Pilnas greitis be vaistų

Nuo ryt einu lieti žvakučių į Caritą, reikia ir atidirbti 50h bausmės probacijos tarnybai ir kažkaip naudingiau leisti laiką nei nardyti po social media. Laukia darbai, neskubūs bet atlikus juos išmokčiau dar naujų dalykų, kas labai svarbu – niekada nenustoti mokytis. Blaivumas jau veža: nebenoriu nei žolės, nei kokso, nei mdma, o kiek laiko buvo prabūta beprotybėje. Kai vartoji visai kitaip sukasi smegenys, žinoma gali būti ir highly functional drugie, bet vis tiek sukasi diena apie tai kaip pavartoti, gauti daugiau ir toliau vartoti, o viskas pasiekiama labai lengvai -Dievas myli ir narkomanus – jiems paduoda norimą. Šiaip šita realybė paduoda norimą, nebent užsiparini ir nenori jungtis prie ateities statybos – kuri nesuvokiama ir klaiki realiai – tuo pačiu labai graži. Paduotas kiekvienam pasaulio valdymo pultas telefonas – tik su juo chebra pradeda rimtai žaisti kokiam kaleime, arba iš nuobodulio hackina.

Kompui atėjo atnaujinimai, bios updeitas, chipseto updeitas, ir kompas nebepersikrauna- problema kaip supratau buvo vienas hdd dėžutėje – bet pajungus po to lyg veikia. Kai kompe 14 diskų, su kai kuriais po 17 metų ciksinčiais visada gali tikėtis problemų, bet kaip visada scenos techniko nuojauta duoda savo: tiksliai numanai kas sugedo. Šeštas jausmas yra – tik jį reikia labiau įdarbinti.

Nebevartoju pagrindinių vaistų, vistiek kventiapinas ne tai kad jau neveikia, o net atrodo trukdo, pasilikau tik vieną tabletę parkopano iš ryto ir kelis kart dienoje depakiną nuotaikom reguliuoti, visada turiu ir benzodiazepinų pagalbą jei jos prireiks. Kylu aukštyn kaip raketa, nuotaika puiki, miegas irgi, alkoholio visiškai nesinori, kas yra labai svarbu metant narkotikus. Jei neatsisakot alko, tai ir narkotikų nemesit, alko priartina viską, ar tai būtų drugs, ar purvina meilė. Pamenu kai nevartodamas nuvažiuoju pas Sv ir ten kekšės tik ir nori kad jas pistum – bet aš negaliu taip ne girtas- man jos atrodo purvinos ir papuvusiais veidais, jei neduodi pasiunta – nori, balezn matki – įdėtas į beveik visas moteris, kaip ir vyram noras nudročinti jei nėra partnerės, tik vyrai tai atlieka greit ir po to jaučiasi purvini – o moterims to jausmo beveik niekada neužtenka, nebent pačios save stabdo ir neleidžia sau patirti orgazmo, bet vis tiek nori kad jas liestum, jei dar mdma tai iš vis nešneku apie visą chemiškai užkurtą nevaldomą meilę, žinoma nekategorizuoju – yra ir visiškai šaltų moterų, aseksualių. Bet ateina moterų valdymo laikas, po truputį, gal galutinai jo ir nesulauksiu (man kiekviena diena yra lyg paskutinė: nieko nekeisčiau joje) žinau kad bet kada galiu galutinai nuplyšti pas dievus velnius ir demonus. Ir aš tuo kitimu džiaugiuos, pagaliau patriarchatą kovodamas keis matriarchatas, kova galima sakyti amžina.

Reikia daugiau kontrolės mano dienai, jau kai kuriuos savo susigalvotus darbus atlieku visada, ar tai būtų nuotrauka į grupę, ar hacker news straipsnių repostai į tris soc tinklus. Ateitis jau čia – bet visiškai kitu variantu nei tikėjosi chebra, koorporacijos kaip ir numatė cyberpunk fantastika valdo, bet aš jų nebebijau, neturiu ką prarasti kasdien gyvendamas paskutinę savo dieną, su tik keliais planais in ateitį – kaip visada labiausiai vilioja kompo atnaujinimo magija.

Čia yra stebuklas kurį pats valdai ir jei pradedi žaisti pagal baltas taisykles, pradeda taisytis viskas, ar tai būtų santykiai šeimoje, ar piniginiai reikalai, ar pati nuotaika ir noras būti. Tik žinau kad tai net metų netrunka, ateis pilkuma, kaip ir žiemą čiups beprotybė – dabar ji atrodo tokia tolima, o realiai visada už kampo, už trupučiuko streso.

Anyway mano nuotraukos:

Naujas dj hell albumas: https://thedjhellexperience.bandcamp.com/album/house-music-box-past-present-no-future

mano bandcamp: https://bandcamp.com/TauAs

 

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Mastodon