Priverstinė atostoga

Kai nepasidarai sau atostogų, realybė jas suorganizuoja klaikokas. Užsivedžiau, laksčiau, skubėjau, leidausi cisordinolį, geriau ir kažkiek olanzapino ir vis tiek teko aplankyti jau ir respublikinę psichiatrinę naujojoje Vilnioje. 20 dienų ten prabėgo kaip akimirka, griežčiau nei vasaros 5, arbata kava tik du kartus per dieną ir neoficiali šeštą valandą ryto. Dar kojos trauma atsinaujino, vėl berods pūna kaulas -poliomelitas, nuo 21 metų ji tai būdavo apsitraukusi oda, tai mažas šašiukas, dabar prieš patenkant pas psichiatrus ir šlubavau ir didelis šašas užsidėjo, vakar išsimaudęs spusteliu šašą ir bėga pūliai dvokiantys – šūdas, ryt pas naują šeimos daktarę pirmą kart, žiūrėsim kaip bus, tikriausiai siuntimas pas chirurgus mėsininkus į greitosios pagalbos lazdynuose. Kažkada buvo išpjautas milžiniškas gabalas kaulo, užaugo naujas, bet liko labai didelis įdubimas, bet niekada ta vieta nebuvo visiškai sveika, tikriausiai todėl kad nepersodinta ant viršaus oda.

Prasidėjo viskas nuo keisto greičio, jau jutau kad blogai, bandžiau išvaikščioti ir kelionė mane nunešė į visišką psichozę, namie laksčiau beveik nuogas, sulaužiau brolio tel, išjungiau elektrą ir vis tiek policajus užlaužė rankas ir pristatė į n. vilnią. Pirmą kart su policijos palyda – šlykštu, būčiau žinojęs kad taip bus, būčiau atsigulęs pats diena anksčiau, kad tik neįsivelti į konfliktą su šeima. Bet ilgas, ištęstas pavasaris pridarė savo – gerai kad leidausi cisordinolį – buvo lengviau atsigauti. Naujos Vilnios kontingentas visai kitoks, daug alkoholikų, greitai žmonės ateina, greit išeina. Dabar irgi kažkoks aš keistas, reikia dar gerti vaistus, bet pikčiausia kad nerūkiau nei žolės, netraukiau miltelių, nevalgiau mdma tablečių, negėriau net alaus ir vis tiek šizofrenija smarkiai priminė apie save.

Padariau kažkiek kadrų ten, nors oficialiai ten negalima fotografuoti:

Po 20 dienų gerto olanzapino po 15mg per parą jaučiuosi užspaustas ir neramus. Namie dingo usb raktukas Yubico kuris būtinas norint atrakinti mano slaptažodžių skrynelę, tai pat nerandu ir usb 3 kortelių skaitytuvo ir dviejų kristalų akmenukų kuriuos nešiodavausi. Jausmas tikrai sunkus, sunkiai kvėpuoju, pulsas pakilęs, reiktų dėl kojos mesti rūkyti, kol kas rūkau daug mažiau, gera proga visai mesti, nes rūkant daug sunkiau gyja žaizdos, esu du kart metęs rūkyti kai buvo lūžusi koja, dabar irgi metas.

Tas užspaustas vaistų nerimas tikrai šlykštus 🤢 nejauku, neramu, bet tuo pačiu ir sunku būti, nedžiugina namai ir laisvė kaip seniau. Reikia jaučiu smarkiai sumažinti olanzapino, iki 5mg per parą. Nepirkau jau energetinių, paskaičiau gerą straipsnį kaip mes valgom tikrai per daug ir daugelis produktų tikrai apgaulingi savo kalorijų skaičiumi. Reiktų tikrai mestelt svorį iki bent 100kg, N.Vilnioje iš viso skyriaus svėriau daugiausia, svoris kažkiek nukrito, šiandien jau daugiau laisvėje prasivaikščiojau, buvau nusikirpti gaurų ant galvos, tikrai gerai apkirpo už 10€, nupirkau parduotuvėje ko norėjau, mama vakare pavalgydino nuostabiu troškinuku 🥘.

Labai keistas tripas buvo, diktuojant pažįstamam iš Rokiškio psichiatrinės tryniausi po miestą laukdamas kol atidarys rikio hobby shopą nupirkti jam kortų, toks keistas jausmas kaip iš pelevino paskutinio romano, tau į ausis diktuoja kur eiti ir pasakoja ką ten veikdavo, vienoje vietoje radau nuo Kotrynos bažnyčios nukritusį baltą prarabo šalmą, turėjau tik mažą tašytę, tai užsidėjau ant galvos ir vaikščiojau jau su juo, kažkaip keistai jausdamas kad tas šalmas lyg stiprina mane, lyg parodo kitiems kad aš kitoks. Kas keisčiausia, kad šį kartą nebuvo nemigos, miegojau puikiai, bet vis tiek išdurau – dabar koktu prisiminti savo debilizmą, tikriausiai brolis pykdamas už tel ir paslėpė ir usb kortelių skaitytuvą ir usb raktuką. Ryt organizuosiu kardinalę savo kambario tvarką, gal kur užkišau juos – tikrai faina būtų rasti – nes be to raktuko paswordų skrynelė realiai neatrakinama…

