Siekti skliaustelio. Ilgos formulės

Kad būtų taip gražu kad nebėr ką pakeisti. Kaip gamtoje. Tiesiog nesinori labai kištis. Nors žolytė geresnė nupjauta (gal tiksliau patogesnė). Kiek dar visko bus pasiekta (patogumo ir keisto grožio), bet esminės problemos tikriausiai tik taps opesnės. O gal ir ne. Visi išmoksim (išmokysim vieni kitus) to, ką reikia mokėti būti visuomenėje visiems gerai sutariant ir visiems būnant laimingiems (arba tuo metu tokios būsenos kurios siekiama, labai svarbu leisti žmonėms būti kaip jie nori, jai jie netrukdo kitiems, nors ir alkoholis trukdo visuomenei, bet nuo jo tikrai nepabėgsim, arba atsidursim totalitarinėje visuomenėje). Kai dabar prisimenu siaubą kuris mane užplūsta kai pradeda reikštis liga ir tik po tiek laiko(!!!) net nežinau kiek metų, aš pradedu gryžti (te būnie su klaida, vistiek lietuvių kalba mirs tikrai greitai ({o tai labai gerai nes daugiau žmonių kalbės ta pačia kalba}), ir bent kažkas bado akis (klaida)) atgal į būseną kurioje buvau kai baigiau mokyklą. Tvirtas, tikslus, kandus, jaučiantis ateities pulsą, nebijantis aplinkos, nebijantis nieko (ir niekio).

Kodėl revoliuciją Lietuvoje praktiškai neįmanoma? Todėl kad tiems kuriems čia arba nepatinka, arba jie tiesiog čia neranda savęs vertos vietos, laisvas kelias į ten kur geriau (tam tikromis prasmėmis). Aš tikrai nevažiuočiau gyventi iš čia. Man patinka aplinkui girdėti Lietuvių kalbą, Rusų kalbą, Lenkų (gaila jos nemoku). Bet kažkodėl męs nenorime įsileisti kitų į savo gražią šalį. OK. Pavyzdys šiek tiek perlaužti mąstymą. Kai kuriose RIMI parduotuvėse dirba kasininkais kurtieji. Kodėl gi negalėtų dirbti tie kurie nemoka mūsų kalbos? Jie ją išmoktų. BET. Pas mus tiek daug žmonių dirba už minimumą kad net keista (aš to nesuvokiu protu, kiek daug pinigų vaikšto ir gamina pinigus kažkur giliai). Bet čia apie mus, aš lygiai tai pat nesuprantu Microsoft ar HP ar BP ar šiaip daugelio koorporacijų, valstybių ir šiaip žmonių ir organizacijų kurie turi GALIĄ. Aš jos neturiu todėl jos ir nesuprantu, būtų lengviausias atsakymas, bet:

Pvz: Google pristato naują JPEG formato žudiką WebP bet jo nepalaiko Picassa. Kodėl? CHUI ZNAET, tiksliau – niekas neskuba visi atsipūtę, vistiek tai ateis ir t.t. Greičio užtenka ir t.t.t

Microsoftas: yra tikrai faina opcija turėti gadgetus ant desktopo:

Bet kažkodėl tų gadgetų beveik nėra ir jie yra miręs (išskyrus pora ir ypač fancy laikrodį [kurio dizainų galėtų būti kad ir 500]) dalykas kas man tikrai keista. PVZ:http://gallery.live.com/results.aspx?bt=1&pl=1&ds=2&la={}&tier=0&st=1&p=2&c=0

kažkokia ten netvarka^? Ar ne? Koorporacija kuri išleidžia 8 su kažkiek nuliu už skype, negali pagaminti gadgetų desktopui, daug daug walpaperių, ir t.t.t.t. net nesinori pradėti vardinti kiek jie daug visko smulkaus gali atlikti.

Pinigai tai: gera komanda, geras produktas. Bet kam kažkiek didesniam reikia komandos, kuo didesniam reikalui tuo įvairesnės. Bet kompai leidžia komandos reikalingos kiekį smarkiai mažinti.

Komanda iš kokių 10 žmonių gali nuveikti milžiniškus darbus. Koorporacijos moka augti. Man patinka: Samsung (nes gamina nuo DDR chipų iki laivų ir mašinų ir skalbimo mašinų)
Nokia: nes kažkada buvo nokia
Shure: nes į šitus mikrofonus kalba prezidentai: “The SM57 is well-known for its durability and the versatile sound characteristics, much attributable to the Ernie Seeler-designed Unidyne III capsule.[8] Produced since 1965 and still in production today, it has been widely used in many applications, including micing vocals, drums, and guitar amplifiers both in live sound and recording applications, including being used by every United States President from Lyndon Baines Johnson on.”
Google: nes padeda.
Vardinti kas patinka nėra labai faina. Koorporacijų turi būti kuo daugiau ir jos tarp savęs turi aršiai kovoti kad mums būtų geriau. O vietos dar tiek daugk tam tikrose vietose. Koorporacijos tuo pačiu blogai nes stabdo naujų veidų atsiradimą. Bet. Viskas turi du galus.

 

 

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

4 thoughts on “Siekti skliaustelio. Ilgos formulės”

Mastodon