Pats nuostabiausias dalykas

Tai – susitikti su tavim, paklausyti ką tu klausai, surasti kažką bendro. Esu dar čia tik dėl bendravimo, per pastarąsias dienas sutinku nuostabių žmonių, senų draugų. Turiu du kompus tvarkyti, berods viskas einasi puikiai, nors vakar vakare mane puolė įvairios piktos mintys, bet svarbiausia joms nepasiduoti ir šnekėtis, eiti, kažką veikti, turėti veiklos, DARBO. Aš (ir tu tuo pačiu) galim:

…ir dar daugiau.

Sistema kinta, aš kartu su ja virpu. Pradėjau vakare kalbėti maldą kažkam prieš miegą, tai man padeda užmigti. Kalbu ne Jėzui, mahometui ar dar kam kalbu visiems, didesniems ir mažesniems. Niekada netikėjau kad keli mintyse ištarti žodžiai gali turėti tokį poveikį.

Prasidėjo lietuvoje susišaudymai che che. Pinigai pradeda žudyti, gaila kad aš neturiu jų pakankamai, stovi mano BMW banditas sulūžęs, reikia pasitaisyti ir važinėtis.

Kaip paprastai išgaudyti visokius? Pagal mašinų kainą ;] iš kur lietuvoje krūvos audi q7 su 12 cilindrų galingiausiai pasaulyje dyzeliais už maždaug 450000? Iš mūsų (ačiū nevispročiams valdžioje);]

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Mastodon