Prakeiktas Pelevinas

Sužiūrėjau ir filmą pagal pelevino romaną apie vampyrus tą kur neišleido bet prieš metus nutekino į rutracker – tai filmas palyginti su knyga prastas, ir gan aišku ko jo po karo su ukraina rusijoje neleido rodyt. Knyga daug daugiau duoda veiksmo fantazijai.

Aš pats vis rūkau kaip velnias, koja baigia sugyt, Grškvčs visas su fanarais ar tai nosim sudaužta lindo dirbti, jo mtn irgi kobrinė – gali bet kada paskambinti ir jam duoti tą orderį nelyst į namus dvi savaites. Šlykštus įsakymas-įstatymas. Susitikau šiandien su Krv – tai anas pilstosi degtinaite ir lošia kazino ir skundžiasi kažkokia dermatologija, sakė tepalai brangūs. Degalinėje naktį du indai pildo kažką turbūt kortelei. Po miesta malasi nimfetės ir kažkiek ukrainiečių jaunimo. Mano namo fasadą irgi ukrainiečių komanda daro, daris jie ir santechniką-šildymą. Lietuviai tik prižiūri ir balkonų nugriautų naujas konstrukcijas virina, apvogė kažkas statybas, tai šeštadienį galima sakyt visai nedirbo jie. Nežinau kaip su stogu, bet balandžiams vietos gyvent nebus, o gi balandžiai rusų išvestos vištos atominio karo atveju. Namą šalia irgi renovuos, tik jie namo bendriją įkūrė – turės atstovą, svjn namą irgi renovuos, nors ten ir yra bendrija, ten bredas ta renovacija gan didelis realiai. Pas mus balkonai bus maži ir fckng įstiklinti…

Aš vėl arbatinuosi, bent fainai tam youtubčiko filme apie plvn atskleista arbatytės esmė-neesmė. Dabar užpilta – žalia, dvi juodos antrą kartą, ir stone tea kiniška tangerine žaliam. Cigaretę metu į peleninę kitam kartui. Rks nenori kaip visada šnekėt neturi pinigų bet turi, šlykščiausia kaip pagauni žmogų meluojant ir nuolat, bet kaip sako draugas tam ir draugas kad jo neteist.

Nauja pelė gera bet du ratukai truputį per šikarna kaip ir pilnas rgb apšvietimas besikeičiantis. Kompas kartais keistai lūžta, dingsta tinklas jei atjungi switchą, nukimba į memory dumpą. Muzikos pakų nebėra ir TL trackerį, Alpha irgi mirinėjantis, Linkomanija jau žopua, net geimų nebeįdeda, torrent.lt atrodo net gyvesnis su savo tonom pornuchos…Kurios ir taip matyta tokios kad neina atmatyt. Artėja vasara, mm nori kad sode pratampyčiau akmenis. Koja kaip ir norma tam. Vis primena pasikeist rūbus kaip einu į lauką, nerūkyt negert ir nerodyt niekam kojos, nes žmonės realiai šugaitsa nuo jos, seniau dar atrodė kaip automato serija suvarpyta, dabar atrodo kaip končino narkūšos.

Aš tik pamenu pasikvėpinti einant laukan. Vis purškiu tuos kvepalus kurie mažiausiai patinka ir jų galima sakyt nemažėja.

Užsakytas naujas tel, ne 5G bet paprastesnis pigesnis POCO bet su pažadu atnaujinamo softo į kitokį kažkada. Senas bus parduotas jauč už 80-70 nes jam dar du metai pratestos garantijos, jau neina jo naudot nes nukimba karts nuo karto. Naujas 225, garantijos neina prasitęst skyteche ir apsidraust kas kaip ir gerai. Nes seną draudžiau brangiai ir šnipštas – neprisireikė jos.

Pas mčtkn buvo dvi seselės iš psich, ilgas pusmečio gal net dar ilgesnis procesas pasiimti jos globą ir kažkur patraukti kažkuriam laikui kad sukeisti kambarius. Bijo ir nekenčia ji tik savo dkrs, iš manęs atviru tekstu tyčiojasi. Nu jau tokie tie demensiniai nuo benzodiazepinų seniai. Prakeiktas realiai vaistas ir xanaxas ir halcionas ir tuo labiau lorafenčikas net nešnekant apie mistinį klonazepamą.

Visa ko esmė kad esmė atsiveria laiko smaigalyje – ir keista kad kažkas gimsta negyvas, kažkas ir iki to nedaeina, kažkas nukrenta nuo palangės, pas kažką žaislai prikalti prie sienos, kažkas nemato, kažkas negirdi, kažkas nemato ir negirdi kartu. O yra tie kurie liūdi dėl gėrio, aš vienas tų pilkųjų liūdi dėl gėrio bet žinai kad jis utopija, tokia kaip CCCR….

Kiek daug, kaip akina begalybė pasirinkimo, supratimo, jausmų, patirčių, čia Alan Watts gerai šnektelėjęs yra, bet čia ir DMT snapą kiša ir jo grimasos per Roganą. Matrica politinė ir kairė dešnė ir aukštyn žemyn ir dar trečias matmuo pilnai ir fucking ketvirtas laikas jei galim taip susitarti. Daug kas pamiršta tą nenuneigiamą, šuorais einantį, kilpas darantį, pasimirštantį kintantį raibuliuojantį ne laikrodžiais skaičiuojamą matmenį. Laikrodis tik patogumui, patogumui tų kitų. Tinginystė kaip siekiamybė, bet kažkas gauna tik kažkiek pabūt ir vėl atgal į baudžiamąją psichiatriją. Klaiku, bet žinai jei nebūtų klaiku nebūtų ir įdomu. Kartais malonu kad nedaug akių bėga šitais tekstais ir jie reta kalba. Kartais gera kad kažkur išprotėjęs zuikis lenino galva. Man mama tik šiandien priminė kad Leninas slapyvardis, nu pizdec koks aš prastas komunistas. O žižeko nauja knyga laukia merkia akį. O reikia valios ją suvalgyti, kaip ir tą Snt jau atiduotam CyberPunko almanachui, bet knygos ir ekranai turi nenusakomą galią keisti ir gliučihaliucinuoti realumą, man gailą onlininės kartos ir vis labiau tolstamo išprotėjimo galimybės. Jooo dūmelis marijono, psichuškės duris drrrr, kažkiek kristės ar meta- ir pizda – vieniem, kitiems kaifuks ir niekas neužjaus. Pūna pasaulėnas gražiai ir nebūtų musių nebūtų ir vorų. Pamenu kaip tada nešė iš vieno v5 pastato į kitą, gliučila taip kad klaiku ir guliu ant asfalto ir prieš akis pats mažiausias voriukas kokį mačiau, su tinklu tarp asfalto akmenukų, laksto ir bando man kažką pasakyt. Pikta kad jau ir LT išdurinėja LT, pilnas kaleiminis crypto gay intergalactic techno bachanalijus, let it be let it be, whispering words of wisdom let it BE.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

4 thoughts on “Prakeiktas Pelevinas”

Mastodon