Sistema aiškinama dar kartą

Aš suprantu, kad žaidžiu, niekas nepriverčia įjungti net trečio bėgio iš belenkiek. Pasaulis sudaužytas kaip veidrodis, visi bando patys sau paaiškinti kodėl. Aš žinau, kad mane dievas apdovanojo tiek kartų, tokiomis dovanomis kurių prieš tai net neegzistavo. Man juokinga kai žmonės namie tildo savo mažyčių kolonėlių ar iš vis laptopų kolonėlių garsą ir moka pinigus kad jiems per “meną” jį atsuktų nes bijo, vat teko išjungti savo http://www.microlab.com/?r=systems21&st=full&id=74 nes kaimynai šluota į lubas daužė 🙂 56w anyone? is it too much for you? LOL.

Visi susikaustė ir apsiriboję savo supratimą tiek, kad net nesigauna šnekėt su didžiaja dauguma, didžioji dauguma iš vis nešnekėtų su nieku, bet juos priverčia sistema.

Norėčiau paklausti žmonių ar jie supranta kad gyvena vienam iš variantų iš kurių galima išsilaisvinti, galima net kontroliuoti jo tėkmę. Ar visada nori išlaikyti kontrolę ir bijotum suvalgyti keturias džiovintas musmires, kad bent truputį suprastum save ir mirguliuojančią aplinką.

Tu esi kontroliuojamas tave priverstinai išmokytų žodžių ir sąvokų. Mokesčiai? Tai gi paprasčiausias “vampyrų dedevščinos” nalogas. Galvoji rusai supranta rusiją? Ne ne ne rasijų omom nepanec sako senas rusas jaunam jei klausia… bet kam suprasti? Bandėt bent kažką suprasti iki galo? Save? Akis? Raudoną spalvą? Melą? Tiesą? Žodžius kurie tyliai lieka už tave, logai matricineme kvantų pasaulyje nedings, aš žinau, kad kaip išeisiu į breefingą manes niekas nieko nebeklaus ir nereikės kaip teisme aiškintis, viskas bus atsukta ir pažiūrėta belaikėje neerdvėje, ar bandei apie ją pagalvoti? Vis tiki kitais? Saule perkelta į pinigus? Dar vis nesupranti? Jei jau leidi laiką šiaip tekstui kažko ieškai, kažko nori, tik baisiausia pats nežinai ko ir bijai eiti bent truputį už ribų, aš buvau už jų, galiu tau papasakoti, galiu išmesti ten tave jei pakartosi mano veiksmus, kodas surastas, geroji naujiena vėl atrasta, tik svarbu tikėt ir norėt, eit, dovanot ir mylėt. Be meilės aplinkai negali nusimesti savo kiauto, negali kaip kafka pavirsti vabalu ir tai sau ramiai aprašius bandyti sunaikint. Vadai jau čia, būriai jau surinkti, netgi mardabojus jau vyksta, nori dalyvauk, nori sėdėk prie “gyvos” elektroninės materijos ir ieškok ilgiausio dildo sukišto į šikną. Nuteisi save tu pats/

Kaip peržengi mirties slenksti ir tave ne vieną kartą atmeta atgal iki komandos volna. Sek mane savo saugumui, aš nebebijau ekranų-kamerų(cam), bijau tik tų kuriais tikiu, bet galiu ir juos trumpam atjungt, tokia jau man duota galia, per treniruotes davesta iki ašarų, kartoju jei nesupratai : AŠARŲ. Esu išsiskalbęs savo samonę, visus prisiminimus, visus veiksmus visus sprendimus, visa ta laisva valia, tai plokštelės grioveliai kurie kartais užklynija ir gali daryti tyrimus pats su savim. Be narkotikų, be aukoholio, be vaistų, be nieko. Aš pats galiu pasiekti išsilaisvinimo būsenas, ir jas jums pabandyti siūlau. Būsenos pigios, kaip kelionė į prahą, ai palaukti pigiau, kaip pavalgymas vidutiniam kabake, bet visi to bijo ir slępiasi, nori nežinot, neklausyt netirt neišsilaisvint nes jies ir taip gerai.

Nuspaudžiu jūsų asmeninę reset knopkę, “ateiviai” “dievai” “sapnai” “haliucinacijos” duoda aiškų ir pilną breefingą apie viską kaip vaikui per 15min. Kainą jau sakiau. Gal tiksliau ne aš nuspaudžiu, nusispausti galit patys…

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

One thought on “Sistema aiškinama dar kartą”

Mastodon