Šiandien aš toks lėtas ⛛

Vakar išgėriau per daug vaistų ⚕ tai iš ryto jau gėriau dvi raketinio kuro, ir tai dabar vakare toks pavėpęs, užsisakiau pedalus dviračiui, priekinę lemputę 💡 diskų kopijavimo stotelę, partempiau namo pilną kuprinę maisto ir gėralo. Paprašiau Dl kad daugiau dalintųsi ir neatlaikau beveik jo žiūrimų istorijų apie serijinius žudikus USA, kaip sakant męs juodi, o kartais angeliukės 😉

Visas pasaulis švyti keistomis kartais baisiomis spalvomis. Šiandien važiuodamas mačiau vaikus su kompo dėže, sustojau pašnekėti, kažką lyg aiškino, kad atvažiavo taksistė moteris ir jie nesėdo. Prieš kelias dienas čia šnekėjau su senos apleistos mašinos savininku, sakė temps į trasą ir sudrož galutinai mersiuką dar pilnai judantį, nes technikinė ar atnaujinti jau be šansų.

Aš esu būsenos kai nebijau užkalbinti mieste kad ir žmonių su didelėm ausinėm, klausiu kokios ar ah-40 – pažiūri sako ne ah-50 (pačios brangiausios tos serijos), aš turiu ah-40 audiotechnika – tikrai puikios ausinės.

Skambino Grškvčs tai kaip visada alkoholinei psichozei praktiškai, nusišneka, tas pats per tą patį, ir kaip jis dar dirba, vėliku važinėja nu man mistika. Aplankė antakalninis hackeris, atitempė dovanų, gaila ilgiau nėjo pašnekėt, labai labai malonu bendrauti kai turi kažką bendro ir nereikia kažko papildomai aiškinti. Jei kas norite gilyn in hackerių community just give me a ping 😉

https://ziurkes.group.lt

vat pvz kas yra undergraundas 🚇 jo pačio paleistas ir prižiūrimas puslapis apie knygas 🙂 Aš jam padovanojau knygą jis man ir ir užrašiau pasirašiau kelias nuotraukas savo, labai malonu kad yra gerų žmonių ir ant jų tikrai laikosi pasaulis 🌏

Kitą savaitę einu į polikliniką persišviesti plaučių, užsirašyti pas kardiologą, priduoti kraujo 🆎

Žaizda ant kojos atrodo taip baisiai kad žmonės baidosi gatvėje, užklijuoju ją gaffer tape baltu kad nesibaidytų. Pravažiavau su dviračiu gan toli, apsukau ratuką pro žirmūnus ir antakalnį – nulūžo beveik visiškai pedalas, užsisakiau naujus. Dar lemputę priekinę dviračiui, galinę kaip ir turiu, tai ryt galėsiu prasieiti iki pigu lt universalinėje.


Naktis pirma, nerami širdis, gerai kad bent rankos neprakaituotos. Labai keistoje būsenoje esu: pamečiau ar nerandu dviejų maišelių su usb lemputėm ir jų ten tikrai nemažai 🙁 gaila žinoma bet gal atsiras. 🙏 nerandu ir savo sidarbrinės grandinukės – apyrankės aplink riešą, ekranas irgi rodo beveik gliukus kai kur. Kad pasaulis kintamas supratau senokai, bet kinta kartais atrodo tikrai ne į gerą…

Nauja karta tatuiruota, o aš pastebėjau kad matau daugiau tatuiruočių kai man darosi blogiau, keistos vizualinės haliucinacijos. Kaip ir kitų žmonių gražumas tau ir jų veiksmai, kartais priklauso nuo tavo būvio.

Srautas vis gaudomas ir sekamas. Pažaidžiau net stray katino žaidimą 🎮 ir su MSI pultuku, visai patiko. Padėliojau MTGA kažkada čia, viskas ten staigiai sudėtingiau darosi, reikia lėkt su progreso elektriniu paspirtuku kol išsimuši dantis 🙂

Man kartais atrodo kad lietuva tai slaptasis izraelis, nesenai šnekėjau prie Gršs namo su rusu, iš vaizdo žydu. Man tikrai patinka palaužyti liežuvį rusiškai. Pašnekėjau su senole iš kito namo irgi pusiau rusiškai pusiau lietuviškai. Parduotuvytėje jau dirba ukrainietė, trijose pušelėse irgi viena padavėja iš ukrainos, sakė nori namo. Žiaurus tas pasaulis, bet žiaurumo akivaizdoje atsiskleidžia gerumo grožis.

01:25 naktis, gera ukrainietiška chay, skani iš antakalnio galo turgelio žuvų skyriaus, užsipila link trijų kartų – labai skani, skonis kitoks nei juodos.

Žodžiu plaukiu manevruoju ir bandau nurimti vėl į būseną nulis. Bandau tvarkytis kambarį, bet jis toks mažas kad tai daryti sunku, vėl prinešta beržo sėklyčių ant palangės ir stalo. Bandau susirašyti darbus į knygutę, atrodo reikia bėgt lėkt, kaip kartais labiau verta pailsėt…

lg pridovanojau dovanų, jo 16 metų šuniui limfmazgių vėžys, kažkodėl nemigdo, dar vis kankina kalytę, duoda net xnx kad neinkštų naktim iš skausmo – durdomas.

Ar iš vis reikia kažką fiksuoti?

Atidariau savo patreon ir ko-fi -galite mane paremti ir būti pirmieji, gauti dovanų 😉

https://ko-fi.com/tauras

https://www.patreon.com/rgba

Taip elgiuosi pirmą kart po daugelio žmonių siūlymų. Dar vienas dalykas padarytas, bet nesulaukiau per šiandieną nei vieno rėmėjo, skūpūs tie lietuviai. Aš dabar taškau pinigus kaip AA tvs… Kažkada gi viskam pabaiga ir skausmą kurį dabar jauti, jauti už praeities malonumus.

Buvo užėjęs krvs su kitu antakalniniu reperiu, pasėdėjo išgėrė alaus 🍻 ir po pirmos išėjo namo, reperį apdovanojau kinišku grinderiu, custom maišiukais marijai ir keliom nuotraukom.

Tikėjimas labai svarbus, aš labai po ilgo laiko buvau nuėjęs į bažnyčią, nes mčt buvo jau galutinai beveik išvedusi mane iš proto – padėjo, pamokslas buvo nieko tik visiškai dabar neprisimenu apie ką.

Tiksėjimas ramybę, spalvota šviesa aplink
Aš laukiu stūmio, kažkur arti toli
Lyg angelo sparnais pakeltas bijau aš krist žemyn
Kaip tada pro langą, kaip dabar gilyn
Istorija nutyli, ji visada nebepilna
Tautosaka prabyla, kasdien nauja daina
Tiek visko daug kad raibsta blizgančios akys
Sincronicity aplink nors kauk iš laimės ar nelaimės
Kažkur gi reikia išsiliet
Kai kiti jau visiškai išdurę, o pasaulis mano atmaina
Aš pasiryžęs kovai su naktim ir vyno buteliu keistu
Likimas bedė pirštu, o man reikia tiesiog būti savimi
Sapnuot košmarus keltis, virt arbatą kavą parduotuvėn bėgt
Aš suksiuos kiek galėsiu, ir negalėdamas bandysiu sukt
Nauja karta atėjo, klausi kas atsakingas sako vadybos nėra
Po to paaiškėja kad jis

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Mastodon