Rudens beprotybė

Ilgai nerašiau, buvo užėjęs didelis sunkumas, ir psichozė. Vėl susiliejau su visata, jaučiausi visiškai vienas visam akinančio grožio pasaulyje kuris vykdo mano norus ir komandas. Atsigavau pagaliau, nors šiandien kėliausi 0200, dieną susileidau relaniumo, bet jis užmigdė visą pavargusį tik valandai su kapeikom. Dabar vėl neršiu prie kompiuterio, testuoju win 11 ir keliuosi į naują naršyklę Vivaldi – kol kas tikrai patinka 👍, net RSS readeris yra ir meilo klientas pop imap, dar kalendorius. Nustatymų krūva, patogus gražus greitas, daugiau nesugalvojau kokį imti Brave tai crypto šūdas, Opera kai bandžiau striginėjo, Edge vis klykauja kad mano dalinimosi programos tai nepageidaujamos ir net slaptažodžius žiūrint reikia nuolat pin kompo barškinti – šlykštu 🤢 Prisijaukinau naują taskbarą ir start menu, vis dėlto gi prosiumeris esu.

Kaip pavyko išvengti ligoninės ir kodėl plyštelėjau, bepročiavau ir jau atrodė tuoj tuoj viską sustings amžinam. Berpotybė viliojanti savo keistu pasaulio suvokimu, tekančiu adrenalinu, jutimusi dievu ir t.t. Bet aš dabar nelaukiu, tik pajutęs pirmus požymius čiumpu olanzapino (šiaip jo nevartoju kai jaučiuosi gerai, nuo jo aš tinstu ir žiauriai noriu ėst ir dar saldaus) tai pat pasitankinau injekcijas cisordinolio iki 7 dienų tarpo tarp jų, betttt pradėjo reikštis paranormalus poveikis – energijos per daug, atvirkščiai veikia tada raminamieji kai Jų padaugini – negali užmigti, keliesi naktį kovinės būsenos, mažai miegi. Tai tik pasijutau geriau ir nebe vienas rūpintojėlis pasaulio, nustojau gerti olanzapiną ir nebesileidau po sav cisordinolio, leisiuosi po dviejų, savo standartinio tarpo. Nesugebėjau atsisakyti kavos ir arbatos, esu visiškas kofeino junky – galiu per dieną ir 10 didelių puodų išgerti. Gert kai vartoji vaistus galvai labai gerai – prasiplauna jie, mažiau daužo.

Viskas prasidėjo nuo debiliško mano noro pagert, pauostyt, parūkyt žolės 🌿 ir būdamas vienas sode kasdien prilupdavau – ne iki komos, bet vis kelis alaus ir vana talino su pienu 🥛 po to dar ir dūdos kažkiek THC, aiškiai maišytos su chemija, ir dar ale kokaino kažkokio – pizdec koks aš debilas ieškantis ribinių patirčių – viską mečiau ir po kažkiek laiko stogas atsišriubavo ir pasidarė nebe juokinga, bet kaip sakau vaistai nuleido į paprasto žmonijos skruzdėliuko lygį – kareivėlio sraigtelio. Pasirašinėjau su Vy – mažakraujystė, kepenys šaibon, galvai blogai ir viskas dėl šitų šlykščių psichiatrų vaistų ir veganizmo žinoma, gaila, bet jos kelias toks, negaliu gi nieko pakeisti. Sakė ir narkotikai stalčiuje laukia, jinai MDMA fanė, kažkada skundėsi kad nuo anų patenka in n.vilnią, o ten tikrai klaikiau nei vasaroje (5). Buvau pasavanoriauti maisto banke, bet pasijutau visiškai nereikalingas link galo, aš labai jaučiu ir matau kada išeiti iš situacijos ir savęs neprievartauti. Ėjau žinoma jau kominis nuo artėjančios psichozės, bijojau net rūkyti tabaką, tik vieną cizą nusitręšiau ir taip ir nesupratau ar iš vasaros kliento su kuriuo esu gulėjęs, ar tiesiog iš veido labai panašaus.

