Reikalai atlikti, plaukiu su muzika

Pasileidau savo kolekciją iš bandcamp kurį ką tik nupirko epic games.

https://bandcamp.com/TauAs

Nuotaika gera, siuntiniai išsiųsti, laikrodis atiduotas taisyt, pripirkta visokio gėrio maxėj. Atrodo ko čia nervulintis, bet pasaulio vampyrų emocinė ferma neleis pabūti ramiai, globalus kaimas verda, sproginėja, laukia kada tu nebeatlaikysi ir prisiduosi psichiatrams arba pats sau susiorganizuosi pabaigėlę (kuri beje net nėra įmanoma).

Leidžiant sau tikėti stebuklu, leidžiant sau daryti ką darei iki šiol – vis intensyviau ir geriau. Vėl siunčiasi krūva muzikinių torentų, vėl kompas dūzgia beveik pilnu pajėgumu. Pasąmoninis noras būti naudingu, džiuginti kitus savo interneto laidu. Kartais tai atrodo taip beprasmiška. Gerai kad nepuola piktas nuolatinis dežavu, laukiu savaitgalio Kaziuko mugės, gal nulėksiu pas lg pasibūt, bet kol kas nelabai ir traukia.

Kaip būti kuo įmanoma teisingiau? Kaip nedaryt kritinių klaidų? Trečia raketinio kuro tabletė kapt, jau toliau nereikia aštrintis. Arbata juoda skani. Vėl šiandien per daug cukraus ir saldaus vartoju, reikia mažint. Prisipūčiau dviračio padangas, laukiu kada bus galima išlėkt prasimint. Keistą albumą klausau, galvoju, kad net nežinau ko jį pirkau, keisti beeps and bleaps.

Reikia sau leisti būti stipriai, pradėti daugiau laiko leisti kuriant kažką su PC arba bent žaidžiant. Norisi sugauti naujos kokybės vėją ir užsidirbti tiek babloso kad užtektų kad ir mažo butuko nuomai su internatu ir pačio sau parūpinamu maistu, žinoma tai dramblionės kažkiek, bet gerai kad ir jos jau atsiranda. Šiandien Svjns su kiemo bedieviu traukė žvairį, aš žinoma ne, daviau jiems po kelis maišiukus šikarnus su marijoną propaguojančiom spalvom, formom ir t.t. Geriau net nesusitikinėti su jais, niekada nežinai kada pavasarį užeis noras pajusti ale “giliau” ir po kelių dūmų tos aiškiai fucking stiprintos žolės pasijusti žopoje ilgam, gal net atsidurti kur durys be rankenų.

Vaizdas vakare šiandien pro mano balkoną
Manipuliacija 1
Manipuliacija 2

Tiek atpalaidavo gabaliukas xanaxo, kad teko valandą nusnūst, gerai kad jo turiu. Visa žiniasklaida pilna karo, brolis apsimetą darantis įtaką ddos’indamas rus puslapius, laikiau jį protingesniu…

Aš klausau toliau Bandcamp’o, dabar kas išėję naujo. Nusiteikimas guvus, šalta macni kakava, skani aparato kava. Dopamino kilpų vagis, sustojusio laiko kavalierius, tikėtojas galutiniu grožiu akinančiu ir vienišu.

Kai dabar atsitraukiau kuo toliau nuo soc medijos beprotybės internetas atrodo kažkiek tuščias ir nesvetingas, nežinau ko ieškot, nežinau ką išbandyt. Bet daug ramiau neneršti su visais karo ir beprasmiškų veiksmų viens kitam pakelti kovinę dvasią kuri nereikalinga kai karas ten. Labai aiškiai matosi tikroji soc tinklų žala, visi stengiasi vienas kitą perpjauti palaikymu, visi stebi, nervuojasi. Tikrai geriau būti be soc tinklų, vis tiek visas naujienas sužinai iš žmonių su kuriais bendrauji ir noras būti žinančiu daugiau ir tiksliau tiesiog graudus, kaip ir tos ddos atakos kurios karui įtakos neturi nei už centą,

Aš verduosi dar žalios arbatos, šiandien tikriausiai pasėdėsiu ilgiau prie PC 💻 ir bandysiu nuveikti kažką naudingo pačiam sau, ne miniai kuri ir taip neršia viduje diskų pilnu pajėgumu jau turbūt 15 metų. Kai darai kažką ilgai vis sunkiau sustot

Kalbu tyliai sau

Miegu keliuos skubu
Bandau nesukt galvoje parazitinių minčių
Sunku
Kai daugumai aplinkui nejauku
Sako prie ruso gimiau gal prie jo ir mirti teks – klaiku
Atsipalaiduoti su kofeino kiekiu dideliu
baltos tabletės su skaičium du
mėlynos tos kurių geidžia beveik visi
jauni ir tie kurie nori užmigt
uždusink mane su pagalvėle kai miegu
senatvė ne džiaugsmas, kaip ir gyvenimas
dabar suprantu, nejauku
suprasti visą katilą žinių
psichopatų manevrus, žmones kenčiančius
kasdien įsibėgėti šuoliui nuo sapnų
lai būna taip kaip užrašyta lemties juostoi
manoi
kažkur toli sprogimai kaip ir daugel naktų prieš tai
viskas tikiu yra ir bus gerai
kelionė pas save atgal į pastovumą iš sūkurio tėkmės
chaosingumas skausmas nerimas širdies ♥
iliuzija kurios nuneigti negali, tas tripas vežantis skaudžiai
kasdien mažas kambarys, kompas, laidas, diskai
viskas tik tam kad jaustis gyvu
tarp valdomų ir beveik mirusių žmonių

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Mastodon