Sunku pradėti slysti

Labai sunku suprasti kiek įtakos aš kaip individas galiu turėti realybei ir pačiam sau. Kelias dienas negalėjau beveik nieko veikti, tūnojau pasislėpęs po anklode ir maitinau save bbc world žiniomis. Man, gyvenant Lietuvoje, vis sunkiau patikėti, kad aš, kaip žmogus esu reikalingas, mano patirtis, mano jaustas skausmas ir matyti stebuklai gali būti kam nors įdomūs. Pasikeitimai visada taip arti, kad net sunku patikėti, reikia tik susiimti ir žengti pora žingsnių į priekį, bet kaip tai kartais sunku, daug mieliau medituoti tuštumą, įsileisti ją giliai giliai į savo sąmonės duburius. Tuštuma tik ir nori kažkur apsigyventi, surasti tuos kurie ją garbins ir tikės ja. Tada jinai darosi vis realesnė ir juodesnė ir gilesnė. Jokiu būdu negalima leisti juodoms mintims užvaldyti, kad ir kaip tai skambėtų banaliai, bet jinai labai dažnai priverčia mus pamiršti stebuklą kuriame męs gyvename, tą stebuklą kurį galime keisti, kuriame galime keistis patys ir tapti labiau savimi pasitikintys ir (!) galingesni. Aš noriu pradėti slysti šiuo žaidimu, bandau apsibrėžti ribas už kurių gyvens mano pamiršta tuštuma.

Dažnai dieną junginėjant TV pradedi jausti kaip artėja tas pats blogiausias nieko neveikimo tuštumos siaubas. Tuštuma gali visiškai užvaldyti. Daug jos formų slepiasi ir po kažko veikimo kauke. Rūkydamas irgi medituoji tuštumą. Žaisdamas single player žaidimą irgi. Pamiršau ką sau žadėjau. Pamiršau kiekvieną vakarą padėkoti už nuostabią dieną. Ji privertė pamiršti net rudenio grožį, pradėti tikėti, kad kiti 9jie) blogi. Labai lengva papulti į tuštumos gniaužtus ir labai sunku iš jų išsivaduoti, dar sunkiau išvaduoti kitus.

Labai sunku patikėti, patikėti kad yra kažkas galingesnis, nors viskas aplinka apie tai šnibžda. Jai yra žaidimas turi būti ir meistras, tikriausiai mums nesuvokiamas, kartais parodantis stebuklus, kartais siaubus. Man įdomu kiek žmonių dabar iškeistų šitą žaidimą į išnykimą, į tuštumą. Tikriausiai lietuvoje tokių būtų daugiausia pasaulyje. Mus nori išnaikinti, męs norim susinaikinti. Kažkoksai giliai genų koduose užfiksuotas meninio susinaikinimo genas. Aš pats jau net nustojau tikėti kad galiu susinaikinti, tikriausiai tai neįmanoma.

Aš turiu viziją, kažkur toli, slidžioje ateityje kurios negaliu įvertinti sąvokomis geras blogas atgimstančią ir gyvybe trykštančią naują lietuvių tautą. Kuri didžiuojasi tuo kad vis dar yra.

Sunkiausia pradėti slysti tos vizijos link, išgirsti ją kaip muziką kviečiančią šokiui. Galima viską pakeisti, reikia tik netylėti, neužtenka kalbėti, reikia garsiai šaukti ir dainuoti apie tai kas aplinkui nelogiška ir neatitinka visų viduje esančių taisyklių rinkinio. Nėra jokios krizės – yra šansas pakeisti šitą realybę. Energijos tam apstu, reikia tik ją tinkamai nukreipti.

Jai męs praleisime šitą šansą, ateinantys bus vis sunkesni. praleistas šansas pats lengviausias. Dabar kaip tiek daug Lietuvių neturi darbo ir neturi kur dėti savo energijos yra pats laikas pradėti jungtis į vieną didelį darbščių bičių avilį. Pradėti dirbti visų labui, pradėti rašyti skundus dėl taisyklių neatitikimo realybei, išmesti tranus, o ne bites iš avilio. Už 100000Lt aš galiu parodyti realų stebuklą. Daugelis lietuvių išleido panašias sumas keturračiam šlamštui.

Svarbu nebijoti. Nebijoti ne tik kalbėti apie lietuviškus absurdelius, bet ir rašyti, bet ir skūstis, o į skundus gautus dažniausiai dar absurdiškesnius atsakymus publikuoti. Lietuvai užtektų vieno laikraščio kuris ne tik rašo straipsnius bet juos palydi skundais oficialioms instancijoms ir tai pat publikuoja atsakymus į juos, dar pridėjus pora neblogų advokatų gautume striking force witch is hard to deal with. Bado tikrai nebus greitai, darbo mažės. Kai pažiūri kas dedasi ten kur užlieja taifūnai, lietuvos problemos darosi juokingai mažos. Reikia prisiminti kad ritmas ištiesų nėra toks beprotiškas, kaip mums norima įteigti. Jis toks pat kaip ir viduramžiais kaip ir antikoje, gal net dar lėtesnis dėl galimybės gyventi ilgiau.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

3 thoughts on “Sunku pradėti slysti”

Mastodon