Ramybė

Kartu su rudeniu pas mane atkeliavo ramybė, jokio skubėjimo, jokių skubių darbų, netgi svajonių neliko (nes gyvenu vienoje iš jų). Ramus kitimas, jaučiu kaip grįžta bereikalingai iššvaistyta energija, gaila kad Zalasta mano procesorių nuolat laiko energijos taupymo rėžime. Mažiau kalbu, mažiau galvoju, daugiau tikiu, neprisimenu ką sapnuoju, gerai miegu, nebijau svetimų, žodžiu jaučiuosi puikiai ir bukai tuščiai. Kaip vaistas zalasta tikrai galingas cheminis preparatas (bombikė kuri uždirba: „Sales of Zyprexa in 2008 were $2.2B in the US alone, and $4.7B in total), staigiu judesiu sumažinanti dažnį ir neleidžiantis per daug susijaudinti. Bet jau greitai aš jo visai nevartosiu, tada bus sunkiausias periodas. Susigyventi su pilnu savo dažniu, su visu greičiu. Legalus narkotikas, kad mažiau skaudėtų, mažiau galvotum, geriau jaustumeisi ir vienu žodžiu sakant nesiparintum. Tokie legalūs narkotikai labai svarbūs palaikyti status q, nekintančią padėtį. Jie pravartūs tiems kurie valdo, lyg dūmai bitėms, tai minios raminimo prietaisai. Man juos kompensuoja valstybė, kad būčiau ramus, daug nešuminčiau, nerašyčiau, nešnekėčiau su nepažįstamais gatvėje ir galvočiau kad rojus čia, jau ir dabar. Aš asmeniškai esu greičio ir aštrumo mėgėjas, jai ne mama, tai jau nevartočiau šių smegenų slopintuvų. Vienintelis jų skirtumas nuo narkotikų: nėra staigaus smūgio, viskas ateina lėtai. Lėta bauda. Kaip pagalvoji kiek vakarų pasaulio žmonių yra pasodinti ant panašios chemijos darosi šiurpu. Sudėjus visas glušinimo priemones praktiškai nelieka aktyvių žmonių, nėra iš kur sukurti kritinės masės. Vieni gana dažnai atsipalaiduoja išgerdami, kiti pavartoja įvairių nelegalių substancijų iš kurių kai kurios tikrai greitai ir staigiai žlugdo (amfetaminas) kitos lėtai užliūliuoja (žolė), tuštėja prie TV ekranų, akropolio kasų. Tas aktyvus ir kartais per daug greitas ir aštrus jaunimas kuris galėtų padaryti postūmį į gerąją pusę dažnai save sudegina per greitai, o jai bando atsitiesti papuola į ašarų pakalnę vadinama šiuolaikinis vakarų melo pasaulis pagardintas masinio melavimo priemonėmis, tuštumo, pinigais virš visko, gamtos niokojimu, likusio pasaulio engimu ir durnais atsakymais į elementarius klausimus. Tie kas galvoja per daug nestandartiškai, per daug klausinėja, nuliūsta dėl žiaurios tiesos, rizikuoja sudegti arba net nesudegus patekti į vadinamų „psichiatrų“ rankas. Tikrai nenoriu pasakyti kad jie visi šarlatanai ir nemokšos ir nereikalingi. Jie labai reikalingi! Tam kad paskirtų tau legalių narkotikų, kada tau bus px ir bybis stovės tik nuo žiaurios pornuškės. Jie tam kad tave padarytų ne tokiu jautriu nesąmonei kuri vyksta aplinkui, jie tam, kad tu pradėtum bijoti žmonių, pradėtum kaltinti juos dėl savo nesėkmių. Jie tam kad tu sužlugtum ir visam gyvenimui liktum robotas kuris laikosi daugumos nuomonės ir dirba paprastą darbą. Jų biznis legalūs narkotikai.

Aš toks nebūsiu, aš stiprus, galiu atsisakyti vaistų ir narkotikų (ir jų paišomo pasaulio). Aš buvau per tą pragarą jau du kartus ir žinau kuo kvepia per ilgas vaistų gėrimas. Kai pirmą kartą mečiau gerti krūvą man išrašytų antidepresantų ir raminamųjų buvo sunku kaip pragare, aš verkdavau eidamas gatve, visas nuotaikų ciklas sužlugo ir liko tik juoda juoda spalva. Dabar aš nutrauksiu juos po truputį, užsikrovęs geros energijos iš aplinkui esančių žmonių kurie dažniausiai yra nuostabūs ir GERI. Nekreipsiu dėmesio į blogas naujienas kurias bando pumpuoti nesustabdomu srautu (pedofilai!!!) kad tu bijotum savęs ir savo artimo. Kai esi blaivus – be žiniasklaidos, be vaistų, be alkoholio, nikotino gali pasiekti praktiškai bet ką. Aš tikiu kad aš pasieksiu, žinau kad man reikės lysti į juodą purvą ir niekada nenustoti šypsotis ir tikėti jumis ir savimi. Pasaulis nuostabus ir nereikia kitiems leisti jo juodinti, linksminti, gražinti, greitinti, lėtinti, gerinti ar kitaip iškraipyti. Reikia matyti tikras sodrias spalvas, jausti tikrus kvapus ir tikrus skonius ir tik tada daryti keitimo sprendimus, teisimo veiksmus, dėliojimo į keturis stalčiukus (čia geruoju variantu) arba du (geras –  blogas) veiksmus. Jokiu būdu nepasiduoti, blaivėti ir galvoti, tikėti ir medituoti. Gerbti visus. Tada pasaulis pats atneš jums vaisius, ir saldžius ir rūgščius bet vaisius.

Aš taip norėčiau grįžti į tą dieną kada sulūžau. Susitikti su tavim ir išgirsti porą žodžių. Aš galiu pasiekti savo svajonę. Dabar norėčiau tik arbatos su tavimi.

Leave a comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Komentarų tikrinimas įjungtas. Po kiek laiko jūsų komentarai bus apublikuoti.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

4 thoughts on “Ramybė”