Prirašytas penktadienis

Buvau čia prirašęs krūvą per kelias savaites, bet kažkaip atrodo tai neaktualu. Mčt visiškai varo iš proto savo demencija ir nuolatiniu skundimuisi kad skauda galvą ir duok citramono, jei duodi tabletę nuo skausmo po 15 min jau pamiršusi apie ją vėl prašo, klaikiai išveda iš pusiausvyros tas nuolatinis skundimąsis ir prašymas.

Aš pats laikausi tikriausiai tik xanaxo pagalba, be jo nerimas beveik nepakeliamas. Bėgančios dienos atrodo neatneša nieko naujo, vakarais klausau HOR miksų, atrodo neberandu naujos tikrai geros muzikos, visa tokia kaip ir gera, bet ne per daug.

Zamiatino MES

Suklausiau rusišką įgarsinimą, tikrai labai gera knyga, net nesitiki kad rašyta taip senai – smarki rekomendacija.

Kasdieninis alus

reiktų atjunkti nuo šito prasto pripratimo kasdien insipilti į vidinę sistemą alaus, be jo neramu, blogai kai nerimą pradedi vaišinti dar ir alkoholiu. Šiandien tik vienas butelys, bet norisi nuolat iki tol kol prigeri tiek kad eini gultis. Su cigaretėm buvau visai užrišęs, bet vėl norisi gabaliukus mažus per pypkutę patraukt, bendrai kažkiek piktas ant savęs dėl valios trūkumo gyventi teisingiau.

Kaip visada kas dvi savaites susileidžiu cisordinolio, jis tikriausiai irgi palaiko dar įmanomos būsenos ir taip keistai veikiančią mano psichiką.

Džiaugiuosi kad nebeturiu ir nesuku nei FB nei TW nei insta, bet mastodon suku kaip išprotėjęs, bendrai prie kompo kaip koks prakeiktas narkomanas tūnau, vis ieškau skaitinėju šniukštinėju. Norėtųsi daugiau laiko skirti knygom 📚. Šiaip realiai esu piktas ant savęs dėl beveik pataloginio neveiksnumo, turiu nueiti ir pasiimti kelis pankų albumus, psichiatrei nunešti vaistų dėžutes, iškeisti mms litus į eurus, paimti naują kortelę interneto nes lgmnts pametė su visu modemu mano vardu imtą mezoną.

Atsigauti, pasipurtyt ir būt džiugesniu, laukti kažko svarbaus. Noras būti kaip ir gajus, bet tiek pjauna nerimas dienom kad nors kauk, o prie xanaxo priprasti visiškai nenoriu…

Leisti sau būti

Pas lgmnt čia kelis kartus blatną suktinę su šalūške parūkiau, veikė vos vos, neblogybiškai, bet kiek suprantu po to išbalansuoja nuotaikas ir jutimusis. Kaip žinia gyventi gerai gali leisti tik sau pats, atrodo nieko netrūksta, tik reikia įvertinti kiek daug turiu ir tuo džiaugtis.

Buvo atjungę nuo soulseeko paieškos tinklo kažkokia vietinė administratorė, ale už tai kad dalinausi Bryan Adams muzikute, man net keista buvo kad piratų tinklo prižiūrėtoja baudžia už dalinimąsi, žinoma ten yra bendrai grupių kurių paieška neieško, tai savaitę su kapeikom niekas iš muni muzikutės nesisiuntė. Dabar vėl įjungė paiešką ir krūva norėtojų siurbia informaciją.

Trys raketinio tabletės pakelia jutimąsi į tikrai aukštesnį nei paprastasis. Viskas apšlifuota xanaxu kad jaustis gerai ir su krūva kofeino.

Noras nakties

Atrodo gyvenimas lekia nenusakomu greičiu, norisi išplėšti iš jo gabaliuką ir apsidairius atidžiai apžiūrėti. Mano mažoji kamurkė, groja senas DNB aš keistai norintis kuo ilgiau nemiegoti. Atrodo nemiga išvaikys nerimus ir atstatys į vietą, ir taip tikrai gali būti nes ne kartą bandyta. Vis galvoje sukasi seni draugai, nutrūkę su jais ryšiai, kažkokia keista nostalgija laikams kurie jau net prisiminimuose beveik voratinkliuose netikrumo. Pasitikėjimas realumu dabar tvirtas, kartais būna visai nuplaukęs ir po to prisimeni įvykius kurie atrodo praktiškai magiški ir nepaaiškinami. Tikslumas šūvio tavo minties į naktį.

