Ruduo, gera, blaivus, kylantis

Toks gražus ir ilgas ruduo! Šios dienos dovanoją įspūdingą orą, temperatūra 13 laipsnių, beveik jokio vėjo, giedras dangus. Ryt sodan, laukia sunkus ir nemalonus darbas – pakeisti įrankių sandėliuko dalį stogo, nes buvo įlūžęs. Žiauriai nenoriu, galėjo ir būti ten tas minimalus įlūžimas, bet brolis jau viską nudraskė, tai reiks pagalvoti kaip tai atlikti protingai ir gerai.

Šiandien cisordinolio injekcija 💉 – realiai vienintelis vaistas kurį aš vartoju reguliariai – kas dvi savaites. Tikrai žinau kad jis padeda. Nežinau ar padeda neplyšti, bet atsistatyti daug greičiau tikrai padeda. Gal reikės paretinti iki trijų savaičių vėliau. Šiaip tikrai lengvas ir geras vaistas ilgo raminimo, injekcija turėtų veikti apie mėnesį. Kai bandžiau leistis jį dažniau (oficialiai jį galima leistis dažniausiai kas 10 dienų, man vasaros daktaras sakė kad galiu ir kas 7) tikrai nieko gero nesigauna – tada jis mane kaip tik užveda ir kelia – paranormali reakcija į raminamuosius būna. Bet jei vartojant protingai, labai geras pagalbininkas. Jei Jūs kenčiate nuo šizofrenijos, bipolinio, ar kažko panašaus, tikrai galima jį pabandyt, kaip pagrindinį vaistą. Jis lengvesnis nei haripiridolis. Senas vaistas, negaliu pasakyti kad idealus. Tik prisiminkite – vartojant antipsichotikus haliucinogeniniai narkotikai neveiks, net negadinkit lsd, grybų 🍄 ar kokios kitos beleberdos kur ale vizualą duoda – neveiks tikriausiai, arba reikės tikrai didelės dozės, o tai reiškia kad jei tai ne tikras grynas produktas, labai pakyla šansas apsinuodijimo, nepageidaujamų reakcijų, ar tiesiog užsilenkimo. Kai sergate psichikos ligom ir vartojate antipsichotikus reiktų bendrai nevartoti narkotikų, nes kitaip verdate beleberdą savo galvoje. Kaip jau ne kartą esu minėjęs, dabar mieste gauti grynų narkotikų tikrai sunku, arba beveik visai neįmanoma, ypač jei nevartojate 10-15-20 metų ir neturite patirties, kontaktų ir t.t net ir turint juos LT narkotikų patikrinti patogiai nėra galimybės, testų niekas neperka ir vartoja beleką. Nedarykite taip, būkite protingesni, su blaivumu ateina daug geresnis ir sveikesnis high’jus.

Jaučiuosi nuostabiai, blaivumas duoda savo, duoda savo ir artėjantis gimtadienis, jau gavau pirmąsias dovanas kurių tikrai nesitikėjau. lgs padovanojo dovanų čekį už pidisoką į gerą sušinę 🍣 jo gimtadienis irgi ne už kalnų, tai susitariau jam pripirkti gerų briketų kūrenimui. Kaip tik kažkiek po gimtadienio jis vėl imsis mano mašinos, pasitarėm ir nutarėm kad jau reiktų pakeisti pagrindinį diržą – ne tai kad kilometrai nuvažiuoti, bet iš vis neaišku ar jis keistas prieš perkant ir jau praėjo pakankamai metų kad reiktų atlikti šį remonto darbą. Žiauriai tikiuosi kad iki gruodžio 16 mano psichologinė būsena neblogės, nenutrūksiu nuo blaivumo ir nieko nevartosiu, ir nepateksiu į psichiatrinę. Tada turėčiau gauti psichiatro leidimą vairuoti ir galėčiau pradėti odisėją per narkologinį, alkoholikų kursus, vairavimo mokyklą link teisių atgavimo. Taip norėčiau pavasarį galėti prasilėkti su savo IV golfu klausant muzikytės. Tada galėčiau ir mm dažniau iš darbo namo paimti, tai pat nuvažiuoti kartu sodan kai brolis dar dirba. Tikslas yra, dabar tik reikia valios laikytis savo blaivumo programos. Geriausia visai neiti, arba užsukti tik minimaliam laikui pas Vt. Nevaryti pas Svjn. Daugiau laiko leisti namuose, pasivaikščiojimuose, kartais nulekiant pas lg. Tikiuosi viskas taip ir vyks.

