Realybės smūgis

Skambinu Dl – pakelia mama sakau tai jau jis psichiatrinėje – sako taip, vakar mane mušė ir už plaukų tampė, sakau nelaukit rašykit pareiškimą dėl smurto artimoje aplinkoje ir jis arba į kaleimą arba į rokiškį metams kaip minimum, plius iš rokiškio be jūsų leidimo negali parsirast. Dar jis man skolingas 45€, sakė ir mikro kreditų prisiėmęs, ir ją terorizavo dėl pinigų ir gėrimo, man sakė kad jau mėn ar du paleistas, mama sakė dvi savaites realume be alko iškentė. Realiai urodas anas, sąntykis bus visiškai užrištas.

Mčtkn aplankiau ligoninėje – kaip ir mm sakė per linksma, bet mane vis tiek įžeidinėjo – ale tavo tašytė kaip pas mus kaime elgetos būdavo, nunešiau vaistų akim, du buteliukus vandens nupirkau, palatos kaimynė kažką užsiminė kad ją ryt ale paleidžia, ana tik apie mirtį šnekėjo – tuoj aš virsiu vėle – sakau komunistai vėlėmis nevirsta, palatos kaimynė žvengia. Praskalbti jos skarmalai, pasikeisti į gražią pižamą nenorėjo, prašė bananų 🍌 daviau, kažkiek saldainių, prašė vaisto varančio myžimą – trifo – sakau nu jau ne šito tikrai ne. Ždž labai neadekvati kažką apie gražias seseles ir jei aš gražią susirasčiau tai užleistų butą man, ždž bredą stumė. Liūdna žiūrėti kaip žmogus akyse dursta. Tikėkimės palaikys dvi sav, bent nesakė kad jau savaitę čia ir kad druskininkuose buvo kaip mm ir brl. Dar aiškino kad jos batus ir spintelę pavogė kai ji atvažiavo tuščiomis ir su tapkutėm.

Mm su brl išvažiavo į sodą, aš namie, reikia aptvarkyti namus, grindys bendra tvarkutė virtuvės wc koridoriaus.

💻 PC

kompas po bios updeito veikia ir su 3200Mhz dažniu RAM, tai kaip ir visos problemos išspręstos, ne aš ir kaltas buvau kad neveikė o naujas CPU vadinasi ir prašifkė UEFI BIOS.

Kompas šuršit, žiūrėsim kaip dabar veiks, naujausi updeitai greičiau nei masei atjungti, visos programos veikia, greitį mačiau iki 700mbps ir esu sau patenkintas savo super dėže, jau kažkada reiktų pertepti pastą ant GPU arba pasiimti naują tik kainos 16GB+ plokščių nemažos, 12GB kažkaip nesinori nors gal irgi biznis. Nusipirkau pigiausią nokios tel – tik pamiršau korteles paimti sim, močiutei laidinį paprastą bobutinį tel kuris daugiau kainavo nei mob, sau dar CD DVD skaitytuvą, kažkada turi ateiti dar keli dėvėti CD iš Vokietijos, tai mačiau kad Redacted.ch nėra vieno bandysiu nuripinti. Reiktų daugiau gulėti. Vakar užmigau po 2300 atsikėliau po 0300 bet ačiū dievams ryte susiverčiau du alaus ir nuėjau dar du kart pasnaust, pramiegojau beveik net mčtkn rytinį lankymą, lėkiau skubėjau bet viską spėjau. Reikia dar nueiti nunešti knygas į biblioteką bet turbūt jau ryt, šiandien daugiau kojos nevarginsiu. Grškvčs su savo: tu prieš 20m kai iššokai pro langą buvai man skolingas 50 tikrai pasirodė kaip tikras debilas urodas irgi, gerai kad bent knygą į Mažvydą nunešė, dar kažkada turi šaiboklį atiduoti už ausines, patinka jam jos, bet bl pydaras neraliuotas, kai kažkada galvojau kad man reikia šaibos kompui atsinaujinti, tai patenkintas – aš tau galiu paskolinti, dabar kai reikia atiduoti 21€ tai mala bredą.

Remontas stogo hostelyje prieš balkoną:

Matrica kai suvalgai visus močiutės vaistus

Kuo geriausio Jums vasaro laukimo, aš tiek norėjau pasidalinti – viskas tik į gerumą ir greituminį kaifą būt. Ai gi Vtk meta iš samsungėlio po 7 metų darbo ale už mašinos naudojimą savo reikmėm, realiai todėl kad babkių per daug uždirbdavo, sakė net daugiau už savo tiesioginę vadovę, tai sakė pulsas nuo 60 iki 120 nuo streso šoko, privačiai kur visada ir vaikšto išsirašė vaistų kad atlaikyti, protingas buvo sakė tik ne benzodiazepinų, tai gavo kažką raminančio ir antidepresantą keliantį kažkokį.

O aš džiaugiuosi kad esu stabilus, žinoma miegu kartais nedaug bet esu valdomame krytije į realumą, gaila kad kažkiek tabako patraukiu ir alaus kažkiek susivarčiu bet THC dūda griežtai patraukta toliau ir turbūt todėl nepatenku į durnyną, plius dabar tiek reikalų kad būtų baisu patekti. Geriau nereikia žolalas su neaiškiom cheminėm priemaišom kad būtų stipresnė ir žinoma nereikia žudikų žiedadulkių kad išsinešti suvokimą pasivaikščioti irgi muset ne ne be priedų.

Būkim savo likimo kalviai kiek tai įmanoma, nebijokim galutinio taško kuris ištaško kaip ir nebijom lipti laiptais. VIVA la sharing revolution!

Ai dub radio stotis iš grl pasiūlymų:

https://drdicksdubshack.com

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Mastodon