Dar viena diena

Indai išplauti, namai kvėpinami smilkstančia mira, kala dnb ir aš lėtai maigau klavišus dėliodamas savo būvį į kažkokias sąvokas. Kaip visada iš ryto nenorėjau keltis, vakar užmigau tik link 0200. Kaip bebūtų keista šiandien nenoriu alaus ir jaučiuosi pakankamai guviai teisingas. Kelios raketinio, 1/4 xnx dėl visa ko ir nuostabus būvis teisingoje trajektorijoje į pavasarį. Kartais atrodo net keista kad nėra kam padėkoti už tokią dovaną kaip ši diena. Leistis sau būt ramiai ir teisingai, nebijoti savo pačio jausenų visokių. Kasdieninis paprastumas žavi savo galimybe tinklo pagalba dalyvauti. Karūnos niekas neuždės, bet žinai kad veiki realybę ir daug kam padedi. Kaslink visiško tikrumo esama akimirka kaip absoliučiai pilna – jis yra ir džiugina.

Prasipūsti kompiuterį nuo dulkių, reikia bet vis neprisiruošiu. Suskaityti storąją “Kaput”, persidėlioti archyvus viduje kompiuterio, daugiau vaikščioti ir pagaudyt kadrų su fotoaparatu 📸

Galvos ramumas džiugina šiandien, nieko nesinori per daug ir be reikalo, nei rūkyt, nei piltis alaus, nei važiuoti į svečius. Paskambinau Grl – gal kitą savaitę susibėgsim. Skambino Vltrs, ir papliurpėm. Amžinas noras būt. Suvokimai kurie ateina per paranoją keisti bet ir mokantys, psichozė kaip aiškintojas tau sistemos begalybiškumo, einamos temos kurios keistai iššoka srautuose informacijos.

Youtube

Permetu akimis prenumeruojamus kanalus, čia ir Vy ir Al-v ir daug daug kitų, dabar žiūrint į youtubą puola kažkokia nostalgija prarastos praeitis, kažko kas galėjo būt. Youtube music liepiau groti discovery miksą, pažiūrėsim gal koks deimančiukas įkris.

Juoda arbata 🍵

Mano tinklas mezgamas paprastumu. Norisi įduoti fakelą į rankas visiems, kad nebijot. Nebijot būt atskirtu nuo pasaulio. Patikėti amžinybe sunku, bet dabar ir vartausi joje. Norėdamas būti, jausdamas entropijos nagus įsmeigtus į visą kas aplink. Tikėti saule ir mėnuliu, nebegeisti prisilietimo, noras paprastas, diena išskirtinė, aš tiesioginis, laikas marmeladinis.

Suteka jausmai į kriauklę ir naktį išsibarsto. Tikėti realumo pasakojama istoriją ir ją sau galvoje apžaisti į patogiąją pusę.

Pasileidau žaidimų

Labai senai buvau nežaidęs, bet vat su mano AMD 6800 puikiai eina ir Red Dead Redemption 2 (net 120FPS ant 4k ultra) ir Warhammer – anas visai kabliuoja, faina pavaldyti mūšius pakariaut pasivystyt. Tikrai laikas lekia žaidžiant, pist ir valandos nėra pist ir dviejų, ir atsigauni nuo nerimo, gera priemonė man kaip nuolat nerimąstingam.


Raketinė nemiga

Nemiegojau dvi paras, tam padėjo raketinio tabletės, kava arbata ir žaidimai. Užmigau tik sekmadienį link 2400, išmigau lyg gerai – tik pačiam ryte kažkoks keistas buvau. Kaip visada labai padėjo nemiga – atstatė savijautą, sunormalizavo nuotaiką, bendrai džiugovingai padėjo atsigauti iš sunkaus periodo,

Kompas pilnai prapūstas nuo dulkių, jau filtruose priekiniam ir apatiniam buvo visa danga stora dulkių, gerai kad pagaliau prisiverčiau prasiurbti pravalyt.

Tikiuosi ir Jūsų dienos eina gerai, bandysiu kažką išprievartauti iš dienos gero 🙂

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Mastodon