test

2 comments

Tai tik testas (tai tik tekstas). This is only a test. Kažkas lieka, kažkoks jausmas, kad visa tai tik bandomasis skrydis, kad tai pasikartos dar ir dar kartą, žmogui šitame pasaulyje svarbiausia tikėjimas, kad jis čia ne pirmą, bet gal paskutinį kartą. Aš mačiau pradžią ir pabaigą kai kritau iš ketvirto aukšto ant betono. Viskas tada buvo aišku ir grojo muzika, dabar nepamenu visko tiksliai, ir nenoriu vartyti senų užrašų, kiekvienas žmogus čia su tikslu, tik ne visi jį randa.

Negerk alkoholio
Nevartok narkotikų (nebent nori pajusti pabaigą, anksčiau ar vėliau)
Būk atviras ir mokykis, kuo toliau tuo tai bus sunkiau, o reikės
Nenuvertink nei vieno, mažiau bendrauk su tais kurie nekuria (kuria beveik visi, bet yra tie kurie vartoja ir riaugėja nuo savo vartojimo ir nori vis daugiau)
Aplink save statyk žmones su kuriais norėtum skristi uždarame kosminiame laive
Negalvok apie politiką, nebent nori būti politiku
Niekada nepaleisk tikslo iš taikiklio

Aš save sulaužiau ir dabar renku iš smulkių gabaliukų, mačiau vizijas, buvau ir pusdievio vietoje. Labai keista gyventi, kai jauti kad viskas dėl tavęs. Dievas nei myli nei nekenčia, jis duoda daugiau nei tu gali praryti, kiekvieną dieną jis tau rodo begalinį ir niekada nesikartojantį dangų, tu gali ten patekti, net būdamas čia, tik kelias sunkus, reikia žaisti, reikia bandyti, reikia eksperimentuoti. Visada turėk kontaktų kuriems gali paskambinti bet kada. Išsiveržti bus sunku, kiekviena diena tai karas, kiekviena diena tai kova už tai kad išliktum žmogumi. Taisyklės užfiksuotos tavo viduje. Ekranas į kurį tu žiūri vienas pavojingiausių išradimų kurie yra. Su juo gali nuskristi į paribius, bet už ribų gali išsiveržti tik realiame gyvenime. Neskubėk. Visa tai kas aplinkui kurta bepročių, kad apsaugoti būsimus bepročius. Tie kurie atsiranda dažniausiai pranašesni už senus. Nebijok purvo, nebijok fizinio darbo, jis išlaisvina. Nebūk robotas, kiekvieną dieną suvartok kažką naujo, bet saugokis to kas populiaru. Kartais kartą paragavęs negali sustoti. Pabandyk mažinti savo fizinį vartojimą į kuo paprastesnį (vanduo geriau už limonadą). Skambink, nerašyk sms, reikalai daug greičiau tvarkomi žodžiu nei raštu, nebent reikia raštinių įrodymų. Daryk tai kas tau atrodo teisinga, nors ir kaip tavo aplinka iš to šaipysis. Mylėk daiktus ir įrankius jie tam, kad galėtum kurti. Vesk dienoraštį. Turėk kasdieninius, savaitinius, mėnesinius, metinius ir gyvenimo planus. Kiekvieną rytą ir vakarą padėkok Dievui (taip kaip tu jį supranti) už galimybę dar vieną dieną žaisti ir džiaugtis. Mokykis iš profesionalų. Susirask kas tave užveda ir kas tave ramina. Tikėk kad viskas turi tikslą ir męs teisingame kelyje. Atsidėkok tiems kurių kūryba tau patinka.

Netikėk tais kurie sako, kad žolė nekenksminga. Jai tau parūkius pasireikškia paranormalus poveikis: mintys lekia greičiau ir tu neatsipalaiduoji, bet užsivedi, tau geriau nerūkyti. Aš pats rūkiau su pertraukomis 10 metų, paskutinį kartą rūkiau apie mėnesį ir ką, nutraukus vartojimą po savaitės visiškai nuplyšo stogas, gerai kad atsigavau be ligoninės. Nors žinoma turiu pažįstamų kurie rūko po dešimt metų ir daugiau ir jiems nieko. Aš pats esu už marichuanos legalizavimą, tik noriu priminti kad jinai nėra visiškai nekalta ir visiems tinkanti.

Nevartok alkoholio: jis žudo lėtai, bet užtikrintai (mano tėvas, mano kelių draugų tėvai ir t.t. alkoholikai). Pradėjus jį vartoti pamirši kaip atsipalaiduoti be jo. Per alkoholį padariau vienus durniausių ir skaudžiausių dalykų savo gyvenime. Nenorėčiau to pakartoti.

Prisimink kad kūryba galima be narkotikų ir alkoholio. Būdamas blaivus tu aukščiau nei tie kurie neblaivūs. Blaivumas po kurio laiko irgi veža, jai vistiek nori pasijusti keistai tai darbas ir nemiga daro stebuklus.

Ieškok panašių į save, net nustebsi kiek jų daug ir kokie jie visi skirtingi bet panašūs į tave.

Jei gali sau leisti, keliauk ir dirbk kitose šalyse, tai suteiks neįkainojamos patirties.

 

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

2 thoughts on “test”

Mastodon