Puiku, net neramu

Nuo paaštrėjimo pradžios kamuoja toks keistas, piktas dežavu, kad viskas, kas vyksta jau buvo nutikę. Veju jį lauk, bet kabinasi nors tu ką.
Atsinaujinau pc – seno motininė numirė, parduosiu ram ir cpu už 180€, nauji pagrindiniai viduriai kainavo 500 (šiandien pasirodė, kad mb nemirė, tiesiog aš užsipisau ją prikėlinėti ir neištraukiau visų papildomų plokščių, ir [!!!] baterija kažkokiu mistiniu būdu buvo įdėta atvirkščiai, pas draugą viskas puikiai veikia :).
Skytech.lt yra super parduotuvė, tą pačią dieną gavau cpu ir mb, kitą ram. Surinkinėjau ilgai, nes vis kokių lepsusų išlysdavo, bet pagaliau dalinimosi stotis paleista, dar nepilnai, bet niekur ir neskubu. Ir padariau labai daug klaidų, pamiršau kelis katalogus nukopijuoti, kelias db. Dabar ir perkroviau kompą neišjungęs soulseeko tai viskas ką padariau jame dingo.

Jaučiuosi amfakokaininis – pilnas energijos, mažai miegu, mano planas kažkada, nenusileisti iš aštrios būsenos, pilnai vyksta. Projektų galvoje krūva – reikia sėst daryt.

Matau visišką išpindėjimą aplink, kaip tame apsakyme apie ateivių civilizaciją “šventė” kuri priartėjusi prie planetos jos gyventojams duoda visko, ko užsigeidžia širdis 🙂 Liejasi gausybės ragas, kažkoks noras yra nulaužt šitą sistemą. Sako gi: sunkūs laikai gimdo stiprius žmones, stiprūs žmonės gimdo lengvus laikus, lengvi laikai gimdo silpnus žmones, silpni žmonės gimdo sunkius laikus.
Iqsai, belaidės ausinės kurios gyvos bus kelis metus, naujos mašinos kurios irgi nevažiuos nei 100000 be rimto remonto (draugas dirba su naujais ir apynaujais BMW – tai remontas jų labai nemažai atsieina ir yra daug dažnesnis nei senų) ja ja atsiranda hibridai ir elektrinės, bet ir jų batarėjos nelaiko tikriausiai 100k. Prie šiukšlių konteinerių vis randu gėrio: nenaudotų drobinių maišų, net visą kaljaną ir t.t Šiukšlių dėžėse matau priduodamus butelius ir skardines.

Šią naktį jau miegojau puikiai, virš 10 valandų, nors ir negėriau olanzapino. Dabar gersiu jį rečiau, nes norisi išlaikyti energingą būseną, mėnesį mane saugos cisordinolis, nuotaikas reguliuosiu depakinu, vakare dar melatonino 3mg iš ryto parkopano viena tabletė pakelt tonusą su arbata ir vaistai mušt pulsą, kurie berods ir trina kažkiek trauminius prisiminimus.

Vėl puola supratimas visų įrankių teikiamos galios pakeisti sistemą, laukia knygos, skaitomos ir klausomos. Pagaliau ir beveik apsisprendęs ieškotis darbo, norisi kažkaip prisidėt prie mirties sistemos už konvertuojamą resursą.

Šį kartą kelias link alko ir narko atsisakymo buvo inicijuotas magiškų grybukų tripo (gero) kuris gan greit privedė prie būsenos paaštrėjimo. Priešpsichozinė būsena, įveikta be ligoninės pagalbos, labai užkrauna noru keistis ir daryt. Ligoninėje jinai ir numiršta, būsenai pasikeitus į poxuiškumą ir beveik depresiją, žinoma nuo tų pačių vaistų kurie ir padėjo ją sukontroliuoti.

Beveik neliko baimės, bet ir bebaimiškumas dar proto ribose, vis džiaugiuosi tuo balandišku pirmuoju žingsniu nuo šaligatvio dar neužsidegus žaliai. Atvažiuoja Hacker į LT – klubas Kablys, tikriausiai būsiu ten, kol kas bilietai po 5€ https://tickets.paysera.com/lt/event/in-gloom-the-hacker
PBB vis džiugina demo teipais, senai negirdėtais perlais ir iš vis negirdėta muzika.

Version 0.1 – hacker buvau, liūdni prisiminimai, kaip ir šitas skrydis kokaininis, gerai kad praeity, dabar svarbiausia ši diena, nugyventi dorai, nors ir esu mankurtas.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Mastodon