Šį kartą nemečiau nei kompo, nei knygų – Pelevino naujausia, kaip tik atrodė tobula klausant ir labai gili, gale knygos atstatanti pilnai tikėjimą tiems kuriems sunku, viskas gi sukasi sansaros ratu. Vienoje dalyje labai gerai aprašytas seksas ateityje. Geras ir apie samurajų ir visa atmosfera žinoma perspėjanti apie ateities užasus.

Vis pažiūrinėju kompo dalis – cpu gpu – kainos kyla gpu, ant vokietijos vienoje didelėje interneto parduotuvėje iš vis likę tik brangiausio modelio AMD ir kelios workstation kompams. Pasileidau gi ir GTA ant 60fps 4k, ne ultra setingsai bet tikrai nėr ko skūstis -eye candy is overrated. Padėlioju MTGA – gaunasi, patinka, bet dviejų valandų pagal Vt rekomendacijas dar niekaip neišdėlioju, kaip visada neršiu soc. tinkluose- mastodon twitter ir fb, kraunu iš vienur kitur srautą ieškau. bendrauju. džiaugiuos. Jau atrodo beveik visus aktyvius kairiuosius daugiau hackerius seku ir krūvą tų kuriems patiko ką postinu. Jau virš 700 sekėjų ant mastodon. Twitteris daug sunkesnis tinklas, ten gauti net kelis laikus ant vieno posto jau pasiekimas, seku ten jaunimėlio daug – keitos jų noras prajuokinti ir įtikti absurdu sudėliotu žodžiais ribotu labai kiekiu simbolių. Nu bet tai jau nauja karta man paslaptis – kai jau sueis 38 tai tikrai esi nebe paauglys ir jauti net pagarbą iš jų ir šiokią tokią baimę 😱.

Nuotraukos mano:

Kas blogai su psichozės užėjimu, tai yra tai kad gali prisidirbti – aš pvz dabar visiškai nepasiruošęs ir neiškopijavęs ko reikia švariai perinstalinau, gerai kad padariau kelis veiksmus mistiškai prieš tai nesenai kai dar buvau pilno proto: perkėliau slaptažodžius iš Firefox į Edge ir uždėjau backupą desktopo ir nuotraukų. Tai buvo proga pažiūrėti kaip švariai instaliuojasi Win 11 ir atstatyti savo viską lyg po kompo dingimo. Kol kas esu tik praradęs FF slaptažodžius, priedus, naršymo istoriją, nes keičiau passwordą ir tada kažkodėl FF gali ištrinti viską kas debesį – tupi – ble debilai tikrai ten sėdi, kiek skaičiau atleistą gan daug darbuotojų ir šiaip bendras naudojimas šios naršyklės krenta, jauč todėl kad jie gyvena iš googlo babkių už default search engino nustatymą ir googlas ten patampo už vadžių kad vis chūjovėtų ši nuostabi naršyklė. Mintys dar šokinėja, bet jau geriau daug kartų, dar vis vyksta magija smulki aplink, bet jau pradeda atsistatinėti – kai tau pakinta karšto šalto vandens pusės kriauklėje, tada darosi tikrai nejuokinga, o vat nesenai atsistatė. Prisimenu kaip išėjęs iš psich vasaros po dviejų sav žvengimo ir rūkymo supratau kad MTGA emblema pasikeitė, tada tiksliai prisiminiau kokios spalvos kaip ten ( būtent manos pagrindinės) bet ką žmogus gali daryti: susirenki save ir eini toliau vis labiau tikėdamas pasaulio magiškumu.

Jei kas nori nuotraukų paštu – raštelkit adresą komentuose, atmesiu arba tiesiogiai per meilą zta@tuta.io . Jei kas nori kažkokių foto iš mano psl – rašykit ir atmesiu išeitinius stambius nespaustus failus. Tai pat jei kas užduotų temą ir padaryčiau foto interpretaciją jos.

Kelių dienų mano krostpostai per tinklus:

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Mastodon