Šis vakaras pro mano fotiko objektyvą. HDR

Gera padaryti kadrus kuriais džiaugiesi 🙂

_________________________

Kita rytas:

Miegojau prasčiau nei prieš kelias dienas. Gal injekcija, gal laiko sukinėjimas prisidėjo, bet jaučiuosi pailsėjęs ir nusiteikęs darbingai dienai. Patenkintas ir gajus, su nuotaika aukštumose, laukia trečiadienis bėgantis – išsiūsti į UK siuntinį su TPM chipu, kurį pardaviau gal kažkiek per pigiai, bet jis voliojosi namie ilgai ir nuobodžiai ir man tikrai nereikalingas, dabartiniame PC jis integruotas in CPU. Reikia paimti nedidelį užsakymą iš skytecho – paprasčiausias mob telefonas nokia be kameros – pasąmoniškai ruošiuosi patekimui kažkada į n. vilnią – ten galima visada turėti tik tokį telefoną. Griežtesnės ten sąlygos nei vasaros g. Bet kai telefonas tik 17€ tai tikrai negaila ir žinoma galės būti atsarginis visada, nors ir taip jau yra vienas samsungas tam išmanus.

Groja nuostadi Ital Tek kompozicija:

https://music.youtube.com/watch?v=UNFPlRtcyqU&feature=share

Šita visada labai gerai nuteikia – žinoma reikėtų daug garso kad ji atsiskleistų pilnai. Kažkada galima svajoti, kad bus paroda su mano nuotraukom, kur per atidarymą atsuksim kokį kilovatą + subą ir duosim prasikošti kokiems penkiems dešimčiai gabalų 🙂 Reikia gi svajoti! Reikia gi neapkerpėti ir judėti tolyn į vis keistesnę ateitį 🔮 viskas kitaip, viskas greičiau, aštriau ir kartais kvailiau. Sprendimai kurių nereikėjo, nes problemos buvo jau išspręstos. Kylančios kainos, amžinas netikrumas dėl ateities, visada primenantis apie save klimato kitimas. Sprendimo nėra – negalvoti per daug apie nepakeičiamą, žinoti ką pakeisti gali, ir valios tam daryti ilgai ir nuobodžiai. Palūkanos visada ateina jei būni čia ilgai. Ar tai dalinimosi internate, ar tai padėjimo kitiems žmonėm. Tik žinoma reikia prisiminti, kad yra daug tų kurie nori tavim naudotis. Kartais labai sveika atsitraukti nuo kažkiek toksiškų santykių ir leisti kitiems pabūti be tavęs.

Likimas man dovanoją pačią nuostabiausią kelionę – ir aš ją galiu pasidaryti dar geresnę. Reikia tik mokytis dar kartą būti ir ruoštis žiemos pilkumui kuris visada man būna labai sunkus, su haliucinacijom ,nemigom, depresyviom nuotaikom. Toks jau aš, turiu išmokti būti savim blaiviu ir besimokančiu būti kokybiškiau ir geriau. Kai kurie draugai metė narkotikus visam laikui kai aš buvau dar mokykloje, pamatę velniukus, aš mačiau juos ir be narkotikų ir mane jie net viliojo savo trapumu, gerai kad vėl daugiau fotografuoju, tik dar reiktų daugiau laiko praleisti apdirbant nuotraukas. Vakar padariau kelis portretus lg ir lns – labai patogu ant Luminar Ai apdirbti fotoportretus, realiai keli slideriai ir nuotrauka beveik ideali. Džiaugiuosi kad nusipirkau šią programą.

Dabar mano PC viskas legalu, nėra nei vienos laužtos programos (neskaitant winrar) viskas legalu, ir žaidimai ir visos programos. Žinoma ir patys Win 11 legalūs, gauta licencija dar tada kai buvo win 10 alfa beta, tada jas dalino nemokamai.

Tai tiek šį kartą – būnam, džiaugiamės, tyrinėjam, kylam, smalsaujam, skaitom, klausom, geriam į save kvapą gniaužiančią realybę, nebandom prisidaužti su alko narko, būnam savimi ir tai pradės atsipirkti ir vežti neblogiau nei stipriausi narkotikai!!!

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Mastodon