Reikia išsiplauti langą, išsisiurbti, kompą nuo dulkių išvaduoti, peržiūrėti perdėlioti kompo laidų pirichodų ir kitas dėžes, išsivalyti pirmą kart savo klaviatūrą pilnai. Užsiimti paprasta ir raminančia veikla, pamažinti soc tinklų beprasmį sukimą, vėl skirti laiko knygom, reiktų ir dar vieną knygų lentyną pasikabinti.

Atlėks lgs trumpam, jam atiduosiu keturis pokus tabakėlio, popieriukų ir filtriukų – mažiau bus pagundos rūkyti. Senai norėjau mesti ir pagaliau realus to reikalingumas.

Kai kominis sėdėjau prie kompo pribūriau fainų dalykų – desktop FB messengeris pradėjo rodyti kada kas buvo prisijungę ir ar aktyvūs, nors aš lyg ir savo statusu nesidalinu, liūdna nata gan pasišnekėjau su Vy – kažkoks tikrai keistas depresiškumas sklinda iš vartojančių ir negalinčių sustoti. Gaila ir gls – bet viso pasaulio neprigailėsi – kiekvieno kelias ir pamokos unikalios. N. Vilnioje supratau kad dalintis beprasmiška, kai užsisakydavau maisto iš rimi visi kaip vanagai supuldavo, paskolinau vienam čiūvui ausines, tai ar į šlapią ausį kišo ar ji šiaip nešvari buvo ir užkišo vieną pusę – po kiek laiko pradžiūvo ir atsigavo – bet ten supranti tikrai kad geriau nerūkyti – visi ten nuolat neršia cizų, trešiasi nors ir savo turi. Pradžioje buvo du kaleiminiai, tai mane vienas jaunas dalbajobas šizikas apšaukė krisa, jie tuoj puolė muni, bet lgs atvežė arbatos pigios du pakus – bandė darytis čefyrą, kaip jie vadina buchala bet tos pigiausios arbatžolės tikriausiai bendrai jau nuvirtos ir gavosi bibis, tada aš užsakiau brangiausios juodos Impra – ir pasidarėm puikų čefyrčiką, pamokė mane kad dėti daug tikrai nereikia – užtenka padengti dugną arbatžolėm dviem sluoksniais ir gaunasi puiki, burną sutraukianti buchala.

Būdamas ten pagaliau perklausiau Pelevino apsakymus skaitomus jo paties – tikrai juoda siurelistinė ten tema. Dar klausiau Dovlatovo Zona irgi juodas romanas. Išmokau daug daugiau su mob, pagaliau gi Tele2 įjungė 4g pokalbius, tai ir kalbėtis gali ir naršyti internate. Išnaudojau beveik visą internato resursą 10GB tai teko antroje ežio kortelėje užsisakyti 6GB ir kaip bebūtų durna, jei kalbi su tele2 antrame slote indėta kortele, pirmo sloto internatas neveikia, lyg ir yra duol 4G mano poco x3 telefe, dabar perdėjau korteles pažiūrėsiu ar taip veiks.

Noriu apsitvarkyti savo piratavimo stotį, sumažinti virš 3000 sharinamų torrentų, perdėlioti juos kad būtų mažiau gilumo folderių, nes žinau kad Nicotine klientas bendrą ilgį neilgiau 260 simbolių gali sharinti. Šlykšti veikla bus kiloti į folderius pagal stilių, bet būtina.

Parsiradus namo injungiu Win 11 beta slow ring savo ir žiūriu updeitas naujos versijos preview – install eina eina ilgai, persikraudinėja tada ir ant galo death screenas ir rewind atgal – paskaitau pagal kodą internate kas, kaip visada ta pati bybienė, bet čiuikė sako kad reikia atnaujinti AMD vaizdo driverius, atnaujinu, leidžiu dar kartą tą updeitą ir vuolia – viskas sueina.

Vat pasėdėjau su lg kieme ir kažkaip ramiau iš karto, jauti kad yra palaikymas, bendrai per 20 dienų mane tik jis du kart aplankė ir atnešė tabakėlio – mm kaip ir žadėjo senai į naują vilnią nesitrenkė. Susiradau naujų pažįstamų, prisižvengiau kartais iki pilvo skausmo, išklausiau įdomių istorijų, nugalėjau šachmatų AI trečio lygio vienam saite, ždž prisijaukinau pakankamai vietą, tikiuosi kad rudenį stogo neplėš.

Tai tiek mano dienoraščio.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Mastodon