Pelevino Путешествие в Элевсин

Turbūt per ilgą laiką prasčiausia klausyta Pelevino knyga, gal vieną kart pakikenau, pradžia nebloga bet išsisemia tikrai greitai ir tampa nuobodu klausyti, tęsinys prieš tai buvusių dviejų knygų, vienas iš veikėjų iš dar senesnės knygos IPhuck 10. Suklausiau bet tikrai nuvylė, gan išsisėmęs jaučiasi autorius, tempia tik link dviejų žvaigždučių iš penkių.

Aš pats patenkituvis, daug miegu, penktadienį buvau pas Jrgčs su Plm – pabepročiavom kažkiek, aš beveik lūžuvinis ilgai buvau nes du tvirtovės 9,5 duoda savo. Mm labai supyko kad neparsiradau vakare, bet sutvarkius anksti iš ryto parsiradus namus ir padarius tobulos kavos su moka aparačiuku atsileido. Eina načert tas kristalas, tikrai visiškai nesinori jo daugiau, o vat alučiu norisi pilstytis. Šiandien iš ryto kažkiek trejų devynerių su kava, po to po bibliotekos ir pašto nusipirkau alaus ir namie susileidau du ir ramiai parsiradus mm iš darbo užmigau snausti, turėtų skambinti psichiatrė, dabar 18:42 ji dirba iki 20:00 bet jos skambučio vis nesulaukiu.

Sukasi iš Redacted susiųstas muzikutis, pažiūrėjau kiek kasečių grotuvai kainuoja, tai tikrai yra nepigių, o kainos prasideda nuo 50-75€ už tikriausiai apdrožtas senienas, niekaip kraustymasis į močiutės kambarį rimčiau nejuda… Norėtųsi didesnės erdvės, nors tada naktimis reiktų sėdėt su ausinėm, mm dažniausiai link 22:00 jau migdosi o ten tarp kambarių nenaudojamos durys, tai tikrai girdėtųsi mano muzikutis iš 54W Microlab sistemulkos.

Kitas rytas

Psichiatrė taip ir nepaskambino, registratūroje pasakė kad sirgo ir paskambins 16 dieną, reikia laukt jau xnx likę mažne vienas gabaliukas, žinoma ištempsim. Vakar vakare šoviau pora raketinio, bet vis tiek gan anksti paskaitęs didžiają Cyber Punk knygą atsijungiau, miegojau ilgai ir giliai. Dabar iš ryto bandau atrinkti kas buvo sapnai kas realumas, keistas jausmas kai kažkas atmintyje išryškėja kaip sapnas, o ne realybė.

Susileistas vienas myžalinis alutis, kaista kava moka aparačiuke. Norisi paprastumo skaitomos knygos, sukasi muzikutis. Leidimas sau būti išrašytas, tik žinoma reiktų smarkiai apmažinti cigarilių kiekį, reikia reikia, o koks tai šlykštus priklausomybis…

Vakaras su Pu-erh

Kaista virduliukas ant dujų, prilaužyta iš blyno juodo pu-erh arbačiuko, dar pasidarysiu paprastos juodos, susiversta dar kavos, gundo noras, nes dieną ilgai miegojau, išsiryškinti sau naktį. Ramiai tekant ir kažką nuveikiant naudingo. Kelios raketinio, išsirašyt reikės ir jo. Laukimas virimo virdulio, sukasi James Blake Playing Robots Into Heaven (Endel Chillout Soundscape). Ramuma apėmusi visiška, gera būti rudens vakarais su arbata 🍵.

Būti ir džiaugtis, prasivaliau mastodon srautą, žiurkės knygų puslapis užlūžęs nerodo naujumo. Norisi paprastuoju būdu būti savimi, bet save matai per kitus, norėdamas būt stiprus, o realiai visas aplinkos nykimas tau tik primena kad nieko nėra amžino. Norėtųsi kažkam perduoti dalinimosi muzika vėliavą 🚩 galvoje kirba mintys, gal pažaist kažką, gal pageneruot paveiksliukų keistų. Kirbėjimas, virpulys ir tikslingumas akimirkos supaprastintos iki ciksėjimo klaviatūra tam keistam tinklui internetui. Galvoji kartais reiktų pertraukos, atsijungimo ir kompo nejungimo, bet męs jau niekeno neatspėtoje ateityje kuri nejauki ir nerami jei įsiklausai į žinias ir žvelgi giliau. Ninado dumat primena Dovlatovas, kažkas pabėgęs nuo gamtos ir nejaukiai norintis grįžti. Alus kad apšlifuoti realumą, smilkalas kad nesinorėtų rūkyti. Neteist nei savęs nei kitų. Prisiminti kad pagarbos ir meilės nenusipirksi, ten visokie fintai būna ale turi pinigų tai gali darbus kurie tau nepatinka perleisti kitiems. Man pvz grindų plovimas ir indų tam tikra realumo meditacija džiugi, norinti tau priminti apie sudėtingą visko paprastumą.

