specialiai sukurti skyriai su keliais darbuotojais, visiškai ne plokščios struktūros, kad būtų kuo daugiau vadybininko vadibinko vadybininko vadibininko vadybininkų, ką bl jie ten vabybina, ką veikia 54 ambasados pasaulyje, ką veikia tie dauguma tinginių kurie niekada nemokėjo dirbti jokio darbo tik neskaitant pasirašyti popieriuką, už kokį kitokį popieriuką paimti kyšį gauti didelį (kad ir 6000Lt atlyginimą) ir būti neatsakingam už nieką. Aš bandžiau vilniuje surasti atsakingus už teisingą ir gerą šviesoforų veikimą ir ką jūs manot? neradau nei vieno atsakingo asmens.

Kas kaltas? Ką daryti? Kalti tai tik męs patys ir žinoma pataloginiai durni tinginiai valdžioje kuriuos išrinkom. Kaltas visiškas atsakomybės nebuvimas, kaltas mūsų visų tylėjimas kai mums po truputį kiša pagalį šiknon maitinant nedideliais pinigų kiekiais kad būtume ramesni. Kodėl iki šiol skveras aplink mindaugo paminklą naktį neapšviestas? kiek žmonių pro jį praeina ir tai mato bet niekam nekyla ranka net paskambinti kitą dieną “atsakingiems” į savivaldybę tel 211 2000 paklausti nr atsakingo už gatvių apšvietimą: Darom eksperimentą:

Vytautas Tamasonis 2112131 miesto ūkio departamente komunalinio ūkio poskyryje. Pertrauka iki 12.15 laukiam bandysim pašnekėti. Pakelia kažkoks dėdė neprisistato ir sako, kad Tumasonio nėra jis kažkur vietoje bėgioja, aš klausiu ar jis vienas atsakingas už apšvietimą gatvių ir skverų sako taip jis vienas, niekam kitam aš negaliu išsakyti savo pretenzijų. Visi kartu pagalvojam kodėl už viso vilniaus apšvietimą savivaldybėje atsakingas vienas žmogus… hmmm gal todėl kad…mobilaus telefono 8 680  61 131 nekelia, ką gi skambinam Miesto tvarkymo skyriaus viršininkui Sauliui Valickui kuris irgi nekelia, tada miesto ūkio departamento viršininkui kuris irgi nekelia tada miesto ūkio departamento direktoriaus pavaduotojui Antanui Mikalauskui kuris maloniai išklauso problemą ir pasako kad skverelis aplink Mindaugo paminklą priklauso Pilių direkcijai. (dar krūvai valdininkų) http://www.vilniauspilys.lt/?cid=979 pasiskambinu jai, jie kažką suvapa kad tai priklauso ir nacionaliniam muziejui ir jiems.

Net nenoriu rašyti komentaro apie tokias nesąmones, kol jos nebus išnaikintos tol lietuva bus nustekenta ir apgauta. Kam tiek valdininkų? kodėl skvero apšvietimas turi būti priklausomas ne nuo savivaldybės? Neturiu žodžių kokį nonsensą gali pamatyti tik pradėjęs domėtis.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

One thought on “Pats didžiausias”

Mastodon