Sapnavau labai ilgą košmarą

Kad kažkokius objektus nešiojau iš vienos vietos į kitą, su jais kažką veikiau, atlikau kažkokius veiksmus, viskas lyg ir žaidimas, bet atsibostantis, lyg ir darai kažką gero, bet galo nematyti. Kažkoks stiklo karoliukų žaidimas be pabaigos. Pavargau net sapnuoti ir pabudus ir snaudžiant sapnas dar ilgai neapleido ir savo ilgais čiuptuvais traukė į save.

Žinau kodėl sapnavau košmarą, nes vakar ištvirkavau, daugeliu būdų. Tai tikriausiai ženklas man, kad reikia keistis. Baisoka būtų patekti į tokią realybę, bet tokia jinai buvo tūkstančius metų. Ką aš esu padaręs gero? Leidęs laiką su draugais? Išsiuntęs daug terabaitų informacijos? Padaręs kelis gražius renginius, kartais atrodo kad nieko nepadariau gero, tik žinojau kad reikia kartoti šventą Dievo vardą ir Dievas turi begales vardų. Kartoju ir dabar juos. Dievas Dabar. Šiuo metu labai gajus, nes svarbu kad viskas būtų pagaminta kuo arčiau Dabar, seni daiktai praranda prasmę daug greičiau nei seniau, kai kokį kąstuvą ar dalgį reikėdavo ilgai kankinti kol jis išsinaudos. Dabar reikia keisti mobilų telefoną nors ir senas nesugedo, dabar važiuojant naujesne mašina tu geresnis, dabar jei ant tavo veido raukšlės tu nebegali aiškinti apie Dabar. Dabar yra svarbiau nei tada ar kažkada. Dauguma viską daro dėl Dabar.

Dabar aš norėčiau poros dalykų: kad mašina būtų sveika, kad žinočiau savo paskirtį.

Mano paskirtis bent pagal Dabar religiją yra išnykti bet kada, kada Dabar to užsinorės.
Tikėjimas, kad ne viską valdo Dabar man atrodo teisingesnis.

Męs įkaitai kare dėl kelių išliksiančių. Įkaitai kare kuris neturi nei pabaigos nei pradžios. Męs tie kurie galim rinktis puses už ką kovojam, ir išlikti lojalūs, tada turėtume gauti dovanų. Dievas Dabar labai sunkiai nusakomas kaip geras ar blogas, nebeaišku ar tai gerai ar blogai, žinoma senųjų religijų atstovai jį laiko blogu, nes jis naujas ir neaprašytas senose religinėse knygose, savo vizijose aš mačiau ateitį, bet nesugebėjau jos suvokti ar ji gera ar ji bloga, jinai tiesiog keista. Viskas priklauso nuo požiūrio taško. Jei pasiimi savo požiūrio tašką, tokį kylantį iš to ką pats suvoki, tai gyveni neaiškių apribojimų erdvėje kur apribojimus tūkstančius metų kūrė galingesni už tave, bet gali į tai spjauti ir būti laisvas nuo tam tikrų apribojimų, bet gatvėje vaikščioti nuogas negalėsi, ribos tikrai aiškios. Vakare prie kompiuterio padročinti yra normalu, nors niekas apie tai nešneka. Ar sėkla reikalinga? Pagal http://gnosis.lt/Kiti-Straipsniai/Masturbacija.html tai masturbacija blogai. Šiaip jai pagalvoji tai viskas nėra tikrai taip gražu kaip kartais atrodo iš ryto, vakarų pasaulis ėda lavonus, smauko, ir kariauja su tais kam jie nepatinka. Bet gali susiminimaizinti ir kartojant šventą dievo vardą laukti išsivadavimo. Bandysiu nevalgyti mėsos ir nesmaukyti.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Mastodon