Sapnavau kas skaudu

Sapnavau tai ką praradau ir turėčiau pamiršti, ačiū Dievui kad yra laikas kuris viską užtrina ir padaro vienodai prėsko skonio. Gerai kad jau turiu gana daug sapnų kuriuose galėčiau likti amžinai. Galėčiau amžinai šokti. Stalčiuje net turiu vaistus kurie padeda pamiršti beveik viską, bet jie man neįdomūs. Daug įdomesni vaistai kurie kažką kuria, arba padeda kurti.

Sunku pamiršti tai ką myli, tai prie ko buvai pripratęs. Nors atiduočiau ir tai už porą akimirkų maksimalumo, tikriausiai gavosi taip, kad ir pardaviau. Atiduočiau visiškai viską, ir dar pasiimčiau amžiną paskolą. Už porą akimirkų.

Gana aiškiai žinau ko noriu. Turiu svajonę. Ar tai gerai? Ar gera svajonė kuri gali mane sunaikinti?

Aš į savo kompą galėčiau įsidėti 4 vaizdo kortas, kiekviena iš jų gali rodyti berods tris ekranus, tai 12 aštrių ekranų. 1920x1200x12=27648000 aštrių kampuotų kvadratukų kurie gali rodyti sudaužytą į duriančius šipulius tavo paveikslą (kartais man atrodo, kad tai šventvagiška). Visą tai atliktų 4.3×4=17,2 billion 40nm tranzistorių, kurių skaičiukų kramtymo galia lygi =4.64×4=18,56 TeraFLOPS. Dar pasistatyčiau Coda audio žemų dažnių generatorių su 4×18“ garsakalbių, nominali galia 6KW trumpalaikė 24KW, pasiekiamas spaudimas 150dB. Ir visi šie skaičiukai jau pasiekiami, ir tai net kainuotų nelabai brangiai. Efektą tikrai sukurčiau. Tik efektą…

Kiek suprantu jokie skaičiai ir jokie aštrūs kampai ar tranzistoriai nesugrąžins to. Dalindami į smulkesnes dalis ir mažindami nm (one billionth of a meter) kiekį, paleisdami hadronų greitintuvą, padarydami skaitmeninę TV vargu ar bent kiek priartėsim prie laimės, arba išsiaiškinimo kas ta laimė. Mokslas atsako į visus klausymus, tik atsako netiksliai ir dažnai bereikalingai.

Gaila sapnai taip greitai dingsta iš atminties, jai būtų įmanoma pirkčiau košmarą, nes labai seniai tokį sapnavau. Norėčiau dar išmokti visiškai nieko nenorėti, atjungti  savo instinktus. Norėčiau paskęsti aplinkoje ir jos bangose, paliekant kuo mažiau savo įtakos.

Labiausiai skauda dėl to, kad nevertinai tą ką turėjai, nesidžiaugei akimirka iki ekstazės, o jai ir džiaugeisi nesukūrei nieko kas vėliau galėtų priminti tai. Norėčiau kiekvieną dieną sukurti kažką kas ją primintų. Sutikus kiekvieną žmogų įsidėti jį giliai ir niekada neužmiršti.

Leave a comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Komentarų tikrinimas įjungtas. Po kiek laiko jūsų komentarai bus apublikuoti.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

One thought on “Sapnavau kas skaudu”