Bėganti tolyn jaunystės nata, merginos kurios nori meilės, kita karta kuri nesupranta ir užaugo jau su tinklu ir mobiliu telefonu. Norėti niekas nedraudžia smulkaus kaifuko, pasidėti savo kelias paprastas mintis į tekstą ir jos tampa aiškesnės ir ryškesnės, paprastoji teksto terapija.

Atverė vienas pažįstamas iš vasaros su vėliku, išvežioja maistą, uždirba tikrai nedaug, sakė ir jau senokai negulėjęs, vaistai trasoje kad užmigt arba velnio kopūstas, perka per telegram botus, reikia tada kokioje pakalnėje ieškot ir knist žemes, šlykšti sistema jau geriau būtų legalizuota. Sakė dabar kai derlius nuimtas yra ir po 10 už gramulkina gėrio. Atvarys ryt pasiimti arbatos žalios blyno. Aš perskaitęs kelias cyber punk knygos apsakymus užmiegu.

Rytas laukiant sniego

Pabudau vieną kart, žiūrau in laikrodį, galiu keltis padaryt mm kavos, bet užmiegu vėl, keisti sapnai apie kompiuterius ir tinklus, skambina lgmnts pabundu paplepu ir keliuosi, jau trys alaus trasoje, sukasi random muzikutis iš redacted, aš patenkintas buvimu. Antra brangi cigarilė, reikia nueit nupirkt salotų, paimti kelias knygas iš bibliotekos. Vėl tas suvokimas begalybiškumo ir noro dalyvaut. Teik sau malonumą, ir užsilenk dar veiksnus, ne taip kai tampi našta.

Pirmosios mažos snaigės

Atsikeliu, išeinu į renovuotą IKI, alaus, mm raudono vyno, mčt pasukų jogurto. Parduotuvė realiai sugadinta o ne pagerinta. Norėjo geriau, gavosi kaip visada.

Truputį girtas, truputį neramus nuo cikladolio, mm parsiras musėt vėlai, eina pas dantistę, Dmrts neužeis, veža pinigus už butą savininkui. Aš noriu pasakyti kažką reikiamo, o galvoje lėta beleberda.

Alkoholis kofeinas nikotinas raminamieji ir feel gut kiek tai įmanoma. Anonimai krapšto diskus, aš tikintis momentu. Jausta tiek nepaaiškinamo ir jis per penkias tabletes nuo tavęs. Atsargiai su saiku 🍴. Grimasos realumo, globalaus kaimo nerimas. Nebijoti. Kartais taip gera tiesiog būt. Žybsi lemputės kad stimuliuotų ir laužytų dėmesį. užgaidos tenkinimo realumas. Leisk būt, nustok norėti.

Voras kambario kampe. Jis laisvas, o tu tinkle savo norų. Paleisti giją, atsiduot tėkmei. Likimas palankus būt ramiai, prieš sistemą nepašokinėsi, gali tik nebijoti jos krumpliaračių ⛭. Pasitarti su vidiniu orakulu kuris užgaidus nes lepintas ilgus metus. Stovėti prie taško, kuris ištaško. Kinta skaičiukai kompiuterio ekrane, aš jų vergas. Kažkam skirta būti vadu, kažkam būt durnu, kažkam padėti kitiems. Lėtumas akimirkos begalinis, muzika spalvoja realumą. Oi kas iš to.

Tamsi nesavuma

Kažko trūksta, skambina girtas Grškvčs piktas, gal užneš knygą kurią prašiau paimti iš Mažvydo. Aš net muziką atjungęs, šią akimirką atrodo viskas beprasmiškai. Noriu tikrumo. Čia turbūt susidėjo visa krūva vis gerto cikladolio su vakarine kava ir arbata, ir iššaukė tą klaikų neramumą ir nejaukumą. Dar žinoma alus. Išsiskleisiu lovą ir bandysiu skaityti Cyber Punk knygą.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Mastodon