Pridėti dar vieną dieną

Dienos slenka ramiai. Aš bandantis pagauti gerumą. Ar šiandien gera diena? Atrodo visiškai nieko nenuveikiau, tik susisiunčiau naujus muzikinius torrentus, kažkiek paskaičiau knygos, pabaigiau klausyti kitą knygą ir arbatinuos per atlydį.

Jau norisi kažkur nueiti pas draugus, bet niekaip nesutampa galimybės. Gera būti blaiviu, nors vis norisi alaus ir kažkiek palinksminti savo būvį. Gerai kad narkotikai toli nuo suvokimo ir noro, injekcija cisordinolio – būtina. Kažkaip pastaruoju metu labai atsargiai žiūriu į šio vaisto retinimą, kai daugiau nieko nevartoju iš vaistų, jis nori nenori būtinas. Ne tiek daug ir laiko liko iki apsilankymo pas psichiatrę, gal pagaliau leidimas teisėm.

Naktim ir dienom snausdamas labai daug ir intensyviai sapnuojų visokių keistumų ir vyksmo. Kartais net atsikeliu išmuštas iš vėžių keistų vizijų sapnuose. Sukasi muzika 🎶

https://electricshapes.bandcamp.com/album/unreleased-territory-vol-3

prieš tai sukosi

https://shirkhanofficial.bandcamp.com/album/shir-khan-presents-exploited-club-trax-vol-7

Aplinka atrodo svetinga ir jauki, nėra nutolimo nuo vyksmo. Viskas Čia ir Arti. Noras būti pilnai, kvėpuoti giliai. Tikintis, kad viskas sukasi. Tikrai taip – sukasi, atrodo link keistumo. Kasdien tas pats kambarys, tas pats kompiuteris 💻 tik muzika dažniausiai vis kita. Daugiau skaitau ir klausau knygų pastaruoju metu, kas tikrai džiugina. Leistis kitokion suvokimo kelionėn.

Dega smilkalas 🎇 skani arbata 🍵 atrodo nieko nereikia kad jaustis pilnai. Vis pasuku soc medijos srautą – kaip visada jis beveik tuščias ir neįdomus. Einamieji bajeriai, memai dėl paspaudimų. Kažkaip keistai pasąmoningai noriu kažkokios mistinės geresnės garso aparatūros, nors ir taip turimi MicroLab atidirba pilnai ir nežinau ką dar galima būtų pagerinti, nebent didesni dinamikai duotų gilesnį garsą, bet kambaryje nėra vietos tam. Sode ir taip turiu didesnius. Kaip laukiu pavasario, kada vėl galėsiu sau sode kontroliuoti antrą aukštą ir dar pasikapstyti darže. Laukti, laukti, laukti.

Ar bus gerai? Ar nešaus jausena į psichotinę ir darysis baisu 😨? Dabar puiku, bet niekaip negali garantuoti, kad taip bus ir toliau 🔛 Leisti sau būti ramiai, netampant savo jausenos už ūsų. Atsargiai tipenti per dienas leidžiant sau mažus malonumus ir stebint nuotaikos rodyklę, kad nešautų per daug aukštai. Keista kai supranti kad gali būti per gerai, ir tas per gerai labai greitai gali virsti į siaubingai. Tam ir vaistai, kad nušlifuotų jautimąsi ir neleistų per daug pykuoti

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Mastodon