Ponas skorpionas ♏

Taip tai aš, ir 83 aš atsiradau čia. Dar vienas kruizas aplink saulę įveiktas.

Ko šiemet išmokau? Nežinau, gal kad win 11 kol kas visiškas bibis, bet kenčiu valit. Dabar atnaujinau vaizdo driverius ir MSI programkę, praskanavau vieną įtartiną lexar ssd diską ir laukiu kada jis vėl nukibs. Dabar kimba be BSOD – tiesiog kabo ir reikia su knopke perkrauti – dar kaip visada bekylant UEFI BIOS nepilnai rodo kai kuriuos diskus pajungtus, kai buvo pakibęs kad nebekilo iš pirmo power cut’o vėl parodė, dabar kai nukibo atjungiau powerį iš jo – palaikiau ir bibis vis tiek du diskai su tuščiu info, vienas 00000, jau atjungiau adatos kažkokį šikarną dėžutį usb, perdėjau įtartiną lexar diską į diskų kopijavimo stotelę, nežinau realiai kame šaknys, gal dabar ilgiau kabos pakilęs, man realiai reikia kad kabotų kol ateis updeitas. Beta ringe jau nesėdžiu, nes supratau kad bendrai vienuolikti tai didelė šikninė skylė ir ten lyst giliau nėra ko.

GPU naujas man nepadės, nes mano CPU nepalaiko to ten naujo feature jų, tai realiai kompą atnaujinti – CPU+GPU ir niekada nežinai kiek motina laikys, žinoma ana x570 – ale geresnė, bet iš jų pigiausia – tik kad MSI dabar pardavime beveik nedaeina MSI motininės geresnės kiek vėpsau į skytech. Kažkada kai savo pirmam AMD pilno šiko kompui paskyriau 5000LT tai dabar būtų pigiau jei litas prie euro vienas prie vieno, bet tiesiog nebeaišku kokią sistemą imti – Intel imti nebent ne super CPU kurie ten karšti iki išprotėjimo (man pačiam visai profilaktiškai reiktų atjungi visą velnio lizdą ir prapūsti dulkes iš CPU GPU PSU ir dar is chipseto su cooleriu. Bet čia reikia kad rankos daeitų, gal tada dings kokios problemos, chui znaet, bet kai kompas sveria tiek kad baisu jį net nešti.

Achuenas gabalas per PBB:

(T) DAVID CARRETTA – vison paralle`le

Realiai revolucijos Jums TV ar Ekranas neparodys, ji vyksta vidui. Šiandien sutikau gn – ėjo į studiją, manęs nežinau ar nepažino ar kaip bet aš žiūrau anas, tai net prisiminė kad šiandien mano šventė, šiaip tai aš bandžiau šventę padaryt namie, pripirkau visko, bet mm sakė -kam? Nupirkau ir bonkę gero džino kurios pats net negeraiu. Dar iš ryto užlėke lgs – atvežė visko ką laiko geriausiu ir dar vokelį su pidisu – tai mane visiškai priveikė, kaip sako rusai žizn udalas parašyta juodais ikrais ant raudonų 🙂 Mezonas vis kelia kainas, aš turiu du jų netus – vienas lėtas pas lg kitas sodo greitesnis, bet dabar visai nebuvau sode šiemet, tai kaip ir jo neišnaudojau ir plius internatas tik 7 mėn per metus ten realiai reikalingesnis…o naują sutartį siūlo už pusę kainos, tai jauč kitą sav teks paskambinti ir ramiai mesti juos per bįbį nes berods dar kainas pakėlė tai kaip ir galiu atsisakyti sutarties vienos, ir pasirašyti iš naujo – jų parkė kad nupirkus juos Bitei jie tapo šikna.

Kas čia dar, kas čia dar? Ai rekomendacija knygai:

https://www.patogupirkti.lt/knyga/karbidas.html

pradėjau skaityti – superinė!!!!

Kas man keista, kad Sorokino Mėlynus lašinius berods bandau klausyti antrą kartą – bet pirmas bandymas buvo visiškai kitoks nei šis, kai eilinį kartą įkėlė vėl juos į litres.ru – pirmą kartą (gal ten kita sorokino knyga buvo, bet neatlaikiau gan greitai, kai aprašinėja seksą tryse pedofilinį tiesiog vardindamas spalvas) brrrr. Dabar šitas konceptualus tekstas man visai skaitosi (klausosi tiksliau).

234.lt/Vladimir_sorokin_goluboe_salo.mp3.zip

padedu čia tiems kurie nori.

Antras afigienas per PBB

(P) ACTIVITY – Earth Angel

Aš irgi noriu klykti kaip jis: I WANNA FUCK AROUND

Torrentai siunčiasi, nicotine+ eina padėkos, sistema sukasi ant paskutinių plaukų ir noriu priminti kad jei bėgi akim tekstu tai vienas iš jų TU!

Jei kam reikia: 15 žieminių padangų, mi bando 3 arba 5 su metaline apyranke, mano nuotraukų paštu, pu-erh žalios blyno, mokos kavinuku, prašom kontaktuojam 🙂 Galiu žinoma ir knygą kokią dovanų 😉
Ai usb laidai usb c pareina akyse net nelankstant :), netyčia nusipirkau usb c to usb c ir žinoma su mano nenaudojamu nešiojamu akumu jis nivalit – dar parėjo algiui pirktas fast charge palaikantis usb krautuvas, žodžiu jau tris daiktus galiu tempti į garantinį 🙂

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Mastodon