reikia atsipalaiduoti geriausia net neįsitempti

įsitempti beprasmiška, visiškai neverta
nors tai apsauginė reakcija nuo stresų
geriau visiškai atsipalaiduoti ir nesinervuoti,
sau ramiai daryti ką darei
nesimėtyti ir nešokinėti, koncentruotis ir šypsotis
niekas negali tavęs išmušti iš vėžių tik tu pats
tik tu pats turi galią save sunervuoti
tik pats gali atsipalaiduoti

neturi bėgti, neturi savęs gailėti
turi juoktis iš spaudimo
turi visa tai nugalėti
pajungti savo reikmėm
savo tikslui ir ramybei apginti
nesipriešinti tam kas nevertas kovos
pasitikėti tais kurie to nusipelnė
būti atviru naujiems
žinoti kad musų bendravime įsivėlė didžiulė klaida
užkoduoti ir atkoduoti ne taip paprasta
dar reikia interpretuoti
niekada niekada juodom mintim nepasiduoti

______________________<>_________________________

Buvau šiandien poliklinikoje pas savo psichiatrę, norėjau kad oficialiai man sumažintų šeremų narkotikų kiekį. Aš ir taip jų nelabai vartoju, stengiuosi kuo ilgiau apie juos pamiršti tai maždaug į savaitę po kartą suvalgau 5mg mūsų civilizacijos panacėjos tiems kurie per jautrūs. Sakau jai: šūdas miegu per daug, einu miegoti dešimtą keliuosi dešimtą, kažkokia nesąmonė. Jai vakare išgeriu vaistą iš ryto pabundu patinęs kaip po pjankės, zajebys ane? Pasakiau, kad paskutinį kartą nebesileidau ukolo su mėnesį veikiančiais vaistais ir gerai jaučiuosi, tik sunku dirbti savo darbą nes išgėrus vaistų sulėtėja reakcija sunkiau atlikti greitus ir tikslius sprendimus, kitų vaistų kurie skirti nuo epilepsijos jau seniai negeriu (vaistai nuo epilepsijos bet gerai “užmuša” tai tipo reikia ir man juos gerti. Jinai klausia o tai geri kasdieną tuos pagrindinius? sakau jo jo negi sakysiu kad vapšče  vaistus kinul gert? tada paklaiks gal net izoliuoti nuo visuomenės norės. Tai ji man sako: gali vieną kartą per supistą savaitę negerti vaistų, pizdec aš juos geriu vieną kartą per savaitę ir jaučiuosi visiškai puikiai. Kodėl mane priverstinai nori šerti narkotikais, nes jai gydyčiausi pagal planą tai jau gal penkis mėnesiu torčinčiau krūva vaistų kurie taip pisa per galvą kad oi oi. Paskaičiuokim Finlepsin tris kartus per dieną po 200mg, šis vaistas skirtas kovai su traukuliais bet jis taip lėtina smegenis kad vartojamas kaip nuotaikų stabilizatorius, vaistas nuo ADHA (aktyviems vaikams pridaužti) ir visokioms kitokioms amerikietiškom psichikos ligoms gydyti, turi krūva šalutinių ir tokių glūčnų kaip: “There are also reports of an auditory side effect for carbamazepine use, whereby patients perceive sounds about a semitone lower than previously”. Kitas nuostabus vaistas Cisordinol, kurį man atseit reikėjo leistis kas dvi savaites, kai jį suleidžia jauti nedidelę baudą sklindančią po smegenis kaip atjunginėjama jų gana didelė dalis, suzombėji kaip turi būti, nors šiaip šis vaistas nėra labai žiaurus, bet kam jo reikia aš nesuprantu. Ir ant galo vakarais super wow cool naujas išradimas Zalasta super mega naujas nepriprantamas vaistas, migdomasis, raminamasis, bet nieko gero lyg tai nedarantis: “In this study, patients receiving olanzapine had a lower risk of progressing to psychosis, although the difference did not reach statistical significance, vienintelė šito vaisto problema tai yra tai kad jis sukelia diabetą ir persirijimą vedantį link greito ir smarkaus svorio augimo. Žodžiu vaistas kuris daro iš žmonių ryjančias maistą nemastančias mašinas kuriems viskas px. Labai neblogas vaistas stimuliuoti ekonomikai, jo pardavimai: Sales of Zyprexa in 2008 were $2.2B in the US alone, and $4.7B in total, visai neblogas chemikalas, žmonės ramūs ir dar ryja daug maisto: tikras džiaugsmas ekonomikai.

Žodžiu:

Geri vaistus ar ne, jautiesi praktiškai tai pat (jai nesinervuoji)

gerdamas vaistus pilnai daržovėji, negali net prisiversti galvoti ir ėdi kaip kiaulė

tai labai didžiulis biznis ir pagal amerikos tradiciją kurią kažkodėl palaiko ir lietuvos valstybinės psichiatrės man vaistus reikėtų gerti maždaug visą gyvenimą ir kaipbebūtų linksma už musų visų pinigus, nes aš asmeniškai nemoku nei cento už vaistus, jie pilnai kompensuojami valstybės.

visi šie vaistai skirti kontroliuoti ir raminti visus kas per daug bando išsišokti už ribų arba tiesiog nori torčinti (tokių tikrai daug)

jai aš nenoriu torčinti ir noriu būti savimi, man to oficialiai neleidžia sistema, jie nori kad aš būčiau ramus ir sau ramiai tukčiau prie kompo žiūrėdamas vieną geriausių amerikietiškų eksportų -juodą pornuškę.


Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Mastodon