Per ilgai miegu

Išsimušiau iš ritmo, per vėlai einu gulti per vėlai keliuosi, niekaip neprisiverčiu pabaigti vienos pradėtos knygos. Kompas turbūt paskutinis man likęs narkotikas. Naršymas internete labai panašus į išprotėjusio balandžio šokį, tai spusteli ten tai kitur, tai atsidarai paskaityti straipsnį, bet palieki jį atverstą ir nubėgi pažiūrėti į facebooką, gal laimėjai ten milijoną tikrų draugų, užmeti akį į Youtube klipą, vėl leki kažkur kur pats nežinai. Aš dar vis stengiuosi sudėti išnaujo torrentus, kad seedintūsi kuo daugiau iš mano beveik 2,5TB informacijos.

Reikia pabusti ir atlikti darbus po vieną nuosekliai, nesiblaškyti kaip išprotėjusiam balandžiui.

Vienas žymus (gal žymiausias) investuotojas palygino darbą su birža su balandžių išlikimu mieste, tai vieni kvailiausių paukščių bet tik jie iš visų paukščiu prisitaikę gyventi mieste, pamatę grūdą jie kerta pamatę pavojų skrenda lauk.

Investavus apie naujuosius metus kai visi rėkė krize bet grūdų bovo papilta kiek nori (visos kainos kritusios) buvo galima susirinkti didžiulius iki 100-120% siekenčius pelnus. Dabar jau sunkiau, bet vistiek įmanoma užsidirbti pinigų iš akcijų. Aš ir toliau rekomenduočiau AMD ir Intel, Google ir Microsoft akcijas, tokie dvigubi paketai atsveriavienas kito riziką.

Trumpai: AMD – dabar užsiima tik procesorių projektavimu, po skvernu laiko Ati su savo super vaizdo kortom (galingus vaizdo procesoriais), turi slaptų kortų į valias. Intel – didžiūlė ir galinga mega koorporacija, turi labai geros architekturos procesorius, bet su vaizdo apdorojimu jai sunkiau.

Microsoft – leis naują operacinę sistemą, pagaliau praktiškai nupirko Yahoo. Tikrai verta investuoti. Google – po skernu laiko daugiausia pasaulyje milijonierių kurie myli savo darbą, gali pati susiprogramuoti naujus kozirius ;]

Šie patarimai yra MENINIO pobūdžio, jie skirti autoriui po kiek laiko patvirtinti (ar paneigti) savo spėjimus. Norint investuoti reikia dirbti savo galva arba kreiptis į autorių tikslesnės analizės. beje ši informacija dėl didžiulio pasaulio greičio bus pasenusi kol aš dar nespėjau paspausti publish (paskelbti).

Sekančiam linke glūdi visa mus supančios sistemos esmė (atsargiai! Mind blowing tiesa slepiasi ten):

http://www.notquitewrong.com/rosscottinc/comics/2009-02-11.gif

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

2 thoughts on “Per ilgai miegu”

Mastodon